SPORT 29 De Foresters F3 kampioen Limmen E2 ongeslagen kampioen Meisjes Foresters MDi met grote overmacht kampioen Meisjes MD4 Terriërs kampioen Kampioenschap Limmen Ei Meisjes MCi kampioen mem, UITKIJKPOST 20 APRIL 2011 HEILOO - Zaterdag 9 april is De Foresters F3 kampioen geworden door Alcmaria Victrix F2 met dubbele cijfers te verslaan. Als echte kampioenen werd dit feest met spelers, coach en supporters gevierd met Champagne, bloemen en een mooie beker. De F3 heeft zich onder leiding van coach Iwan vd Velden ontwikkelt tot een echt team, waarbij samenspel en plezier voorop staat. Wat uiteinde lijk heeft geresulteerd in dit zeer verdiende kampioenschap. V.l.n.r. Mirthe, Koen, Beer, Sven, Miro; onder v.l.n.r. Daan, Jesse, Koen en Max. Aangeleverde foto LIMMEN - Na een zeer spannende laatste competitiewedstrijd wordt LIMMEN E2 'ongeslagen' voorjaarskampioen. Wat een prestatie voor deze mannen van W Limmen, de trainer Bas Peters en Rens Min, de leiders en de scheidsrechter zijn trots op jullie! Spelers v.l.n.r. Chris Brandjes, Mans Perez, Job Min en Joran Zandbergen. Zittend v.l.n.r. Chris de Goede, Steven Bakker, Bram Levering, Arthur Gonzalez Martinez en Jesper Lute. Aangeleverde foto HEILOO - Met tien overwinningen uit tien wedstrijden en een doelsaldo van 82 doelpunten voor en acht doelpunten tegen zijn de meisjes Foresters MD1 voorjaarskampioen geworden. Een wedstrijd voor het einde van de competitie was de strijd al gestreden en kon het team niet meer door de con currenten worden ingehaald. Afgelopen zaterdag werden de kampioenen thuis bij Foresters gehul digd. V.l.n.r staand: Lauren Leek, Tessa Schoonewil, Isabel Berkman, Natasja Velseboer, Dagmar Meijer; knielend: Josine Postma, Kitt Sie, Jazz Czeyki, Caroline Verhoef en liggend Tinne Sie met de begeleiders van het team: Jeroen Leek en Ingrid Velseboer. Aangeleverde foto HEILOO - Vol spanning begonnen de meisjes MD4 zaterdagoch tend aan hun laatste competitiewedstrijd in Abcoude. Als ze deze wedstrijd zouden gaan winnen werden ze kampioen. Ook al hadden ze volop kansen om te scoren, toch stonden ze eerst 0-1 achter, dus daar moest snel verandering in komen! Gedreven en fanatiek hebben ze de wedstrijd verder gespeeld, en met resul taat, als was het geen makkelijke strijd, ze hebben uiteindelijk met 3-1 gewonnen. Jet, Caroline, Dionne, Floortje, Eva, Isa, Niki, Kirsten, Claire, Iris, Lotte, Lisa, Linde en Denise. Aangeleverde foto LIMMEN - Limmen El heeft zaterdag door de 2-3 overwinning bij ODIN het kampioenschap binnen gehaald in de hoofdklasse B. Een fantastische prestatie voor het bijna geheel uit le jaars bestaande E-pupillen team. Door deze prestatie mogen zij op 8 juni in Spakenburg om het kampioenschap van Nederland spelen. V.l.n.r. staand: Dennis Krook, Trainer Bas Peters, Jesse Glorie, Sponsor Brenda Glas, Mike Schouten, Max Adrichem; v.l.n.r. zittend: Nino Peemen, Jacco de Jong, Thomas van Dijk, Björn Valkering, Wester Kuijpers. Aangeleverde foto PATAT LIMMEN - De meiden van Limmen MC 1 zijn afgelopen zaterdag kampioen geworden. In een fantastische kampioenswedstrijd werd naaste belager FC Castricum MC 1 op een 7-2 nederlaag getrakteerd. Na afloop van deze wedstrijd barstte op het veld het feest los en knalde de champagne! Na het douchen werden de meiden getrakteerd op een welverdiend patatje, snoepzak en een mooie medaille! Op de foto v.l.n.r. Romy, Irene, Debbie, Maaike, Julia, Eva, Lisanne, Rianne, Gabriëlla, Eline, Denise, Judith, Barbara, Marcella, Kim, Marieke, Jent. Op de foto ontbreken coach Joep en trainers Ron en Peter. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 29