Zonneveld Makelaars Nieuwe theaterseizoen Stichting Vrienden van De Beun Motorcross4Kika gaat niet door H E I L O O BEDRIJF BELICHT 5 Es ssjte - - De programmering voor komend seizoen staat in het Beunboekje Tien jaar Fridays bij BeatFM UITKIJKPOST i JUNI 2011 In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het ver spreidingsgebied van de Uitkijkpost belicht. Voor aanmelding: Hoefsmid 5,1851PZ Postbus 68,1850 AB Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden. De kosten van deelname aan Bedrijf Belicht zijn 195,- ex btw. ■PPjal Tekst en foto: Carolien Breed Louis Zonneveld, Schiermonnikoog 33, 1940 GA Heemskerk, tel. 0251-218027, www.zonneveldmakelaars.nl, www.makelaaruitgeest. nl, info@zonneveldmakelaars.nl. HEEMSKERK - De deskundigheid van een groot makelaarskantoor en toch de flexibiliteit en de persoonlijke benadering van een kleinscha lig kantoor; dat is waarin Zonneveld Makelaars zich onderscheidt. Louis Zonneveld is een gecertificeerd register makelaar/taxateur en aangesloten bij branchevereniging VBO. Door een permanent educatietraject houdt hij zijn vakkennis op peil. Hij is gepokt en gemazeld in de makelaardij en heeft jarenlange ervaring opgedaan, zowel voor commerciële bedrijven als in overheidsdienst. Medio vorig jaar heeft hij zich als zelfstandig makelaar gevestigd in Heemskerk. Door zijn brede achtergrond, maar ook door zijn juridische, financiële en technische kennis, kent hij de (woning)markt als geen ander. Zonneveld kiest voor een 'ouderwets' persoonlijke benadering en doet net die stap extra. Zijn moderne klant- en transaetiegeriehte aan pak past goed in deze tijd waarin internet niet meer weg te denken is. Met opvallende huizenpresentaties op wel zeven websites, waarvan de belang rijkste Funda.nl, bedient hij naar volle tevredenheid al veel klanten en opdrachtgevers. Door middel van woning video's, digitale plattegronden, digitale brochures en Google Streetview, wordt een breed publiek bereikt. Vooral de woon video's worden erg op prijs gesteld. Zowel van de woning als de woonomgeving wordt een video geproduceerd. Kandidaat kopers kunnen zich dan vanuit hun 'luie' stoel al een goed beeld vormen op inter net en dit levert een bijdrage aan een snellere verkoop. Bovendien is Zonneveld Makelaars altijd bereikbaar en inzetbaar; ook in het weekeinde en buiten kantooruren! Louis Zonneveld is geboren en getogen Uitgeester en heeft de eerste twintig jaar van zijn leven in dit mooie doip gewoond. Daarom kent hij Uitgeest op zijn duimpje. Op dit moment werkt hij vanuit zijn kantoor aan huis in de Broekpolder te Heemskerk, dat op een steenwoip afstand ligt van de Kleis en Waldijk. Door deze werkwijze, houdt hij de kosten laag en dit voordeel deelt hij met zijn klanten door scheipe tarieven te hanteren op basis van *no cure, no pay'. Dat wil zeggen dat de opdrachtgever alleen courtage verschuldigd is bij een succesvolle transactie. Iedere klant is andere en daar springt Zonneveld Makelaars op in met het aanbieden van verschillende pakket ten. De meeste opdrachtgevers willen compleet ontzorgd worden en kie zen voor het Fullserviee Verkoop- of Aankooppakket. Wil de opdrachtge ver zelf meehelpen de woning te verkopen, dan biedt het voordelige Basis Verkooppakket uitkomst. De klant levert met deze selfservice de foto's en de tekst aan en begeleidt de bezichtigingen. Zonneveld Makelaars doet de aanmelding op internet en stelt het koopcontract op. Naast makelaar/taxateur is Zonneveld ook vastgoed consultant. Of het nu om een advies, analyse, strategie of planontwikkeling gaat, voor zowel particulieren, bedrijven en instellingen is hij een prettig eerste aanspreek punt voor de meest uiteenlopende vastgoedvragen. „Overweegt u een woning te kopen of te verkopen? Bel Zonneveld Makelaars gerust op: een eerste waardebepaling is altijd gratis." HEILOO - Vol zin en goede moed begint Stichting Vrienden van de Beun aan een nieuw theatersei zoen, waarvan de aftrap plaats vindt op 18 september met de musical Nightmare. Het programmaboekje, waarin dertig afwisselende toneel-, cabaret- en muziekvooretellingen van hoog niveau worden aangeboden, is drie weken geleden bij alle huishoudens in Heiloo verspreid en de reserve ringen lopen snel binnen. De brand in De Beun op 8 januari viel midden in het zo goed lopende theatersei zoen en was een flinke tegenvaller. Vrijwilligere van de stichting hebben zich volop ingezet om de geplande vooretellingen