Geen 9 tot 5 mentaliteit bij Blokdijk Makelaars Feest met Floortje bij boekhandel Deutekom Diploma-uitreiking EHBO-vereniging H E I L O O Het Straatweg Skate-event een groot succes Zondagmiddagcafé Lena Samen op stap Lotgenoten Contactgroep Gezocht: rolstoelers Driedaagse trip Zaanse Schans Gezelschapsbank Fietsgriep UITKIJKPOST i JUNI 2011 HEILOO - Uw woning verkopen doet u niet iedere dag. Van belang is in eerste instantie natuurlijk dat uw woning voor de juiste prijs wordt ver kocht. Andries en Ellen van Blokdijk Makelaars komen zonder kosten en vrijblijvend bij u langs om de waarde van uw woning te bepalen. Ook als u niet direct, maar op termijn verkoopplannen heeft! „Groot voordeel van ons bedrijf is echter dat u altijd met de makelaar heeft te maken en niet met de assistent of secretaresse. Bovendien werken wij niet met reguliere kantoortijden zodat bijvoorbeeld aspirant-kopers ook in de avonduren en op zaterdag of zondag kimnen kijken en u ons ook kunt bellen als u wat wilt vragen. Als u de opdracht plaatst mag u van ons een vol ledige begeleiding veiwachten. Dat betekent het doen van bezichtigingen, prijsonderhandelingen met kandidaat-kopers in overleg met u, het opstel len en het bespreken van de koopakte en de afhandeling bij de notaris. Bij ons dus geen uitgekleed concept met bijvoorbeeld deeldiensten, maar een traditionele begeleiding. Mocht u nog geen andere woning hebben gevon den dan kimnen wij u, indien gewenst uiteraard, ook bijstaan met de aan koop van uw nieuwe woning. Niet traditioneel is het prijskaartje. Naar onze menmg zijn de tarieven voor een volledige begeleiding nog steeds fore. 1,5 tot 2 exclusief 19 btw is heel gewoon zoals u waarschijnlijk ook wel bekend is. Wilt u weten wat ons scheipe tarief is? Bel ons, ook buiten kan toortijden en op zaterdag of zondag: 072-8885072 of 06-30965285." Blokdijk Makelaars, tel.072-8885072, 06-30965285, info@blokdijkmakelaare.nl, www.blokdijkmakelaare.nl. HEILOO - Zaterdag 21 mei kwam schrijfster Suzanne Buis bij boekhan del Deutekom. Alle kinderen die aanwezig waren konden wagen stellen aan Suzanne, ze konden hun boeken laten signeren en Suzanne wilde ook wel haar handtekening zetten op de mooie Floortje-tas die iedereen kreeg. Drie kinderen die de leukste vraag aan de schrijfster stelden, konden het nieuwe Floortje-boek 'Floortje op TV' winnen. Denise Baltus 8 jaar, Floortje Doomenbal 9 jaar, en Sabine van der Lip 11 jaar hebben gewonnen. Op www.boekhandeldeutekom.nl kan je niet alleen de wagen die gewonnen hebben, zien maar ook de antwoorden die Suzanne Buis erbij gaf. Bovendien kan je op www.kluitman.nl en leuke foto-impressie van het feest zien. HEILOO - Dinsdag 25 mei vond de diploma-uitreiking van de EHBO-vereniging Heiloo plaats. Zestien cursisten heb ben de afgelopen maanden hard gewerkt tijdens de basiscursus, die door de EHBO-vereniging Heiloo ieder jaar wordt georga niseerd. Met dit mooie resultaat kimnen de kersverse EHBO'ere optreden op het werk, op straat, bij evene menten en thuis. Heiloo is hiermee weer een stukje veiliger gewor den. Na een inleidend woordje en felicitaties door het bestuur van de EHBO-vereniging Heiloo, vond de uitreiking van diploma's plaats door instruetriee Helmi Bult. Zij en het vaste LOTUS-slaehtoffer van de vereniging Nel van Laere werden daarna nog even in de bloemetjes gezet. Voor meer informatie: Martin Vogelsangs, tel 072-338645 of e-mail martin.j.g@kpnplanet.nl. HEILOO - Zaterdag 28 mei was het feest op en rond de Kennemerstraatweg, ondanks de harde wind en donkere wolken. Het Straatweg Skate-event, georganiseerd door 4Fun Fashion, leverde blije gezichten op en rond de halfpipe aan de Van Aostastraat. Van beginner tot gevorderde skater, was positief. Een van de vele reacties was: 'Wanneer doen jullie dit weer?'