Heiloocontact Onderzoek brengt koopgedrag in beeld 14 Meer informatie? Bel! Verleende collectevergunning nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Afval en milieu Mededeling i JUNI 2011 UITKIJKPOST Het gemeentehuis is bereikbaar op 072 535 66 66, van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur. Beheer Openbare Ruimte is bereikbaar op 072 535 68 68, van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 16.00 uur Op initiatief van de provincies Zuid-Holland, Noord- Holland en Utrecht en de Kamer van Koophandel vindt een grootschalig onderzoek naar het winkel- en koopge drag van consumenten plaats: het koopstromenonder- zoek 2011. Hiervoor worden in totaal ruim 55.000 inwo ners in het hele gebied geïnterviewd. Ook de gemeente Heiloo neemt deel aan het onderzoek. Uw mening over het winkelaanbod Doet u uw dagelijkse boodschappen dicht bij huis of gaat u hiervoor naar winkels buiten uw eigen woonplaats? Waar gaat u heen als u een dag gezellig wilt winkelen? En hoe tevreden bent u over het winkelaanbod bij u in de buurt? De uitkomsten van dit onderzoek kunnen gebruikt worden om de ruimtelijke ordening zo goed mogelijk af te stemmen op de wensen van inwoners en voor het evalueren en actualiseren van het detailhandelsbeleid. Voor het onderzoek houdt i o research de komende maanden schriftelijke en telefonische enquêtes. Inwoners, die worden uitgenodigd voor deelname aan het onderzoek, ontvangen binnenkort een brief. Hierin staat uitgelegd wat het doel van het onderzoek is en staat hoe u kunt deelnemen aan het onderzoek. Vanaf vrijdag 3 juni ontvangen inwoners uit de steekproef van de gemeente Heiloo een brief en kunnen zij de vragenlijst invullen. In de week na 3 juni neemt i&o research ook telefonisch enquêtes af. Uniek onderzoek Het Koopstromenonderzoek Randstad 2011 is vanwege de omvang van het onderzoeksgebied een uniek onderzoeksproject. In totaal doen 158 gemeenten in het onderzoeksgebied mee. Nog niet eerder is voor een dergelijk groot aantal gemeenten het koopgedrag in beeld gebracht. BUBiü» keurslager Resultaten en meer informatie Voor meer informatie kunt u terecht op de website www. kso2011.nl. De resultaten van het onderzoek zijn na de zomer van 2011 bekend. U kunt ook contact opnemen met mevrouw C. Moleman, beleidsmedewerker Economische Zaken, telefoonnummer 072 535 67 55 of e-mail info@heiloo.nl De genoemde bouw- en sloopplannen zijn niet altijd direct beschikbaar. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker BOUWen en wonen van de publieksbalie Bouwen en Wonen, telefoonnummer 072 535 66 66. Afgegeven bouwvergunningen Burgemeester en wethouders heb ben de volgende bouwvergunningen verleend. De Droogmakerij 35, reg.nr. 2010/0245 bouwen bedrijfsverzamelgebouw met 15 units (kavel 133) verzending: 25 mei 2011 Bezwaar Indien u het niet eens bent met het besluit tot het verlenen van een bouw- of sloopvergunning, kunt u hiertegen binnen zes weken na verzending van het besluit een gemotiveerd bezwaar schrift indienen bij burgemeester en wethouders van Heiloo, afdeling Bestuursondersteuning, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. De datum van ver zending vindt u onder de omschrijving van het bouw- of sloopplan. Een bezwaarschrift heeft geen schor sende werking. Indien er sprake is van een spoedeisend belang kunt u, nadat u een bezwaarschrift heeft ingediend, tevens om een voorlopige voorziening (schorsing) vragen bij de voorzieningenrechter van de rechtbank te Alkmaar, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Indien u van de laatstge noemde mogelijkheid gebruik maakt, bent u griffierecht verschuldigd. Ontvangen aanvragen om omgevingsvergunning Burgemeester en wethouders maken bekend dat de volgende aanvragen om een omgevingsvergunning zijn ontvangen. Bayershoffweg 72, zaaknr. 11 06283 vergroten woning ontvangstdatum: 16 mei 2011 Ind.terrein Oosterzij 2, zaaknr. 