zoveel mogelijk te laten doorgaan en naar andere loca ties uit te wijken. Blijkbaar was de afstand naar Alkmaar voor een aan tal net te ver, want de naar de Vest verplaatste voorstellingen trokken veel minder bezoekers dan in De Beim. Heieen Groot van Vrienden van de Beim: „De vooretellingen binnen Heiloo werden gelukkig wel goed bezocht. We voerden een char meoffensief om mensen het geld voor hun kaartjes terug te geven. Door een combinatie van facto ren staan we voor een tegenvaller van ongeveer €1000,- per vooretel ling en moeten we onze reserves aanspreken. Financiële schade als gevolg van de brand, waarvoor de Stichting (gedragen door vrijwil ligere en donateurs) niet verzekerd is! Gelukkig hebben veel bedrijven gereageerd door ruimschoots meer dan het minimale bedrag van 50,- te storten. Zij dragen met recht de naam 'Steunpilaren'! Hieruit blijkt de grote verbondenheid met het theater." De programmering voor komend seizoen, waarvan de voorberei dingen al ver voor de brand zijn gestart, staat op de website en in het programmaboekje. Geen boek je? Ga naar De Beim, bibliotheek of Gemeentehuis. Heieen: „Wilt u graag een vooretelling bijwonen, wacht dan niet te lang met reserve ren. De Vrienden van De Beun heb ben tot 15 juni voorrang bij reser vering van kaarten, maar ook voor hen geldt dat een voorstelling vrij snel uitverkocht kan zijn." De Stichting roept mensen die over internet beschikken op om zoveel mogelijk online te reserve ren via www.vriendenvandebeun. nl. Dit scheelt veel tijd in de ver werking van alle binnengekomen aanvragen. En voor een ruime ver spreiding van de nieuwsbrief, waar in alle bestellers breeduit worden geïnformeerd, hoopt de Stichting dat iedereen zijn e-mailadres wil doorgeven. Het bestuur van Vrienden van De Beun is met recht trots op de mooie programmering voor het komende culture seizoen. Heieen: „Het is een programme ring geworden met veel bekende artiesten uit de theater- en muziek wereld, zoals Pauline Cornelisse (al uitverkocht), Mathilde Santing, Loes Luca en Peter Blok - ook bijna uitverkocht - en vele anderen. Een aantal van hen komt uit Heiloo en omgeving, zoals onder andere Simone Awhina, Karin ten Cate, Angela Groothuizen, Jeroen Zijlstra en Maarten van Roozendaal." Kortom: reden genoeg om te kijken op de website of in het programma boekje. HEILOO - Motorclub Wijde Wormer dat aanstaande zondag een motorcrossevenement wilde organiseren, is naar de rechter gestapt. De gevraagde voorlo pige voorziening is echter niet verleend. De crossers van Motorclub Wijdewormer (MCWW) wilde een benefietcross organiseren in samen werking met Motorcross4Kika.nl, waarvan de opbrengst geheel ten goede zal komen aan Kika (kinde ren kankervrij). Voor het initiatief had agrariër G. Meijer zijn land aan de rand van de gemeente ter beschikking gesteld. De gemeente heeft echter de vergunning voor het evenement geweigerd, ook na een hoorzitting door de commissie voor bezwaarschriften. De gemeente beriep zich daarbij op de algemene plaatselijke verordening die der gelijke evenementen niet toestaat, onder andere vanwege de gevol gen voor natuur en milieu. Daarop stapte MCWW naar de rechter en vroeg een voorlopige voorziening zodat het evenement alsnog door kon gaan. De zitting diende don derdagmiddag. De rechter zag geen aanleiding het evenement alsnog toe te staan. „De motivering van de rechtbank voor dit besluit is nog niet bekend", meldt de motorclub. De vrijwilligere van organiserende club MCWW zijn teleurgesteld in de uitspraak van de rechtbank en zoeken naar mogelijkheden om elders in de regio een evenement te organiseren waarvan de opbrengst aan Kika geschonken kan worden. „Grondeigenaren in Noord-Holland ten zuiden van de lijn Alkmaar- Hoom die een motorcross evene ment op him terrein wel zien zitten kunnen zich melden bij de club." HEILOO - Om het tienjarig bestaan van het programma Fridays te vieren was er op vrijdagavond 27 mei een extra lange aflevering van het programma te horen bij BeatFM 106.3. Van 18.00 tot 24.00 uur namen de dj's van het programma de luisteraars mee terug naar hun persoonlijke radiogeschiedenis met oude radiofragmenten van 80'er jaren piratenradiostations en natuurlijk de beste danceclassics uit die periode. Vlnr: John Geels, Geert de Ridder, Martin Stoker, Wouter van der Goes, Tony Stoker, Marcel van Dijk, Raymond Daniels. Foto: Ricardo Marcker

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 5