Junioren van AV Trias op dreef in competitie Clinic Emmelie Scholtens in Sammerijhal van HS Heiloo Limmen verliest, maar doet nog steeds mee - k n k y 4 Succesvol eerste judo-examen De Foresters Fg zijn kampioen geworden sport 29 i, t 1 i i i SPORTNIEUWS UIT DE REGIO i Assendelft was drie keer doeltreffend --»c Radboud- en Meanderleerlingen allemaal geslaagd SpM Alle teams hebben goed gepresteerd en hebben een goeie kans om zich te kwalificeren voor de regio finale. Aangeleverde foto ATLETIEK HEILOO - Afgelopen weekend is het atletiek seizoen offici eel begonnen. De junioren D en C hadden hun eerste com petitiewedstrijd bij SAV te Grootebroek. De B junioren hadden hun eerste wedstrijd in het Olympisch stadion te Amsterdam. Alle teams hebben goed gepres teerd en hebben een goeie kans om zich te kwalificeren voor de regiofinale. De meisjes junioren D wonnen zelfs met hun team. In Amsterdam werd er een clubre cord verbroken. Nederlands junioren kampi oen Job Beintema verbeterde op de 110 meter horden zijn eigen clubrecord met meer dan een halve seconde. De reeordt tijd staat nu op 14.64 seconde. Op de 400 meter liep B junior Beintema ook naar de overwinning. Zijn tijd van 52.32 betekende een persoon lijk record. Laura de Witte was ook de snelste op deze afstand; haar tijd van 58.83 betekende een nieuw outdoor record. Andere mooie prestaties in Amsterdam waren er voor Celine Ruiter die tweede werd op de 800 meter in 2.32.07. Bastiaan Bouman die zijn pr verbeterde op de 800 meter (2.04.80). Tessa Molenaar die 1.50 sprong bij het hoogspringen en 4.67 bij het ver springen. Vincent Hazeleger die zijn debuut maakte voor Trias in 4.27 op de 1500 meter. En Bonnie Liefting die vijfde werd op de 100 meter. In Grootebroek was het Britt Ooijevaar en Melanie van de Mopst die een dubbele overwin ning pakte. Britt deed dit bij de zestig meter horden 11.7 en hoog springen 1.40 en Melanie deed dit PAARDENSPORT HEILOO - Het is de Hippische Sportvereniging Heiloo en omstreken weer gelukt een dressuurgrootheid uit te nodi gen voor het geven van een clinic. Dit keer zal Emmelie Scholtens op 24 april een clinic geven in de Sammerrijhal van HS Heiloo aan de Zeeweg te Heiloo. Emmelie Scholtens won afgelopen jaar bij de Wereldkampioenschappen Jonge Dressuurpaarden in het Duitse Verden met de hengst Astrix zowel de halve finale als de finale. In 2009 werd ze ook al kampioen, toen met de hengst Westpoint. Ook is ze Nederlands kampioene ZZ-licht en ZZ-zwaar geworden met zowel Riondine als met de dekhengst Uphill. Ze runt samen met haar vriend Jeroen Witte trainingsstal Witte Scholtens in het Brabantse Schijndel. Naast het paardrijden, geeft zij hier lessen, clinics en begeleidt jong talent. HS Heiloo is blij dat zij in haar drukke schema tijd heeft weten te maken voor een clinic. Diverse ruiters en amazones, ingedeeld naar niveau, rijden drie kwartier in tweetallen in de rij hal, waarbij Emmelie hen van aanwij zingen voorziet. Dit is niet alleen voor de ruiters zeer leerzaam, maar ook publiek kan veel leren van de combinaties die rijden op B tot en met Z niveau. De toegang voor publiek is gra tis. De clinics starten om 14.00 uur en duren tot 21.00 uur. Kijk voor de meest actuele informatie op www. hsheiloo.nl onder activiteiten. 