Eigen veldje voor HSV mini G-ties Geslaagd eerste buiten G-honkbaltoemooi Paulusschool zonder beker naar huis SPORT 21 Meervogels meisjes Ei kampioen Meervogels Eg in één seizoen twee keer kampioen Deze dag was mede mogelijk door stichting REACH Geslaagden bij Zwembad Loos Hoofdtrainers jeugd Foresters bekend Terriërs M6E7 winnen eerste prijs UITKIJKPOST JUNI 2011 AKERSLOOT - De meiden van Meervogels El moesten zaterdag tegen Tornado. Het was een zinderende wedstrijd die uiteinde lijk in de laatste minuut eindigde in een gelijkspel 5-5. Dit was voor de meiden genoeg om het kampioenschap op hun naam te schrijven. Dit werd natuurlijk uitbundig gevierd. Aangeleverde foto AKERSLOOT - Na het behaalde najaarskampioenschap in de vierde klasse zijn de eerstejaars pupillen van Meervogels E3 ook als beste uit de bus gekomen tijdens de voorjaarscompetitie. Met een promotie naar de derde klasse zou je zeggen dat het wel wat moeilijker zou worden, echter niets was minder waar. Deze hel den bleven doorgaan met het behalen van overwinningen en op imponerende wijze, alles gewonnen en één verliespartij, werden ze bovendien voorjaarskampioen in de derde klasse. Ter afslui ting van het mooie seizoen werd ook nog eens het toernooi bij FC Castricum zonder tegendoelpunten en met het maximale aan tal punten afgesloten. Aangeleverde foto VOETBAL HEILOO - Op dit moment wordt hard gewerkt aan de realisering van een speelveld voor de mini G-tjes van de voetbalvereniging HSV. Het G(ehandieapten) - voetbal bij HSV bestaat reeds elf jaar. Er wordt gespeeld op de woensdag middag (de 6 tot 18-jarigen) en op maandagavond (18 jaar en ouder) onder begeleiding van enthousiaste trainers. Het plezier spat er bij deze kinderen en de begeleiding vanaf. Er wordt heerlijk getraind op het kunstgrasveld, wat soms bij harde wind wel een nadeel is, vooral voor de kleintjes. De ballen rollen en waaien dan vaak weg en deze kin deren bezitten nog niet de techniek en de snelheid om die ballen weer snel op het speelveld terug te bren gen. Kortgeleden is een aanvraag ingediend bij Rabobank Noord Kennemerland voor toekenning van een financiële ondersteuning uit het Coöperatiefonds van deze bank voor de aanleg van een voet balveldje voor deze G-tjes. De aanvraag werd maandag 30 mei gehonoreerd met een cheque van 4500,- Fred Benner en Hans Ursem, beiden bestuurslid van HSV, namen de cheque in ontvangst. Alle G-voetballertjes en hun trainers zijn heel blij met deze toekenning. G-HONKBAL HEILOO - Het was donder dag 2 juni (Hemelvaartsdag) één groot feest op het Honk en Softbalcomplex van Double Stars. Ruim 150 G-sporters en reguliere sporters waren actief bezig op de twee velden, ieder met hun eigen honkbaltoernooi Het G-honkbaltoerooi werd geopend door burgemeester Hans Romeyn onder luid gejuich van de G-sporters die hier al weken naar hadden toegeleefd. Het toernooi begon met het voor stellen van de G-teams (acht teams verdeeld over twee poules). Alle G-teams kwamen onder begeleiding van muziek via een rode loper en een haag van ballonnen en slingers het veld oplopen; elk met zijn club- vlag stevig in de handen. Daarna werd het volkslied 'live' gezongen door G-sporter Dennis Hof, die iedereen een kippevel-momentje bezorgde. Na een moment van bezinning werden de G-sporters en het