11 06660 verwijderen asbesthoudend materiaal ontvangstdatum: 20 mei 2011 Westerweg 37, zaaknr. 11 05421 bouwen woning ontvangstdatum: 26 april 2011 Verleende omgevingsvergunningen Burgemeester en wethouders hebben de volgende omgevingvergunningen verleend Bosrank 15, zaaknr. 11 05916 plaatsen dakkapel verzending: 27 mei 2011 Heerenweg 116, zaaknr. 11 05848 bouwen berging met overkapping verzending: 27 mei 2011 Ind.terrein Oosterzij 2, zaaknr. 11 06660 verwijderen asbesthoudend materiaal verzending: 27 mei 2011 Spiegellaan 4, zaaknr. 11 06493 plaatsen erfafscheiding verzending: 27 mei 2011 Bezwaar Indien u het niet eens bent met een besluit waartegen bezwaar kan worden aangetekend, kunt u hiertegen binnen zes weken na verzending van het besluit een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Heiloo, afdeling Bestuursondersteuning, Postbus 11850 AA Heiloo. De datum van verzending vindt u onder de omschrijving van het plan. Beroep Een bezwaar- of beroepsschrift heeft geen schorsende werking. Indien er sprake is van een spoedeisend belang kunt u, nadat u een bezwaarschrift heeft ingediend, tevens om een voorlo pige voorziening (schorsing) vragen bij de voorzieningenrechter van de recht bank te Alkmaar, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Indien u van de laatstge noemde mogelijkheid gebruik maakt, bent u griffierecht verschuldigd. Ontwerp-Structuurvisie buisleidingen Vanaf 1 juni tot en met 12 juli liggen de ontwerp-Structuurvisie buisleidingen en het milieueffectrapport (MER) ter inzage, ledereen kan naar aanleiding van deze ontwerp-Structuurvisie en MER een zienswijze geven. U vindt de ontwerp-Structuurvisie buisleidingen en het MER op www.centrumpp.nl. Op www.ruimtelijkeplannen.nl kunt u de visiekaart inzien. Hierop is aangege ven waar er ruimte in Nederland wordt vrijgehouden voor leidingstroken voor toekomstige buisleidingen met gevaar lijke stoffen. In de Structuurvisie buisleidingen van het ministerie van Infrastructuur en Milieu (lenM) wordt een hoofdstructuur vastgelegd van ruimtelijke reserve ringen (buisleidingstroken) voor het vervoer van gevaarlijke stoffen door Nieuwe straatnamen Voor de uitwerkingsplannen 1 en 2 in Zuiderloo heeft het college de eerste straatnamen vastgesteld. Voor het uitwerkingsplan 1: Boswilg, Haagbeuk, Meidoom en Lijsterbes. Voor het uitwerkingsplan 2: Hazelaar en Liguster. Bij de keuze van nieuwe straatnamen voor Zuiderloo is gekeken naar een buisleidingen in Nederland voor de komende 25 tot 30 jaar. In veel lei dingstroken liggen nu al één of meer dere buisleidingen. Hierin is bovendien ruimte beschikbaar voor het leggen van nieuwe buisleidingen voor aard gas, olieproducten of chemicaliën. Gemeenten krijgen te zijner tijd de plicht in hun bestemmingsplannen rekening te houden met deze leidings troken. Hoe kunt u uw zienswijzen indienen? Zienswijzen dient u bij voorkeur digitaal in via www.centrumpp.nl Schriftelijk kunt zienswijzen indienen bij het Centrum Publieksparticipatie, ontwerp-Structuurvisie buisleidingen, Postbus 30316, 2500 GH Den Haag en mondeling voor 8 juli bij het Centrum Publieksparticipatie, telefoonnummer 070 456 96 03. reeks, die een duidelijke relatie met elkaar en met het gebied hebben. Door archeologisch pollenonderzoek is vast gesteld, welke inheemse bomen en heesters op de strandwal van Heiloo groeiden. Het is de bedoeling om een aantal van deze soorten opnieuw te planten op de oude strandwal en dus ook in Zuiderloo. Als de volgende (deel)plannen worden vastgesteld, stelt het college daarvoor dan straatnamen vast. Door burgemeester en wethouders is vergunning verleend voor het houden van een collecte door de Algemene Nederlandse Gehandicapten Organisatie in de periode van zondag 5 tot en met zaterdag 11 juni. De collectanten horen een legitimatiebewijs bij zich te hebben, waaruit blijkt dat zij bevoegd zijn te collecteren. www.heiloo.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 14