Trias teams plaatsen zich makkelijk voor Regio Finale Turnsters GTH goed vertegenwoordigd op basisklassewedstrijd Spinningmarathon voor Alpe d'HuZes 'Clubkampioenen' bij Seniorenbiljart Limmen SPORT 26 i8 MEI 2011 UITKIJKPOST ATLETIEK HEILOO - Afgelopen week end heeft AV Trias zich bij de tweede competitie wedstrijd in Krommenie makkelijk geplaatst voor de Regio Finale. Bij deze finale gaan de beste twaalf atle tiek ploegen uit Noord-holland/ Utrecht/Flevoland/Zuid-Holland strijden om plaatsing voor de landelijke finale. Bij de Jongens D (12-13 jaar) staat Trias keurig derde in het regioklassement. Dit komt onder meer door de overwinning van Jesper Peterse op de tachtig meter horden. Jesper liep een fantasti sche race wat uiteindelijk in een tijd van 14.42 resulteerde. Dave Wesselink behaalde op de tachtig meter horden een keurige derde plaats. Een andere overwinning was er voor meerkamper Danny van Sluis, de alleskunner behaalde bij het hoogspringen een mooie hoogte van 1.50 meter. Bij het dis cuswerpen wieip Danny naar de derde plaats. Faas Wijn was erg snel op de tachtig meter. De klok stond stil op 11.40 seconde. Deze tijd was goed voor de derde plaats. Bij de Meisjes C (14/15 jaar) staat Trias ook keurig derde. Dit komt ondermeer door de vele tweede plaatsen die er afgelopen weekend werden behaald. Charlotte Hopman werd tweede bij het verspringen en sprong een persoonlijk record van 4.76 centimeter. Celine Ruiter liep een mooie opgebouwde race op de duizend meter wat resulteerde in eveneens een mooie tweede plaats. En Daphne van den Hoven werd bij het hoogspringen tweede en sprong 1.50 wat net zo hoog was als wat de winnares sprong. Femke Brink snelde op de tachtig meter naar een derde plaats. Femke haar tijd betekende een nieuw persoon lijk record. Pella Camas behaalde met haar 25,84 meter bij het speer- weipen een mooie derde plaats. De meisjes D (12/13 jaar) van Trias hebben zelfs met twee ploegen meegedaan. Eén ploeg heeft zich keurig als zesde geplaatst voor de finale. Bij de estafette was het het team Merle van Dokkum, Britt Ooijevaar, Wies Vos en Zoe de Jong die makkelijk naar de overwinning sprintte. Melanie van der Most won haar beide werponderdelen. Bij het kogelstoten kwam Melanie voor het eerst over de tien meter (10.23). Bij het speerwerpen wierp ze de 400 gram speer naar 20.44 meter. Wies Vos werd met een hoogte van 1.35 centimeter keurig derde bij het hoogspringen. Zoe de Jong liep op de loopnummers naar een tweede plaats op de duizend meter (3.40,21) en naar een derde plaats op de zestig meter (8,95). De jon gens C (14/15) kwamen net tekort om zich te plaatsen voor de fmale. Het estafette team van Daan Schol, Boris de Waard, Mathijs de Koning en Sjoerd Dorrestein werd keurig zesde op de 4 x 100 en liet hiermee gerenomeerde ploegen als Nova en Hera achter zich. Dario Duineveld werd tenslotte keurig vijfde op de 800 meter in een tijd van 2.22.35 seconde. Trias trainers Astrid Kops, Chiel Klaver, Lenneke Stam, Tessa Molenaar, Emiel Admiraal en Sjoerd Visser en Micha kijken met vertrouwen uit naar de finale dag op 25 juni. Boven (v.l.n.r.) Annabel, Danique, Sheila, Bo, Floor, Veerle, Lian, Jena. Onder (v.l.n.r.) Isabella, Roos, Yrla, Silke, Sjoukje, Julie, Jette. Aangeleverde foto TURNEN HEILOO - Zaterdag 14 mei deden 15 turnsters van GTH mee aan de basisklassewed strijd tussen Waarland, Schoorl, Tuitjehoorn en Heiloo. Deze tweede wedstrijd werd georganiseerd door GTH. Alle turn sters kwamen gelijk in actie, er werd geturnd in verschillende cate gorieën. Pre-instap niveau 12 zijn Bo Beerepoot, Sheila Kuijper, Floor Tervoort en Lian Beij. Op vloer turn de Bo mooi en wist met een 13.30 het hoogste cijfer te behalen. Aan de brug turnde zowel Floor (11.30) als Lian (11.00) een goede oefening. Sheila turnde een keurige balk, waar ook zij het hoogste cijfer behaalde: 12.10. Julie Warmenhoven, Danique Broers, Jena van Ravenzwaaij en Veerle Serrarens turnen in de cate gorie instap niveau 12. Met een prachtige oefening op de vloer behaalde Jena een terechte 14.20! Veerle sprong een supersprong; 13.50. Aan de brug turnde Julie een sterke oefening, zij werd dan ook beloond met een 12.50! Het laatste onderdeel voor deze groep was