20 APRIL 2011 VOETBAL LIMMEN - Op het zonovergo ten complex van Limmen lukte het Limmen wederom niet om te scoren. Tegenstander Assendelft was met name uit de counter wel drie keer doeltref fend. Een snel doelpunt had de wed strijd een hele andere wending kun nen geven. Limmen begon harts tochtelijk. Via een been belandde een schot van Jeroen Veldt op het dak van het doel. Uit de corner was het René Krom die in een duel met de keeper de bal leek binnen te koppen. Deze werd echter van de lijn gehaald. Met 0-0 werd ook de rust ingegaan. De thee was ech ter blijkbaar niet goed gevallen. Vlak na de rust werd er niet alert genoeg gereageerd op een indraai ende hoekschop. Via de mg van Tjeerd Kruidenberg belandde de bal ongelukkig achter keeper Koen Seignette. Helaas moest dit doel punt ervoor zorgen dat Limmen wel 100% fel en strijdvaardig werd. In deze sterke fase kreeg Limmen dan ook de beste kansen. Gescoord werd er echter niet. Tegen de verhouding in was het Assendelft dat uit een counter de 2-0 maakte. Deze klap kwam Limmen niet meer te boven. Trainer Jos van Veelen trachtte door achterin 1-op- 1 te gaan spelen nog wel het een en ander te forceren. Echt gevaarlijk werd Limmen echter niet meer. Tien minuten voor tijd werd het zelfs nog 3-0. Doordat de concurrentie ook pimten liet liggen staat Limmen nog steeds tweede. Aankomende pink stermaandag speelt Limmen uit bij koploper FC Uitgeest. Aanvang is 14.00 uur. bij het kogelstoten 9.48 en het speerwerpen 16,71. Merle van Dokkum won bij het verspringen 4.03. Bij de jongens junioren D werd Danny van de Sluis tweede bij het discuswerpen 21.72. Faas Wijn werd tweede bij het versprin gen 4.92. En Jurriaan Odekerken werd tweede op de 100 meter in een keurige tijd van 3.20.2 seconde. Bij de C junioren was het Daphne van den Hoven die tweede werd bij het hoogspringen 1.50 en derde bij de tachtig meter sprint (11.1). Celine Ruiter werd derde op de 1000 meter in 3.14.3 en Charlotte Hopman werd derde bij het verspringen 4.49. en Anne van Roosenberg werd derde bij het speerwerpen 21.39. Bij de C jongens was het Dario Duineveld die derde werd op de 800 meter in 2.20.1. En Boy van Schooten werd keurig vierde bij het discuswer pen en wierp 29.30 meter. Na hard trainen zijn de leerlingen van de St. Radboud en O.B.S. de Meander allemaal geslaagd. Aangeleverde foto HEILOO - Na vijf vrijdagen hard te hebben getraind zijn de leer lingen van de groepen 4 van de St. Radboudschool en groep 5 van de O.B.S. de Meander alle maal geslaagd voor hun eerste judo-examen. In de lessen leerden de judokaa tjes de kimst van het valbreken bij een val voorover en een val ach terover, drie weiptechnieken en twee houdgrepen. Al weer voor het derde jaar werden deze judolessen aan de basisscholen gegeven en het enthousiasme van de kinderen en him leerkrachten was weer erg groot. Als extra onderdeel van het judo-examen mochten de kinderen him net geleerde judokennis laten zien, door een tweetal wedstrijdju doka's met internationale ervaring tegen de tatami te weipen. Nadat de kinderen aanvankelijk met enige schroom de tatami opstapten ble ken hun been- schouder en heup worpen zelf dan toch erg effectief te zijn. Hier en daar werd ook nog een stevige houdgreep toegepast. Na het examen, dat toch weer erg spannend was, kon aan bijna tachtig kinderen het fel begeerde judodiplo ma worden uitgereikt. Informatie: info@dojotloo.nl.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 25