. Onder leiding van professio nele skaters kon iedereen een poging wagen in de halfpipe. Voor de allerkleinsten was er een spring kussen en een suikerspin bij Sporthuis Johan Jansen. Bij Handyfish konden de kinderen met een werphengel op schietschijf richten en voor iedere deelnemer was er een prijs. Ballonnen, vlaggen en een raceauto bij Garage Zander, koffie en limonade bij Beko Interieurs, een tube haargel bij Styles Hair, en als afsluiter een ijsje bij de nieuwe ijssalon Di Fiorentina. Er kan nog tot 4 juni een kleur plaat opgehaald en ingeleverd bij Beko Interieurs, de winnaar wint een skateboard. Foto: Ricardo Marcker. STICHTING WELZIJN HEILOO Trefpunt Abraham du Bois-hof 2 Heiloo tel. 072-5331297 www.welzijnheiloo.nl stichting@welzijnheiloo.nl Zondag 5 jimi van 13.30 tot 16.30 uur is er weer Zondagmiddagcafé om gezellig samen met anderen te klaverjassen, keezen, bridgen, biljarten, enzovoorts. Entree 2,- (leden Servieepas: 1,-). Zondag 5 jimi om 14.00 uur (zaal open: 13.30 uur) geven Agnes van Menen (schrijfster) en Wim Buwalda (Historische Vereniging Oud Heiloo) een lezing over de ervaringen en het leven van Lena, een Duitse dienstbode op het land goed Nijenburg in Heiloo. In maart publiceerde Agnes van Menen het boekje 'Lena', dat u na afloop van de lezing eventueel kan kopen. Er is ook een signeersessie. Entree: 6,- inelusief een kopje koffie/thee. Wie gaat er op donderdag 23 jimi mee naar de oud-Russische paardenboerderij de Riga Ranch in Nieuwveen? U krijgt een uit gebreide rondleiding door deze mooie authentieke hoeve uit 1850, waar twee kuddes paarden worden geherbergd, alle Hafkngere. Verder is er een demonstratie bonbons maken van paardenmelk (de enige ter wereld). Vertrek: 13.00 uur vanaf het Trefpunt, per luxe touringcar. Reserveren noodzakelijk. Kosten: 19,95 inclusief koffie/gebak en rondleiding. Dinsdag 7 juni van 13.30 tot 15.30 uur is er een bijeenkomst van de Lotgenoten Contactgroep Partnerverlies. Deze keer wordt er aandacht besteed aan mindful ness. Nell Dekker zal uitleg geven over mindfulness en hoe het kan helpen om ieder moment van ons leven volledig te leven, ook tijdens de meest moeilijke. Entree inclusief consumptie 5,-. Dinsdag 5 juli wordt er een leuke zwerftocht door Noord-Holland per aangepaste luxe touringcar georga niseerd, speciaal voor mensen in een rolstoel. Koffie met gebak in Fort Kijkduin en een bezoek aan het voormalige eiland Wieringen. Inwoners Heiloo en Egmond aan Zee kunnen thuis worden opge haald. Mede mogelijk gemaakt door Stichting Keer op Keer. Reserveren noodzakelijk. Kosten: 29,50 (bege leider mag gratis mee). Veel mensen zijn alleen en zien er tegenop om alleen met vakantie te gaan. Herkent u dit? Geeft u dan op voor het driedaagse reisje naar Preston Palace te Almelo, van 12 tot en met 14 september. Er wordt een all-in prijs berekend voor de maaltijden, drankjes, zwemmen, saima en de vele andere faciliteiten. Reserveren noodzakelijk. Kosten: 199,- per persoon o.b.v. een twee- pereoonskamer. Toeslag eenper soonskamer (op aanvraag): 25,- per nacht. Bij voldoende animo vertrekt er op zaterdag 20 augustus om 10.00 uur een luxe touringcar vanaf het Trefpunt richting de Zaanse Schans. Er is een Folkloredag met braderie, ambaehtsmarkt, muziek en dans. U kimt er ook een boottocht maken. Bij dit tochtje is geen leiding aan wezig, u bent op de Zaanse Schans dus vrij om te doen en laten wat u wilt. Rollatore kunnen eventueel mee. Terug Heiloo circa 15.00 uur. Reserveren noodzakelijk. Kosten: 14,, Dinsdag 7 jimi van 12.00 tot 14.00 uur houdt de Gezelschapsbank een heerlijke lunch bij het Van der Valkmotel in Akersloot. Er is een uitgebreid limchbuffet, met een grote diversiteit aan koude en warme gerechten, veregebakken broodsoorten, salades, rauwkost, verefmit en heerlijke desserts. Voor alle leeftijden. Vervoer kan geregeld worden vanaf het Trefpunt. Ook niet-leden zijn welkom. Reserveren noodzakelijk. Kosten: 15,-. Woensdag 15 jimi om 11.00 uur start men, op speciaal verzoek, met een fietsgroep voor op woensdag. Dit wordt een recreatieve groep die circa twintig kilometer gaat fiet sen in normaal tempo. Er worden nadrukkelijk ook heren gevraagd! Opgeven noodzakelijk. De geslaagde cursisten kunt u in de toekomst in Heiloo bij diver se evenementen tegenkomen. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 7