de balk, Danique straalde en turnde een stabiele oefening; 12.90! In de categorie instap niveau 11 kwamen Isabella Buijs, Yrla van Nooijen en Roos Tervoort in actie. Deze drie meisjes begonnen de wedstrijd op vloer, Isabelle liet zien hoe het moest door een perfecte oefening te turnen; 13.70! Aan de brug was Yrla sterk en behaalde het hoogste cijfer; 11.80. Roos sloot de wedstrijd af op balk met een nette oefening(12.20). De laatste groep die vandaag de wedstrijd turnden waren de pre-instappers niveau 11; Jette Hartman, Silke Dekker, Sjoukje Pel en Annabel Jonkhart. Silke wist op het eerste toestel de sprong een per fecte handstandplat zien met maar 0,3 aftrek (13.80!). Aan de brug werd een strakke oefening geturnd door Annabel; 13.00. Op het derde toestel behaalde Jette terecht voor een mooie oefening het hoogste cijfer (12.50)! Vloer was het laatste onderdeel, daar turnde Sjoukje zeer netjes en behaalde een 13.90. GTH was sterk vertegenwoor digd op het podium. Goud was er voor: Floor, Jena, Annabel en Roos. Zilver was er voor Lian. Brons voor Sheila en Sjoukje. En de vierde prijs voor Bo, Julie en Silke. Over twee wedstrijden waren er overall prijzen te verdelen, deze waren er voor: Floor, Lian, Bo, Jena, Veerle, Sjoukje, Annabel, Silke en Roos. 14 Mei kwam ook GTH trampolinetrai ner Patrick Warmer in actie op de tweede plaatsingswedstrijd tram polinespringen te Hoogezand. Op de eerste plaatsingswedstrijd was Patrick eerste geworden en wilde vandaag dit resultaat dan ook vast houden. Met een goede wedstrijd en een pimtentotaal van 79,70 wist Patrick weer het goud in ontvangst te nemen. Door deze twee resulta ten heeft hij zich al geplaatst voor het NK trampoline in juni. In 2009 heeft Heilooër Guus Kuyper, samen met zijn zoon Sjors, deelgenomen aan de Alpe d'HuZes. Aangeleverde foto HEILOO - In 2009 heeft Heilooër Guus Kuyper, samen met zijn zoon Sjors, deelgeno men aan de Alpe d'HuZes. In februari 2008 kreeg zijn zus Liesbeth te horen dat ze leuke mie had. Haar wereld stond even stil. Door een goede behandeling in het VU MC is ze genezen verklaard en is ze nu zelf in staat om mee te fietsen met deze race. Als verrassing voor zijn zus en om haar te helpen zoveel mogelijk geld voor Alpe d'HuZes in te zamelen houdt Guus, samen met zijn mountainbikevrienden van Stichting Duursport NHollandN, op zaterdag 21 mei van 13.00 tot 17.00 uur een spinningmarathon bij Sportlaguna in Heerhugowaard. Aanmelden kan via www.nhol- landn.nl. Deelname kost 10,- per uur. Guus: „Men kan zich inschrij ven voor één of meer uren. Met de opbrengst wordt mijn zus Liesbeth in haar beklimming in Alpe d'HuZes gesteimd. We hopen aanstaande zaterdag dan ook op veel deelne mers!" BILJART LIMMEN - Drie wedstrijden moesten worden gespeeld door de eerste vier uit de B-en A-poele op dinsdag 10 mei om kans te maken op deelname aan de finale voor de wisselbokaal 'clubkampioen' Seniorenbiljart Vredeburg Limmen'. Onder grote belangstelling, 'geen stoel meer vrij', met een hapje en drankje en met dank aan de spon sors is in biljartpaleis de Vredeburg het jaarlijks terugkerend biljartfes tijn gehouden. Met drie gewonnen partijen mochten Ben Piepers en Joop Hageman aantreden voor de fmale. Ben Piepers speelde gecon centreerd en wist de in deze par tij uit vorm zijnde Joop in twintig beurten te verslaan, hij mocht de wisselbokaal voor een jaar mee naar huis nemen. De strijd om de Harry levering Bokaal is een jaar lijks terugkerende traditie. In de fmale moest Hans Balkenende zijn meerdere erkennen in Gerrit Tuin die naast de wisselbokaal een geld bedrag van 50,- in ontvangst kon nemen. De eerste drie van de onder de 'seniorenbiljart' florerende dames 'De Carambellas', Riet Min, Marian Pepping en Yvonne Valkering wer den ook verrast met een troffee. Tenslotte werden de winnaars van de reguliere competities, de A-poele, de B-poele en Driebanden, respectievelijk Kees Levering, Jaap van Veen en Jan Levering in het zon netje gezet. Zij ontvingen in deze goed bezochte middag him beloning en gingen met beker en flesje wijn naar huis. Met drie gewonnen partijen mochten Ben Piepers en Joop Hageman (rechts) aantreden voor de finale. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 26