Schoenmakerij Rotonde deelt uit Paasfeest Kits Oonlie Zeer snelle voortzetting project Maalwater Heiloo Toonaangevend pedagoog Louis Tavecchio in Heiloo H E I L O O INGEZONDEN MEDEDELING Het college gunt het project aan Watergang Maalwater BV Ketting maken Huifkartocht Zondagmiddagcafé Veilig PC-gebruik Fotoshow op cd dvd Zin in opruimen Samen op stap Gezocht: rolstoelers Driedaagse trip Maaltijden thuisbezorgd UITKIJKPOST 20 APRIL 2011 HEILOO - In het kader van de Gilde Schoenmakersweek hield Schoenmakerij Rotonde, aangesloten bij en werkzaam volgens de hoge kwaliteitseisen van het Schoenmakers Gilde, een maand geleden een aan trekkelijke actie, waarbij men bij iedere besteding, zowel bij een aankoop als een reparatie, kans maakte op allerlei mooie cadeaus. De hoofdprijs, een paar prachtige nieuwe Italiaanse schoenen uit de eigen collectie van Rotonde, ging naar Peter Gras. Hij had tijdens de actieweek nietsvermoe dend een paar schoenen ter reparatie gebracht en viel onveiwacht met zijn neus in de boter. De gelukkige winnaar, een trouwe klant sinds het begin van schoenmakerij Rotonde, nam de prijs uit handen van Jasmin verheugd in ontvangst. Hij is blij met zijn nieuwe aanwinst: „Een paar knappe schoe nen van Italiaanse makelij, daar kan ik goed mee voor de dag komen!" Schoenmakerij en sleutelservice Rotonde, Heerenweg 193, 1851 KP Heiloo, tel. 072-5340885. HEILOO - Afgelopen zondag was het weer zover: het jaarlijkse paasfeest van Kits Oonlie bij het Maalwater. En wat hadden de kinderen een schitte rend weer. Nadat de kinderen onder andere paaseieren hadden gezocht en gehopt als een haas, was er tijd voor een pakje drinken en een koekje. En als kadootje bij het afscheid een heuse chocoladepaashaas. Veel kinderen, oudere en leidstere bleven plakken op de heuvel bij het Maalwater om nog na te genieten van het geslaagde feest en de zonnestralen. HEILOO - Op 19 mei aan staande houdt CDA Heiloo een bijeenkomst waarin het onderwerp 'Positief opvoeden, een vak apart' centraal staat. Hoofdspreker op deze avond is Louis Tavecchio. Hij is toonaangevend op het vak gebied Gezinspedagogiek en publi ceerde vele tientallen artikelen en boeken op het gebied van gezinsop voeding, kinderopvang en hulpver lening. Sinds 2001 is hij bijzonder hoogleraar pedagogische aspecten en kwaliteit van kinderopvang. Hij is geboren in Den Haag en opge groeid in de Haagse Schilderswijk. Hij werd door een betrokken onder wijzer 'ontdekt', die erop toezag dat hij op school de aandacht kreeg die hij intellectueel verdiende. Het pro gramma op 19 mei vindt plaats in Klein Vamebroek aan de Omloop in Heiloo en start om 19.30 uur. Na de opening door wethouder Hero Veger zal Hanneke Ritmeester van GGD Hollands Noorden een toe lichting geven op Triple P (Positief Pedagogisch Programma). Dit is een gevarieerd ondereteuningspro- gramma dat opvoeden makkelijker en plezierig wil maken. In de pauze daarna zijn informatiestands te bezoeken van diverse organisaties die zich richten op jeugd- en jonge renwerk. Na de pauze volgt de inlei ding van Louis Tavecchio. Om circa 22.00 uur wordt de avond afgeslo ten met een borrel. De bijeenkomst is voor iedereen vrij toegankelijk onder voorwaarde dat u zich vooraf aangemeld heeft. Dit kimt u doen via ellenjoma@planet.nl of door te bellen met tel. 072-5336812. Meldt u zo spoedig mogelijk aan wat het aantal plaatsen is gemaximeerd op honderd. HEILOO - De kopers van de appartementen aan de Watergang Maalwater te Heiloo die al gerekend hadden op een mooi plekje in een van de nog te realiseren Urban Villa's in het gebied Maalwater te Heiloo, zijn opgelucht. Het project heeft enkele maanden vertraging opgelopen door het faillisse ment van de Heddes Bouwgroep, maar wordt nu weer voortva rend opgepakt. De gemeente heeft de locatie over gedaan aan Watergang Maalwater BV waarvoor de betrokken partijen (ontwikkelaar, architect, construc teur en makelaars him werkzaam heden voortzetten. Heddes zou het contract met de gemeente Heiloo voor de bouw van de twee apparte mentencomplexen met in totaal 28 woningen op 18 februari tekenen, maar op 16 februari ging het bedrijf failliet. Dit zorgde voor veel onrust onder de kopers. „Gelukkig kun nen we die nu wegnemen", aldus wethouder Desiree Schmalschlager. De betrokken partijen bestaande uit de ontwikkelaar (Jerry Breg) en A en I architecten samen met de constructeur en de makelaars Kuyper Blom uit Heiloo hebben de handen ineen geslagen en de nieuwe BV Watergang Maalwater opgericht. Onder deze naam zal het project verder worden gerealiseerd. Omdat door het faillissement van Heddes er geen aannemer meer in het projectteam aanwezig was is JM Deurwaarder als gedegen aan nemer aangewezen als partner voor de bouw van het complex. Het col lege