Meervogels D1 in de KNVB Bekerfinale district Westl Ed Stolp clubkampioen van Vredeburg Klaas Mooij nieuwe trainer HSV Al junioren Bridgen bij HBC tijdens de zomeravonden SPORT 25 Flashing Heiloo start voorbereidingen Heren 2 van de Terriërs kampioen Limmen 3 kampioen Nieuwsblad voor Heiloo omstreken U I T K IJ KPOST ii MEI 2011 NUYENS BLOEMEN graphicresuf raphicreswn Deze talenten uit Akersloot plaatsten zich voor de KNVB Bekerfinale! Aangeleverde foto vijf wedstrijden volgens het afval- systeem (verlies is uitschakeling) de finale bereikt. Tegenstandei's in deze afvalrondes werden als maar sterker en wedstrijden als maar spannender. Meervogels Dl speelt zaterdag om 14 mei om 11.30 uur de dis trict bekerfinale west 1 (Noord- Holland/Utrecht) tegen Nederhorst Dl. De wedstrijd wordt gespeeld op het terrein van Legmeervogels in Uithoorn. HEILOO - In april eindigde voor de meeste teams van Flashing Heiloo het reguliere seizoen. Alleen de meisjes U22 speelt komende zondag nog een kam pioenswedstrijd in Amsterdam. Toch betekent dit niet het einde van het seizoen. In mei zijn de oudere jeugdteams begonnen met de voorbereiding op een groot jeugdtoernooi in Zweden. Begin juni vertrekt Flashing Heiloo namelijk met maar liefst zes jeugdteams naar Goteborg. Daar zullen zij met 459 andere teams deelnemen aan een groot internationaal toernooi. Het zal een hele opgave zijn om een beker mee terug te nemen, maar ze zijn straks voorbereid. En natuurlijk staat niet alleen het basketball centraal bij deze reis. De Flashing leden zullen net als eerder in Zwitserland, België, Denemarken en Frankrijk ook gezamenlijk weer veel leuke activiteiten onderne men. De jongste jeugd gaat dit jaar niet mee. Toch zullen ook zij blijven trainen. Deze leden (geboren in 1999 of later) berei den zich al voor op het volgen de seizoen. Zij zullen dan met nieuwe teams in de competitie gaan spelen. Als jij ook wilt basketballen is dit een goede kans om nog een paar keer mee te trainen! Voor meer informa tie: www.flashing-heiloo.nl. SCHAKEN LIMMEN - Vrijdag 6 mei speelde SV Vredeburg ronde 24 van de interne competitie. Koploper Ed Stolp won op kinderlijk eenvou dige wijze van Robin Rommel, die niet in grootse vorm stak. Door deze overwinning is Ed Stolp op de ranglijst niet meer te achter halen door de achtervolgers en is, met nog twee ronden te spelen, het kampioenschap een feit. Voor Stolp is het de tweede titel: in 1999 werd hij al een keer eerder clubkampi oen. Stolp speelde een voortreffelijk seizoen waarin hij tot nog toe veer tien keer won, acht remises moest toestaan en slechts twee externe partijen verloor. Als clubkampioen lost Ed Stolp zijn zoon Bob af die remise speelde tegen Jos Admiraal en beslag gaat leggen op de twee de plaats. Nummer drie Gertjan Hafkamp profiteerde van een min dere zet van Jan Borst en wist daar door de partij die lang gelijk opging naar zich toe te halen. Harold Ebels houdt door een overwinning op de solide Dick Aafjes ook nog uitzicht op een podiumplaats. Aafjes speelde de Franse verdediging, kwam sterk uit de opening, maar verloor in het middenspel een kwaliteit. Doordat Ebels veel tijd verbruikte en Aafjes enige compensatie had in de vorm van een sterk centrum, werd het nog een spannende partij. Met nog twee minuten op de klok wist Ebels echter een beslissende mataanval te forceren. Ook Bert Hollander en Ronald van der Storm speelden een Franse partij. Zij gaven elkaar geen duimbreed toe met remise als logisch gevolg. Hidde Ebels had het geluk aan zijn zijde toen Robert Termes in gewonnen stelling zijn dame wegblunderde. Theo Al lever de een uitstekende prestatie door in een toreneindspel de sterke Mike Krom op remise