Leerlingen wandelen voor water Streetdance en jazzles voor tieners bij Muziek- en Dansschool Heiloo V H E I L O O 3 Duif, Springschans en St Maartenschool voor Simavi Collecte Jantje Beton door Victorie groot succes De wandelroute voor de Duif en de Springschans loopt door Heiloo Voor wie wat meer techniek wil leren is de jazzdansles geschikt Cursus rijden onder invloed voor jongeren U I T K IJ KPOST 16 MAART 2011 HEILOO - De welpen, verkenners en leiding van Scouting Victorie hebben de afgelopen week geld opgehaald voor Stichting Jantje Beton. Een Australische scout, die voor een half jaar in Nederland verblijft, droeg ook haar steentje bij en liep mee met de groep. De opbrengst van de collecte bedroeg 1454 euro. De scouts hebben tweehonderd euro meer opgehaald dan vorig jaar. Een mooie presta tie. Stichting Jantje Beton kan komend jaar met dit geld weer nuttige projecten starten. Scouting Victorie bedankt alle gulle gevers in Heiloo. Aangeleverde foto HEILOO - Op woensdag 23 maart doen leerlingen van De Duif en De Springschans mee aan de landelijke spon sorloopactie van Aqua for All, 'Wandelen voor Water'. Van de St. Maartenschool in Limmen lopen de leerlingen voor dezelf de actie op 31 maart. De actie wordt georganiseerd door Simavi. Leden van Rotaryelub Heiloo ondersteunen de sponsor acties in Heiloo en Limmen waar aan in totaal 260 leerlingen zullen deelnemen. De opbrengst van de sponsoractie zal door Simavi wor den verdubbeld. De opbrengst van de sponsorloop is bestemd voor waterprojecten van Simavi in Oost Indonesië. Te veel kinderen ster- De Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 18.000 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. Printing. S Het weekblad Uitkijkpost wordt geproduceerd op een waterloos offset rotatiepers, de milieuvriendelijke druktechniek Advertenties De advertentieafdeling is te bereiken via 072-5330175 of per e-mail: advertenties@uitkijkpost.nl. Advertenties dienen uiterlijk maan dag 17.30 uur in ons bezit te zijn. Advertentieprijs per millimeter is 0,48 (excl. BTW). Bij adverteren op contractbasis gelden aanzienlijk lagere millimeterprijzen. Voor informatie over advertentietarieven en mogelijkheden, kunt u contact opnemen met Arnoud Mars, tel. 072-5350175 of per e-mail: info@ uitkijkpost.nl Redactie Redactionele kopij moet uiterlijk vrijdag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Een uitzondering wordt gemaakt voor kopij voor de sportpagina's en voor evenementen die in het weekend plaatsvinden. In dat geval mag kopij tot maandag 12.00 uur worden ingeleverd. De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag 08.30 t/m 17.30 uur dinsdag 08.30 t/m 13.00 uur donderdag 08.30 t/m 14.30 uur vrijdag 08.30 t/m 14.30 uur woensdag is de redactie afwezig. Openingstijden Drukkerij Uitkijkpost ma. 08.00 -12.00 113.00 -17.30 uur di. 08.00 -12.00 113.00 -17.30 uur wo. 09.00 -12.00 113.00 -16.30 uur do. 09.00 -12.00 113.00 -16.30 uur vr. 09.00 -12.00 113.00 -14.30 uur Aangeleverde kopij advertenties De redactie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten te verplaatsen naar een volgende editie of niette plaatsen, mede afhankelijk van het advertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen, faxen, verzenden of afleveren bij de balie. De redactie stuurt geen foto's en cd-roms retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost op komen halen. De Uitkijkpost is niet verantwoordelijk voor in advertenties gedane uitspraken of beweringen. Adres Bezoekadres: De Hoefsmid 5,1851 PZ in Heiloo, tel. 072-5330175. redactie@uitkijkpost.nl. advertenties: advertenties@uitkijkpost.nl internet: www.uitkijkpost.nl Postadres: postbus 68,1850 AB Heiloo. ven nog elke dag door uitdroging of diarree. Simavi zet zich in voor vei lig drinkwater en sanitaire voorzie