Summer dance camp bij Dance Fitstudio 115 Klinkende prestatie op NK schaken voor teams HSV G-voetballers naar Texel r SPORT 23 www. \jyUdKAtf2IZZZy* .nl Krantje lezen op internet INGEZONDEN MEDEDELING KORTOM Amak wandelt Vogelvereniging Kleurenpracht Heiloo Zomeravondbridge HBC Eerste zondagteam van TCHU is kampioen UITKIJKPOST i JUNI 2011 HEILOO - Dansen, zingen, ontweipen en maken van kostuums, visagie, en zelf dansen in een korte voorstelling, dat zijn de ingrediënten van de Summer Dance Camp weken bij Dance Fitstudio 115. De eerste week vindt plaats in de periode van 25 tot en met 29 juli. Ben je die week verhin derd, dan kim je altijd nog in de week van 29 augustus tot en met 2 septem ber meedoen. Vijf dagen lang van 09.00 tot 15.00 uur lekker bezig met wat je het allerliefste doet: dansen! De ochtend wordt begonnen met een ste vige warming-up oftewel welkom bij booteamp. Daarna volgt er iedere dag een andere dansworkshop. Dit varieerd van jazz tot musical (zang/dans) en van klassiek tot hiphop. Na een actieve ochtend volgt er een gezonde lunch, dat uiteraard door studio 115 verzorgd wordt. In de middag wordt er onder andere aandacht besteed aan het ontweipen van je eigen danskos- tuum en het maken daarvan. Heb je hierin geen ervaring? Er is voldoende hulp aanwezig. Tijdens de visagie workshop leer je alles over make-up en hoe je jezelf nog mooier kimt maken. Gedurende de hele week wordt er gewerkt aan een korte voorstelling, die op de laatste dag gepresenteerd wordt aan oudere en belangstellenden. Aan het eind van de week is er voor iedere deelnemer een leuke verrassing. Een week lang dansen in de zomer? Geef je nu op want: vol is vol! De kosten voor een week bedragen 130,- (inclusief lunch). Informatie: Dance Fitstudio 115, Stationsweg 115 Heiloo, tel. 06-22498872, info@danceenfitstudioll5.nl. De kleine grootmeesters uit Heiloo, van links naar rechts: Neils, Tom, Luuk en Marnix. Aangeleverde foto SCHAKEN HEILOO - Op zaterdag 20 mei stonden Tom van Beekhoff (9), Marnix Posch (9), Neils Veldt (9) en Luuk van Steenoven (6) op het NK voor E teams in het Willem-Alexander sportcentrum te Groningen. Het strijdtoneel werd betreden door de veertig beste teams van het land die zich in de voorrondes voor dit NK hadden weten te plaatsen. SV Oppositie trapte af tegen De Toren 2 uit Arnhem en liet er geen gras over groeien: 4-0! De tweede ronde werd SC Ten Boer met 2,5 - 1,5 aan de zegekar gebonden en een ronde later zelfs SC Opsterland, het beste team van Friesland! Door de 3,5 - 0,5 overwinning stond SV Oppositie na drie ronden zelfs twee de. Zou die grote beker dan mee naar Heiloo gaan? Maar helaas, SV De Sehaakmaat uit Apeldoorn zette Oppositie terug op aarde: met 4-0 werd er verloren. Ook de volgende twee ronden waren ze kansloos. In de vijfde ronde was buurt genoot SV Santpoort met 3-1 de sterkste en een ronde later SC HTV uit Den Haag met 4-0. Teamleider Leo nam alles nog een keer door: „Begin met de drie gouden regels: pion in het centrum, stukken ont wikkelen en de koning veilig. Neem je tijd en knallen die laatste ronde!" Daarna stond iedereen weer op scheip en dat betaalde zich uit: met 3-1 werd SC De Paardensprong 2 verslagen. Dat is erg knap want aan het eerste bord versloeg Luuk de Nederlands kampioen tot en met 7 jaar uit 2010. Toen alle ronden waren gespeeld bleken ze op de veertiende plaats te zijn geëindigd, gezien de veel grotere steden en plaatsen die ze voor moesten laten gaan, al met al een dijk van een prestatie. HEILOO - Donderdag 2 jimi is er weer het jaarlijkse dauwtrap- pen. Het vertrek is om 05.00 uur vanaf Het Kruispunt Mozartlaan hoek Raadhuisweg in Akersloot. Hier vandaan wordt er 22 kilo meter gewandeld. Hierna wordt er bij Van der Valk koffie/ thee gedronken. Belangstellenden zijn welkom. Voor inlichtingen: Tinie Leijen, tel. 0251315137 of Tini Krom, tel. 0251-312815. HEILOO - Vogelvereniging Kleurenpracht Heiloo en omstre ken houdt op dinsdag 7 juni weer een