te houden. Dylan de Vries gaf blijk van zijn talent door met gedecideerde zetten Gijs Pouw te verslaan. Voor de tweede maal dit seizoen wist Marlies Sturk een duel met Thomas Komin in haar voordeel te beslissen. De zorgvul dige Sturk benutte haar bedenktijd beter dan haar snel spelende, jeug dige tegenstander. Trainer Klaas Mooij (rechts) en jeugdvoetbalcoördinator Mark Abcouwer. Aangeleverde foto VOETBAL HEILOO - Voetbalvereniging HSV heeft voor het seizoen 2011/2012 Klaas Mooij kun nen vastleggen als nieuwe trainer voor de Al junioren. Jeugdvoetbalcoördinator A/B/C junioren Mark Abcouwer heeft samen met jeugdvoorzitter Andre Harkmans de trainers staf voor het komende seizoen rond. „Onze huidge trainer van de A junioren Allie de waard schuift na een uitstekende sportieve peri ode door naar het tweede senio ren team. Met Klaas hebben we een ervaren jeugdtrainer in huis gehaald waarmee we het niveau en de toekomst van de jeugdopleiding bij HSV weer een positieve impuls geven." Klaas Mooij: „Ik ben onlangs geslaagd voor het KNVB oefenmeester 2 diploma en kijk er naar uit om het komende seizoen met de jeugd van HSV aan de slag te gaan. Mooij heeft 16 jaar erva ring als jeugdtrainer bij Uitgeest en VZV uit 't Veld. Bij deze beide clubs heeft hij zelf ook in de eerste elftallen gevoetbald. Zowel Klaas als HSV gaan vol vertrouwen het nieuwe seizoen in. HEILOO - Heren 2 van de Terriers is zondag 8 mei kampioen geworden (reserve derde klasse Heren Senioren). Zij moeten nog twee wedstrijden spelen, maar zijn al kampioen. Tevens heb ben zij nu al 101 doelpunten gescoord deze competitie. Het hon derdste doelpunt werd gemaakt door Yoep Bosboom. V.l.n.r.: Tim Phaff, Bart Phaff, Anno Perk, Youp Bosboom, Rudy Haringhuizen, Sander Schoe, Bas de Boer, Onno Bakker, Hugo van der Gugten, Daan den Boer, Joris Struyk, Johan Beurze, Jeroen ten Hoope, Falco Waterman. Aangeleverde foto VOETBAL AKERSLOOT - Nadat de Dl pupillen van voetbalvereniging Meervogels '31 al vroegtijdig ongeslagen kampioen waren geworden, plaatsten deze talen ten uit Akersloot zich voor de KNVB Bekerfinale district West 1. Onder district West 1 valt de gehele provincie Noord-Holland en Utrecht. De finale in deze beker competitie halen is uitzonderlijke en unieke prestatie, niet eerder wist een team van s.v. Meervogels '31 dit resultaat te bereiken. Precies een week voordat de offi ciële activiteiten van start gaan om het 80-jarig bestaan van de vereni ging te vieren zullen de spelers van Dl, met deze finale officieus de aftrap voor de festiviteiten geven. Na de poulefase waarin in drie wedstrijden al een doelsaldo van +30 werd bereikt heeft Dl in totaal BRIDGEN HEILOO - Nu het bridgeseizoen voorbij is, houdt de Heilooër Bridge Club op donderdag gedurende zeven avonden een zomeravondbridge. Heeft u zin om ook in mei en jimi nog eens te bridgen dan kimt u één of meerdere avonden komen spelen. De speelavonden worden gehouden in Het Open Huis. U kimt zich daar tot uiterlijk half acht aanmelden. De kosten bedragen 2,50 per persoon per avond. De eerste speelavond is op donderdag 12 mei. Daarna alle donderdagen met uitzondering van donderdag 2 juni (Hemelvaartsdag). LIMMEN - Door een 1-3 overwinning op de directe concurrent Foresters 3 is Limmen 3 kampioen geworden in de derde klas se. Boven vlnr: Martijn Glorie, Nico Glorie, Niels Kaandorp, Tim Dekker, Ruud Donker, Iwan Dekker, Jan Bonne, Paul Weijers. Zittend vlnr: Joeri Bakker, Patrick de Wit, Bart Dirkson, Ronald Schilder, Sjoerd vd Locht, Mare Valkering, Rob Beentjes, Chris Schilder, Ron van Stralen. Edwin Kerssens, Martijn de Haan, Bas Mooij en Harry Verduin. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 25