...een leuk verhaal over 25 jaar Arnoud bij de Uitkijkpost! 12 Arnoud Mars is wereldberoemd in Heiloo en omstreken. Woensdag 1 juni is Arnoud precies 25 jaar verbonden aan de Uitkijkpost. Hij is in 1986 als bezemjongen begonnen en gedurende die 25 jaar is hij 25 kilo zwaarder en directeur en het gezicht van de krant en de drukkerij geworden. Al die jaren heeft Arnoud boven op het nieuws gezeten. En zo heeft hij alles wat er tussen de mensen speelt van dichtbij en vaak zelfs als een van de eersten meegemaakt. Trouwen, rouwen, gemeentelijke besluiten, belangrijke wedstrijden, uitzonderlijke gebeurtenissen, de opening van nieuwe winkels, acties, aanbiedingen, grote feesten en klein verdriet, Arnoud was erbij, wist er van en gaf dikwijls een zetje in de goede richting. Soms moest hij het nieuws geheimhouden maar meestal was het juist de bedoeling dat hij er alles van vertelde met drukwerk, folders of via zijn krant: de Uitkijkpost. Verrassen Arnoud echt verrassen is dus altijd lastig. Deze keer zijn we hem echter voor. Hij viert een paar dagen vakantie met Margret, zijn vrouw (en onze moeder). Daardoor konden we ons plan uit het nieuws houden. Wij willen Arnoud graag feliciteren met zijn jubileum en onze vader samen met u in het zonnetje zetten. Wij nodigen iedereen uit een leuk verhaal, een vrolijke anekdote, een verrassende belevenis of een korte wens te sturen en Arnoud hiermee te verrassen. Arnoud 25 jaar bij de Uitkijkpost groet, Nikki, Twan en Lotte Mars Beste Arnoud, Stuur aan: Arnoud Mars, De Hoefsmid 5, 1851 PZ Heiloo. De wereld heeft in die 25 jaar niet stil gestaan en Arnoud is hier natuurlijk in meegegaan. U kunt Arnoud ook mailen, smsen en vinden op Linkedln. E-mail: arnoud@uitkijkpost.nl JUNI 2011 UITKIJKPOST ARNOUD

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 12