van burgemeester en wethou ders heeft deze week besloten het project inderdaad te gimnen aan Watergang Maalwater BV. Jerry Breg als ontwikkelaar namens Watergang Maalwater rea geerde enthousiast na het besluit van het college. „Sinds 16 febru ari, toen het faillissement werd aangekondigd, zijn we in gesprek met de gemeente en de curator. Je merkt dat er in zo'n situatie een hoop gedupeerde partijen zijn. Door onze inspanning van de laatste twee maanden hebben we er toch voor gezorgd dat zowel de kopers als de adviseurs niet worden gedupeerd door het faillissement." Van de 28 appartementen zijn er inmiddels vijftien toegewezen aan de toekomstige bewoners, er zijn er dus nog dertien beschik baar voor geïnteresseerden. Deze mensen kimnen zich melden bij Kuyper Blom Makelaars. Zodra er meer bekend is over de definitieve datum voor start bouw zullen de kopers dat direct te horen krijgen. „We gaan het ontweip zoals dat is gemaakt voortzetten en ook de eer der gecommuniceerde verkoopprij zen blijven gelijk", aldus Jerry Breg van Watergang Maalwater BV. Van de 28 appartementen zijn er dus nog dertien beschikbaar voor geïnteresseerden. Aangeleverde foto STICHTING WELZIJN HEILOO Trefpunt Abraham du Bois-hof 2 Heiloo tel. 072-5331297 www.welzijnheiloo.nl stichting@welzijnheiloo.nl Donderdag 28 april van 09.00 tot 12.00 uur. Tijdens deze workshop leert Will Dekker u geheel naar eigen smaak een ketting te maken. U gaat met een mooie kralenketting naar huis. Kosten: 20,- inclusief alle materialen. Gaat u mee vrijdag 29 april? Per huifkar maakt men een tochtje door de omgeving van Egmond aan Zee met haar bollenvelden. Vertrek vanaf Restaurant Creighton, Herenweg 109, Egmond aan den Hoef. Neem gezellig uw kleinkinde ren mee. Verzamelen om 14.15 uur met de mogelijkheid tot het nutti gen van een kopje koffie/thee (voor eigen rekening). Reserveren nood zakelijk. Prijs: 7,50 per persoon. Zondag 1 mei van 13.30 tot 16.30 uur is het Zondagmiddagcafé weer geopend in het Trefpunt om gezel lig samen met anderen te klaverjas sen, bridgen, biljarten, enzovoorts. Ook het Westfrieze gezelschapsspel Keezen gespeeld worden tijdens het Zondagmiddagcafë. Komt u alleen? Geen probleem, want de spelleiding helpt u graag op weg. Leden van de buurtbus kimnen zich voor gratis vervoer via het Trefpunt aanmelden van maandag tot en met donderdag. Entree Zondagmiddagcafé: 2,- (voor leden Servicepas: 1,-). Woensdag 11 mei om 09.00 uur. Workshop waarin u op een veilige manier leert te werken met de com puter, op internet en met e-mail. Reserveren noodzakelijk. Kosten: 30,- voor twee bijeenkomsten van 1,5 uur, exclusief handleiding van 10,, Woensdag 11 mei om 10.45 uur. Workshop waarin u leert van uw digitale foto's een verslag of pre sentatie te maken op dvd of cd-rorn, met tekst en achtergrondmuziek. Reserveren noodzakelijk. Kosten: 30,- voor twee bijeenkomsten van 1,5 uur, exclusief handleiding. Maandag 16 mei van 19.15 tot 21.00 uur geeft professional orga nizer Ineke van Steenoven u han dige tips bij het opruimen en weg doen van uw spullen. Opruimen is iets andere dan op stapels leggen. Afstand doen van zaken vraagt meer dan alleen een vuilniszak. Kosten: 12,50. Wie gaat er op donderdag 23 juni mee naar de oud-Russische paardenboerderij de Riga Ranch in Nieuwveen? Vertrek: 13.00 uur vanaf het Trefpunt, per luxe tou ringcar. Reserveren noodzakelijk. Kosten: 19,95, inclusief koffie/ gebak en een uitgebreide rondlei ding. Dinsdag 5 juli wordt er een leuke zwerftocht door Noord-Holland per aangepaste luxe touringcar georganiseerd, speciaal voor men sen in een rolstoel. Koffie/gebak in Fort Kijkduin en een bezoek aan het voormalige eiland Wieringen. Inwoners Heiloo en Egmond aan Zee kimnen thuis worden opge haald. Mede mogelijk gemaakt door Stichting Keer op Keer. Reserveren noodzakelijk. Kosten: 29,50, (begeleider mag gratis mee). Veel mensen zijn alleen en zien er tegenop om alleen met vakantie te gaan. Herkent u dit? Geef u dan op voor het driedaagse reisje naar Preston Palace te Almelo, van 12 tot en met 14 september. Er wordt een all-in prijs berekend voor alle maaltijden, drankjes, zwemmen, sauna en de vele andere facilitei ten. Kosten: 199,- per persoon op basis van een tweepereoonskamer. Toeslag eenpersoonskamer (op aanvraag): 25,- per nacht. Het assortiment vriesveree maal tijden van Dinnerland biedt u een grote keuze uit heerlijke gerech ten, zowel uit de Hollandse als de buitenlandse keuken. Ook natri- umbeperkte, gemalen en vegetari sche gerechten zijn mogelijk. Deze worden eenmaal per week bij u thuis bezorgd en kosten 5,50 per stuk (Leden Seivicepas: 4,95). Vraag vrijblijvend ons uitgebreide informatiepakket aan via tel. 072- 5331297.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 7