ningen in tal van ontwikkelingsge bieden. In de week van 21-25 maart doen leerlingen in heel Nederland mee aan deze sponsorloop, waarbij ze zes kilometer zullen lopen met zes liter water in een rugzak. Zo ervaren ze hoe het is voor kin deren in ontwikkelingslanden om kilometers te moeten lopen voor schoon drinkwater. De wandelroute voor de Duif en de Springschans op 23 maart loopt door Heiloo en die voor St. Maartenschool op 31 maart door Limmen. De kinderen worden bege leid door leerkrachten, ouders en leden van Rotaiy Club Heiloo. Meer informatie op www.simavi.nl/sima- vi/wandelen voorwater. do. HEILOO - Op woensdag 23 maart worden in de Muziek- en Dansschool Heiloo open lessen Streetdance en Jazzdanslessen gegeven voor tieners. Vanaf 17.15 uur is streetdance het eerste uur voor 12- tot en met 14-jarigen, om 18.15 uur start het tweede uur streetdance voor 15 jaar en ouder. Het derde uur is een jazz- dansles voor 18 jaar en ouder. Lijkt het je leuk om lekker te dansen op moderne eigentijdse muziek, kom dan naar de eerste twee uren. Voor wie wat meer techniek wil leren is de jazzdansles geschikt. Na de open lessen is het moge lijk om je op te geven voor een korte cursus van tien lessen, deze cursus begint bij voldoende deel name in de week ema op woens dag 30 maart. Deze nieuwe lessen worden door de enthousiaste en deskundige dansdocente Iyon van Brummelen verzorgd in de pas opgeknapte dansstudio aan de Mariënstein 178a. Lijkt het je wat? Kom dan langs! Voor meer informatie: info® muziekendansschoolheioo.nl tel. 072-5332460 of www.muzieken- dansschoolheiloo.nl. HEILOO - Omdat veel jonge ren niet doordrongen zijn van het gevaar van rijden onder invloed, geeft Brij der Verslavingszorg de Alcohol Verkeer Cursus voor jonge ren van 17 of 18 jaar uit Heiloo die autorijlessen volgen. Beginnende bestuurders veroor zaken de meeste ongelukken in het verkeer. Alcohol is hierbij een grote boosdoener. Na een paar drankjes ziet alles er net even makkelijker uit, wat kan leiden tot overmoedig rijgedrag. In combinatie met een flink afnemend reactievermogen is een (ernstig) auto-ongeluk dan snel gemaakt. In deze cursus word je geconfronteerd met de invloed van alcohol op je lichaam en rijvaardig heid. Menigeen denkt met tien bier op nog perfect te kimnen rijden. Dat dit niet zo is, laat een video zien waarin jongeren met alcohol op een auto gaan besturen op een testbaan. De cursus duurt een uur en 45 minuten en is bedoeld voor jonge ren van 17 of 18 jaar uit Heiloo die autorijlessen volgen. Na afloop krijg je een certificaat waarmee je later, bij het ophalen van je rijbewijs op het gemeentehuis, een cadeaubon van twintig euro ontvangt. De cur susdata zijn 30 maart, 13 april, 8 en 22 juni en vinden plaats in Heiloo. De cursus start om 19.00 uur. De cursus past goed binnen het programmaplan alcoholma tiging: 'Naar een nuchter Noord- Kennemerland'. Dit plan heeft tot doel jongeren, maar vooral ook de omgeving, bewust te maken van de gevolgen van alcoholgebruik door jongeren. Daarnaast moet de cur sus het rijden onder invloed terug dringen en zo de verkeersveiligheid bevorderen. Wil je meedoen, sta je ingeschre ven bij een verkeersschool, ben je 17 of 18 jaar en woon je in Heiloo? Meld je dan aan. Stuur een e-mail naar AVC@brijder.nl en vermeld daarbij je: naam, adres, postcode, woonplaats, telefoonnummer, geboorteplaats, geboortedatum en de datum waarop je de cursus graag zou willen volgen. Wees er snel bij, want vol vol. Als je mag meedoen, ontvang je van Brijder Verslavingszorg de uitnodi ging, met informatie over de datum, tijd en plaats. Lijkt het je leuk om lekker te dansen op moderne eigentijdse muziek, kom dan naar de Muziek- en Dansschool Heiloo. Foto: Jacques van der Sterren

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 3