informatieavond, aanvang 20.00 uur in het verenigingsge bouw aan het Zevenhuizen (naast de sporthal). De avond zal in het teken staan van de Babyshow; dit zijn de eerste vogels die door de leden gekweekt zijn. De jonge vogels worden meegenomen en ter plaatse gekeurd. Hierna kunnen de kwekers him wel en wee bespreken De avond is voor iedereen vrij toegankelijk (dus ook niet leden). HEILOO - De uitslag van afge lopen donderdag 26 mei: A-lijn: 1. Riet Jos Turk 61,98%, 2. Columby Coebergh Ger van Kemmere 57,81%, 3. Ria en Wim de Nijs, 56,25%, 4. Ger van Diest Joop Westerbos 53,65%, 5. Tiny Sehreiber Anje van de Vlies 52,08%. B-lijn: 1. Jan Reuzenaar Harry Koomen 61,98%, 2. Elfi Greyer Willem Molenaar 56,25%, 3. C. Koppen R. Koeman 53,65%, 4. To Beentjes Ans Nielen 51,04%, 4. Ema Schmidt Jan Kaandorp 49,48% De volgende donderdagavond (9 jimi) kimt u meedoen door zich uiterlijk om 19.30 uur te melden aan de zaal in het Open Huis. HEILOO - Het eerste zondagteam van TCHU is kampioen gewor den en naar de vierde klasse landelijk gepromoveerd. Vorige week werd de rechtstreekse tegenstander de Kaag met 7-1 versla gen en dit was mede dankzij de goede coaching van hoofdtrainer Rob Buntsma. De laatste competitie zondag had het team genoeg aan één punt en won uiteindelijk met 7-1 van Alkmaar. Het win nende team staand van links naar rechts: Danny Minkema, Johan van Bennekom, Rik Bilars. Zittend: Claire van der Riet, Esther Oostrom, Tim Blankert. Foto: Ricardo Marcker O-VOETBAL HEILOO - Tijdens de laatste training kwam Peter Vonk van Stichting Dolfinn het G-Team van HSV verblijden met een cheque van 500,-. Deze mooie bijdrage maakte het mogelijk om met het G-tearn met busjes naar Texel te gaan en deel te nemen aan het toernooi op het eiland. Vrijdag vertrok het team naar Texel en logeerde samen in het Stayokay in Den Burg. Na aan komst is de hele ploeg naar het strand van De Koog gegaan om naar een prachtige zonsonder gang te kijken en wat oefeningen te doen. De reis moest even uit de benen. Speler René deed niet mee, rennen vanaf de huisjes tot de zee: „Nee ik niet", zei hij. „Ik heb geen rem en kom dan uit in Engeland" Zaterdag na een goed ontbijt naar de plaatselijke voetbalclub voor het toernooi. Het was een toer nooi van 5 tegen 5 en HSV speelde met twee teams. De tegenstan ders waren Texel 2, Oosthuizen, Argon en Driemaster. Er moesten vijf wedstrijden worden gespeeld en de mannen hadden er zin in. Helaas gingen vier van deze wed strijden verloren, ook al wisten de jongens heel wat doelpuntjes te scoren. Maar wat een inzet, plezier en enthousiasme toonden de man nen. De onderlinge wedstrijd HSV 1 tegen HSV 2 werd een gelijkspel. Dit mede door de hulp van Erik, Martijn (trainers) en broer Davy. Een grote pluim verdient Daniel die alle wedstrijden heeft gekeept voor beide teams. Hij bleef scherp en haalde er flink wat ballen uit. Bij de afsluitende penaltybokaal wisten alle HSV spelers te scoren. Conor wist uiteindelijk de finale te behalen en werd winnaar. Met de bekers die de jongens hadden behaald werd een rondje om de atletiekbaan gelo pen. Ook zongen de jongens en him begeleiders en -stère het lied 'We are the champions'. Want zo voelde het. Het team had hard gewerkt en met het nemen van penalty's zijn deze mannen altijd sterk. Het is ook mooi om zo een toernooi af te sluiten. Zondag stond er nog een bezoek aan de zeehonden van Eeomare op op het programma, dit was mogelijk dankzij een bij drage van De Vrienden van HSV. Helemaal voldaan ging het gezel schap toen weer terug naar Heiloo. Begeleidster Nel Stoop: „En we weten het zeker, volgend jaar gaan we weer. Het was geweldig. Al zul len we nog iets harder trainen voor een beter resultaat." Boven (vlnr): Peter Vonk van Stichting Dolfinn, Jan, John, trai ner Ari, Dylan, Daniel, trainer Martijn, Mart, trainer Joe, trainer Wim, Koen, René en Ron. Onder (vlnr): Lars, Jesse, trainer Erik en Conor. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 23