Teun Langedijk, de kleine grote HSV Penaltykoning Uitslag wedvlucht de Toekomst Springschans-jongens groep 5/6 schoolvoetbalkampioen Topatletiek op Hemelvaartsdag in Heiloo Scholen uit Akersloot winnen kampioenschap SPORT 21 G-honkbaltoernooi in de buitenlucht Keijserlijke Carrousel Groep wordt derde UITKIJKPOST i JUNI 2011 Alec vd Graaf (winnaar F), Nathan Harlaar (E), Britt Groot (MD), John Hoet.jes (keeper), Zeb de Haas (winnaar 2010), Mike Wesselink (C), Robin Nadort (D) en op de voorgrond Teun Langedijk, MP en winaar 2011. Aangeleverde foto HEILOO - Zaterdag 21 mei werd er gestreden om de fel begeerde Penaltybokaal 2011. Teun Langedijk, speler van Mini-pupillen 2, won na een spannende serie strafschop pen op keeper John Hoetjes de Penaltybokaal 2011. Vanwege het stralend mooie weer en het HSV jeugdkamp weekend dat werd gehouden was het gezel lig druk rond het hoofdveld. Na de voorrondes, waaraan alle jeugdle den vanaf de C-junioren deelnamen, stonden er 56 jongens en meisjes in de fmale. Uit deze groep kwamen vijf voetballers en één voetbalster, de winnaars van de verschillende leeftijdsgroepen, die doorgingen naar de 'Grote Finale'! De strijd was ongelooflijk spannend; keeper John Hoetjes verrichtte prachtig keepers werk en de zenuwen waren duide lijk van de gezichten van de finalis ten af te lezen. Uiteindelijk was het Teim Langedijk van Minipupillen 2 die de zenuwen het best in bedwang kon houden en de penalties feilloos ver in de hoek, onbereikbaar voor de keeper inschoot. Iedere groeps winnaar kreeg 'n mooi aandenken en de fonkelnieuwe wisselbeker werd Teim overhandigd door Zeb de Haas, winnaar van de vorige drie finales, die ook aan de fmale mee deed maar uiteindelijk toch tekort kwam tegen deze kleine grote Penaltykoning van HSV. EGMOND - Op 28 mei werd gelost vanuit Orleans Saran 554 kilometer, om 07.00 uur met negen deelnemers en 178 duiven. De eerste duif arriveerde op het hok van C. Melker om 12.37.53 uur. Met een snelheid van 98 kilometer per uur. Tweede werd de combi natie C&J Apeldoorn, derder werd de combinatie Zentveld en van de Berg. Vijfde werd de combinatie Schell en zoon. Dertiende werd D. v/d Reep, vijftiende Daniel Konijn, zestiende A. Stam en 21ste Frank de Jong. Eerder op de dag was er nog een vitesse vlucht vanuit Pommeroeul van 243 kilometer. Deze vlucht werd gewonnen door de combinatie Rijkom-Sentveld met een snelheid van 106 kilometer per uur, tweede werd de combina tie Schell zoon, derder Lex Udo, zesde combinatie Apeldoorn - Sentveld, elfde Frank de Jong, veer tiende combinatie C&J Apeldoorn. 33ste werd de combinatie G&D Melker. EGMOND - De Keijserlijke Carrousel Groep van Manege Groot uit Egmond aan den Hoef is afgelopen zondag derde geworden tijdens het het Nederlands Kampioenschap Carrouselrijden in Maassluis. Zij startten in de hoogste poule, de A-poule. De groep zette een goede proef neer en bleef op deze manier de nummers tien tot en met vier voor, het was alleen net niet voldoende om door te gaan voor de landstitel. Het seizoen is afgelopen en in oktober zullen zij de training hervatten om volgend jaar weer een gooi te doen naar de landstitel. Voor meer informatie en diverse foto's: www.manegegroot.nl of www.kccegmond.nl. Aangeleverde foto ATLETIEK HEILOO - Donderdag 2 juni zullen weer veel topatleten uit Noord-Holland en daarbuiten hun opwachting maken bij de hemelvaartwedstrijd van AV Trias. Inmiddels is deze instuif- wedstrijd een klassieker te noe men binnen de baanatletiek. Eerdere edities trokken sterke atleten naar de prachtige en snelle kunststofbaan aan het Maalwater in Heiloo. Het programma voor de wedstrijd staat garant voor een per fect middagje atletiek met aanspre kende prestaties. De hemelvaart wedstrijd biedt voor de atleten een prima voorbereiding op de grote wedstrijden die verder in het baan- seizoen worden gehouden. Daarbij is deze wedstrijd bekend om zijn geldprijzen, die atleten bewegen om graag naar Heiloo te komen. De wedstrijd begint om 12.00 uur met de altijd sensationele 100 meter. Het loopprogramma ver volgt dan om 13.15 uur met de 800 meter. Als vanouds zijn er altijd