SPORT 25 Terriërs Ei derde bij Bondstoernooi De eerste kampioenen bij TV Het Venne water Meervogels Meisjes Di Kampioen Limmen F4 kampioen Meisjes TC Heiloo United kampioen UITKIJKPOST i JUNI 2011 HEILOO - Op vrijdag 27 mei was het spannend voor het damesteam van Marjo van Soest. Met Marry Kist, Lia Duyn, Anne Bosman, Antoinet Groenewegen en Diana Engelsman heeft Marjo al jaren een kampioensteam in de Hoofdklasse van de Districtcompetitie. Dit jaar hadden ze in de tweede ronde in het stof gebeten tegen Hogedijk, als regerend kampioen. Maar de dames toonden veerkracht en sloegen zoveel punten bij elkaar, dat ze de laatste ronde een voorsprong hadden van twee punten op Hogedijk. Bij gelijke eindstand zou Hogedijk kampioen worden, dus de dames gingen er bij wind kracht zes nog maar eens goed voor staan. Met 4-0 maakten ze aan alle onzekerheid een einde en prolongeerden ze hun titel. Het jongensteam van aanvoerder Taco Morsch, spelend in de Landelijke Zondagcompetitie is na zes speeldagen als kampioen uit de strijd gekomen. Tot de laatste ronde wer den alle wedstrijden gewonnen, behalve tegen Zijpken 1; dat werd 3-3. De laatste ronde werd zelfs nog van diezelfde tegenstander verloren, maar Taco en zijn jongens waren toen al niet meer in te halen. Volgend jaar wacht de stevige tweede klasse! Aangeleverde foto HEILOO - Het eerste meisjesteam van TC Heiloo United in de categorie tot en met 12 is afgelopen woensdag kampioen geworden. Uit in Oudorp versloegen zij de concurrent met 9-3 en hebben daar mee alle wedstrijden gewonnen. Zij gaan nu verder naar de districtskampioenschappen. Het meis jesteam bestaat uit: Eline de Jager, Sjoelle Hemmer, Maxime Kuiper, Anouk Moleman en Shanti van Lith. Aangeleverde foto HEILOO - Na een zeer spannende wedstrijd tegen concurrent K.F.C MD1 uit Koog aan de Zaan, was de 1-1 eindstand voldoen de voor het kampioenschap. Na de huldiging volgde er nog een fantastische rondrit door Akersloot in een feestbus. Op de foto (vlnr:) staand; Sanne Breyan, Mila Duvalois, Lizzy Nieuwveen, Sanna Strijker, Romy Schouten, Tiffany Deijle, Pleuni Buur, Manon Huisman en Britt Stolk (keeper) Zittend; Laura Schoon, Sela Buur, Joli Woestenburg, Anne de Kramer, Isabel Koomen, en Sabine Koomen. Achter de kampioenen de trotse leider Tim de Kramer en trainer Jaco Stolk. Aangeleverde foto HEILOO - Een mooiere afsluiting van het hockeyseizoen had den de jongens van Terriërs El niet kunnen wensen. Zij werden afgelopen zaterdag derde bij het jongste jeugd Bondstoernooi in Alkmaar. Rogier, Ruben, Wouter, Alec, Mart, Tijmen, Tom en Rijck kwamen thuis met een prachtige gouden beker! De coaches, Senno Verhoef en Marco Oomen, hebben de mannen naar een topprestatie geleid. Op hetzelfde toernooi eindigde het Terriërs achttal van meisjes D8 op een vierde plaats. Aangeleverde foto a Rabobank iRafobank »jb LIMMEN - Woensdag 12-5 was het zover. Limmen F4 kon een spannend slot van de competitie kampi oen worden. Foresters F4 werd met 7-2 verslagen en het kampioenschap was een feit. Klasse! Never change a winning team na vorig jaar met hetzelfde team ook de schaal gewonnen te hebben. Staand achterste rij coaches Jan Twisk en Erik Sweep. Staand (vlnr): Sven Zonneveld, Sven Hollenberg, Loïs Metselaar, Michael Sweep en Luuk Faber. Zittend (vlnr): Lars Admiraal, Carlos Twisk, Stijn Hulsebosch en Tom Schuitema. Aangeleverde foto Fsn»iieb,

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 25