Heiloocontact Detailhandelsvisie Reg io Alkmaar vastgesteld Meer informatie? Bel! Verleende collectevergunning nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Bouwen en wonen Raad en (raads)commissies Dakkapel, serre, uitrit, carport? 23 MAART 2011 UITKIJKPOST Het gemeentehuis is bereikbaar op 072 535 66 66, van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur. Beheer Openbare Ruimte is bereikbaar op 072 535 68 68, van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 16.00 uur In de gemeenteraadsvergadering van 7 maart is de Detailhandelsvisie Regio Alkmaar vastgesteld. Centraal in het beleid staan het behoud en de versterking van de bestaande winkelstructuur. De Detailhandelsvisie Regio Alkmaar kunt u downloaden van onze website www.heiloo.nl. Inbreng vertegenwoordigers bedrijfsleven De Detailhandelsvisie Regio Alkmaar is een gezamenlijk document van de regiogemeenten Alkmaar, Heerhugowaard, Langedijk, Bergen, Castricum, Schermer en Graft-De Rijp. De visie is geldig tot 2020, daarna zal weer een nieuwe visie gemaakt worden. De detailhandelsvisie is tot stand gekomen met inbreng van diverse belangengroepen, zoals vertegen woordigers van het regionaal bedrijfsleven, bestuurders en De genoemde bouw- en sloopplannen zijn niet altijd direct beschikbaar. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, telefoonnummer 072 535 66 66. Ontvangen aanvragen om omgevingsvergunning Burgemeester en wethouders maken bekend dat de volgende aanvragen om een omgevingsvergunning zijn ontvangen. Kennemerstraatweg 298, zaaknr. 11 03065 bouwen garage ontvangstdatum: 14 maart 2011 Maas Geesteranusweg 5, zaaknr. 11 3181 bouwen bijgebouw (prieel) ontvangstdatum: 16 maart 2011 Van der Feen de Lilleweg 3, zaaknr. 11 03064 bouwen woning ontvangstdatum: 15 maart 2011 Meer informatie Deze plannen zijn niet altijd direct beschikbaar. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewer ker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, telefoonnummer 072 535 66 66. Verleende omgevingsvergunningen Burgemeester en wethouders hebben de volgende omgevingvergunningen verleend. Hoogeweg 26 A, zaaknr. 11 01898 aanleggen uitweg verzending: 17 maart 2011 Westerweg 173, zaaknr. 11 02519 aanleggen uitweg verzending: 17 maart 2011 Westerweg 266, zaaknr. 11 02270 plaatsen bijgebouw (na sloop bestaan de berging) verzending: 17 maart 2011 tegenover perceel Westerweg 419, zaaknr. 11 02327 aanleggen uitweg verzending: 17 maart 2011 Bezwaar Als u het niet eens bent met een besluit waartegen bezwaar kan wor den aangetekend, kunt u hiertegen binnen zes weken na verzending van het besluit een gemotiveerd bezwaar schrift indienen bij burgemeester en wethouders van Heiloo, afdeling Bestuursondersteuning, Postbus 1 1850 AA Heiloo. De datum van verzen ding vindt u onder de omschrijving van het plan. Beroep Een bezwaar- of beroepsschrift heeft geen schorsende werking. Indien er sprake is van een spoedeisend belang kunt u, nadat u een bezwaarschrift heeft ingediend, tevens om een voorlo pige voorziening (schorsing) vragen bij de voorzieningenrechter van de recht bank te Alkmaar, Postbus 2511800 BG Alkmaar. Indien u van de laatstge noemde mogelijkheid gebruik maakt, bent u griffierecht verschuldigd. Meer informatie Deze plannen zijn niet altijd direct beschikbaar. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een mede werker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, telefoonnummer 072 535 66 66. Slopen van twee zendmasten In opdracht van Rijksvastgoed en Ontwikkelbedrijf wordt de komende week begonnen met de sloop van de 91 meter hoge masten in een weiland zuidelijk van de Kanaalweg aan de oostkant van de A9. Met een lichte lading springstof op een van de anker platen van de tuien wordt deze tui doorgesneden. De masten vallen zo gecontroleerd naar beneden en wor den daarna verder gesloopt. Het zend station dat dicht langs de Kanaalweg staat wordt niet gesloopt. Sloopvergunning Voor de plaatsbepaling van sche pen op zee zijn in de jaren 70 door Rijkswaterstaat twee zendmasten met bijbehorende spoelhuisjes en een zendstation gebouwd in het weiland naast de Kanaalweg. Door het moder ne radioverkeer werden deze masten overbodig. Hiervoor is al in 2000 een sloopvergunning aangevraagd en verleend. Tot nu toe is hiervan geen gebruik gemaakt. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer S. Schoorl van de afdeling Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieu, tele foonnummer 072 535 67 38. Welstandscommissie De volgende vergadering van de Welstandscommissie vindt plaats op maandag 28 maart. De vergade ring begint om 14.00 uur in kamer 002 van het gemeentehuis, ingang Raadhuisplein 1. Bouwplannen, die daarvoor in aanmerking komen, wor den voorafgaand aan de middagver gadering in mandaat behandeld. Wie bij een vergadering van de commissie aanwezig wil zijn, kan een afspraak maken met de secretaris van de Welstandscommissie, de heer F. Goedhart, telefoonnummer 072 535 67 37. De vergaderingen van de Welstandscommissie zijn openbaar. Belangstellenden kunnen de verga dering van de Welstandscommissie bijwonen op de publieke tribune. Op verzoek kan de vergadering om per soonlijke of andere bijzondere redenen besloten worden gehouden. Alleen de planindiener en/of de ontwerper kan op afspraak een toelichting geven tij dens de vergadering, waarin het plan wordt behandeld. De notulen zijn ook openbaar en worden na goedkeuring in de volgende vergadering op internet gezet. Definitieve agenda De definitieve agenda staat vanaf vrijdagmiddag 25 maart op de website www.heiloo.nl onder het thema Bestuur en organisatie bij Raads- en advies commissies/ Welstandscommissie. De agenda ligt ook vanaf maandag 28 maart tussen 8.00 en 12.30 uur in het gemeentehuis ter inzage bij de balie Bouwen en Wonen en de recep tie. Er is een aparte agenda voor de bouwplannen, die de commissie 's ochtends in mandaat behandelt. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de balie Bouwen en Wonen, telefoonnum mer 072 535 66 66. Monumentencommissie In tegenstelling tot de vermelding vorige week vindt de vergadering van de monumentencommissie plaats op dinsdag 29 maart om 15.30 uur. De vergadering is openbaar. een ambtelijke begeleidingscommissie. Het bedrijfsleven van Heiloo werd vertegenwoordigd door een bestuurslid van Winkelhof 't Loo en een lid van het bestuur van Het Stationscentrum. Regionale verantwoordelijkheid winkelontwikkeling Provinciale Staten van Noord-Holland heeft op 9 februari 2009 de nota 'Detailhandels- en leisurebeleid Noord-Holland' vastgesteld. Hierin zijn de kaders voor het detailhandelsbeleid in Noord-Holland uitgewerkt. De regio's krijgen de verant woordelijkheid winkelontwikkelingen regionaal af te stemmen en moeten gaan beschikken over een regionale detailhan delsvisie. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw C. Moleman, contactpersoon voor ondernemers, telefoon nummer 072 5356 755. Ook daarvoor is de omgevingsvergunning. Meer informatie: www.heiloo.nl/omgevingsvergunning. Door burgemeester en wethouders is vergunning verleend voor het houden van een collecte door het Fonds Gehandicaptensport in de periode van zondag 27 maart tot en met zaterdag 2 april. De collectanten horen een legitimatiebewijs bij zich te hebben, waaruit blijkt dat zij bevoegd zijn te collecteren. www.heiloo.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 14