veel deelnemers op deze mid denafstand en is de 800 meter het Koningsnummer van de hemel vaartwedstrijd. Na de 800 meter is de 200 meter aan de beurt om 14.15 uur. Om 15.15 uur start de 3000 meter, waarvoor ook een groot deelnemersveld wordt verwacht. De 4 x 200 meter estafette sluit het loopprogramma om 16.00 uur af. De technische nummers gaan ook om 12.00 uur van start. Kogelstoten en discuswerpen staan beiden om 12.00 uur op het programma. Hoogspringen en verspringen staan respectievelijk om 12.30 uur en 13.00 uur gepland. De prijsuit reiking zal direct na afloop van de onderdelen door de sponsors voor de nummers worden verricht. Al met al een mooie reden om met Hemelvaartdag naar het sport park Maalwater in Heiloo te komen voor een prachtige middag atle tiek. HEILOO - Op donderdag 2 juni (hemelvaartsdag) is er bij Honk- en Softbalvereniging Double Stare in Heiloo een groot G-honkbaltoemooi. Naast de al bestaande G-teams in Noord- Holland kunnen ook belangstel lende, mogelijk toekomstige G-honkbalspelere meedoen. Wil je wel eens ervaren hoe het is om te honkballen? Kom dan morgen naar het toernooi en schrijf je in. Meedoen aan het toernooi kost niets! De organisatie is in handen van de organisaties MEE NWH, Sportlijf en de KNBSB. Om 12.15 uur wordt de opening ver richt door de burgemeester van Heiloo. Vervolgens krijgen alle honderd sporters en begeleiders een grote zumba warming-up voorgeschoteld door Denise van Trainingscentrum Heiloo. De wedstrijdjes starten om 13.00 tot 16.30 uur. Tegelijkertijd wordt er op het andere veld een mixed softbaltoemooi gehouden voor leden en vrienden zonder beper king. Vanaf 17.00 uur is er een gezamelijke afsluiting met eten en een playbackshow op en rond het terras van de Double Stars kan tine. Meer informatie bij: Patrick Rupsam van Sportlijf, p.mpsam® live.nl of tel. 06-22428108. HEILOO - Woensdag 25 mei traden de jongens uit groep 5/6 van de Springschans aan voor het schoolvoetbalkampioen- schap van het district West I - Noord van de KNVB op sport park De Kabel van SVW'27 in Heerhugowaard. Op het Heilooër schoolvoet- baltoernooi op 13 april werden de jongens kampioen door alle wedstrijden te winnen. Deze overtuigende eerste plaats was het ticket voor deelname aan de regiofinale in Heerhugowaard. Met een keeper die vrijwel alle ballen weet tegen te houden, een verdediging die staat als een huis, een middenveld dat zowel verde digend als aanvallend uitstekend werk doet en een voorhoede met geweldig scorend vermogen heb ben de mannen in de poulewed strijden vijf wedstrijden gewon nen en één gelijk gespeeld. Deze zeer goede prestatie gaf recht op een plek in de finale. Deze span nende en uitputtende wedstrijd hebben de jongens uitstekend gespeeld en met een mooie winst afgesloten. De Springschans- jongens uit groep 5/6 mogen zich nu dus ook schoolvoetbalkam pioen van district West I - Noord van de KNVB noemen. Zaterdag 4 juni zal dit TOPteam uit Heiloo deelnemen aan de districtfinales in Spakenburg. HANDBAL REGIO - Afgelopen woens dag 25 mei werd in Akersloot gestreden om het handbalkam pioenschap van Akersloot. De jongens en meiden van groep 8 van de drie basisscholen van Akersloot gingen onderling de strijd aan. Om enigszins geoefend het strijdperk te kimnen betreden had handbalvereniging Meervogels op iedere school tijdens twee gymlessen een training verzorgd. Deze spoedcursus was genoeg om het vele toegestroomde publiek leuke en spannende wedstrijden voor te schotelen. Dit jaar speel den de scholen op zowel het asfalt als op het beachveld een wed strijd tegen elkaar. Bij de meiden werd de Jacobusschool derde, de Rembrandtschool tweede en ging de Johannesschool met de eerste prijs aan de haal. Bij de jongens werd de Jacobus derde, de Johannes tweede en won de Rembrandtschool de eer ste prijs. Zie voor meer foto's van het toer nooi www.meeivogels60.nl. De jongens en meiden van groep 8 van de drie basisscholen van Akersloot gingen onderling de strijd aan. Aangeleverde foto Boven: Toon, Skip, Mees en Maarten. Onder: Thijs, Floris, Casper en Jim. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 21