publiek opgehitst door een energievolle Zumba warming-up van Denise, werkzaam bij Trainingscentrum Heiloo. Nadat de burgemeester de eerste bal had geslagen, gingen alle wedstrijden van start. Twee echte bondseheidsreehters Frank en Bertus leidden een aantal span nende wedstrijden. De fmale werd gespeeld tussen De Volewijekers 1 en De Volewijekers 2 uit Amsterdam. Na afloop kregen alle G-teams en reguliere teams patat en pizza's. Het slotstuk van de dag was de playbaekshow in eountry-style, waarbij het podium omringd was door strobalen en G-sporters ver kleed gingen als cowboy of cowgirl. Tijdens de playbaekshow zaten alle sporters van beide toernooien door elkaar op het terras voor de kantine in de zon te genieten van deze entertainment-show. De organisaties MEE NWH, Sportlijf, Double Stars en de KNBSB kimnen terug kijken op een geslaag de dag. Deze dag was mede moge lijk door Stichting REACH en heel veel enthousiaste begeleiders en vrijwilligers. Fred Benner en Hans Ursem, beiden bestuurslid van HSV, namen de cheque in ontvangst. Aangeleverde foto SCHOOLVOETBAL HEILOO - Zaterdag 4 juni ver trok de bus met spelers en supporters om 07.30 uur rich ting Spakenburg. Daar speelde het meisjes zevental van de Paulusschool twee wedstrijden in de districtskampioenschap pen. De eerste wedstrijd tegen St. Henrieus uit Amsterdam werd met 2-0 gewonnen door het super team dat, net als in voorgaande wedstrijden, goed samenspel toonde. De tweede wedstrijd tegen het sterke team van de Koningin Emma school uit Bussum ein digde na een verbeten strijd in 0 - 1. Aangezien deze school ook de eerste wedstrijd had gewonnen betekende deze uitslag het einde van de kampioenschappen voor de Paulusschool. Toch ging het team met opgeheven hoofd huiswaarts. Zover gekomen met zo'n prachtige manier van spelen; dan mag je trots zijn op jezelf! De organisaties MEE NWH, Sportlijf, Double Stars en de KNBSB kunnen terug kijken op een geslaagde dag. Foto: Ricardo Marcker HEILOO - Zaterdagmiddag 28 mei was er een uitgebreid examen van Zwembad Loos in Zwembad De Witte Brug in Castricum. De verplichte banen voor het A-, B- en C-diploma werden in een vlot tempo en zonder proble men gezwommen. De heer van der Veldt, aanwezig namens de Nationale Raad Zwemdiploma's, was zeer tevreden over het zwern- niveau van de kinderen. Daarna was het tijd voor het gevorderde werk, het Dolfijn- en Zwaardvis diploma. Het Dolfijn diploma is een overleving diploma. De leerlingen moeten met laarzen en winterse kleding aan zwemmen. Het Zwaardvis diploma daar en tegen is een techniek diploma, waarbij de leerlingen vooral de zwemslagen en keerpunten moe ten laten zien. Iedereen is heel verdiend met een mooi diploma naar huis gegaan. De geslaagden zijn: Diploma A: Jilke Bakker, Damian Benehetrit, Samuel Borsato, Nailah Borsato, Sandro Busurashvili, Hieke Hermanides, Luuk Hoogland, Suze Hunnekens, Isabelle Jonkers, Max Morseh, Joeri Oud, Daan Pepping, Veerle Puit, Sofia Rensen, Chanoa Sehoehuis, Ruben Speksnijder, Thomas Speksnijder, Dakota Wijn, Gorbat Lalpourwal, Barlas Lalpourwal. Diploma B: Sara Baltus, Joost van Dam, Maureen Drost, Nathan Glorie, Jaap Kuit, Benjamin Kuus, Douwe Nagel, Moos van Schagen, Marit van der Steen, Roel Versteeg, Tymen Zwart. Diploma C: Ruben Bruin, Enhtulga Gantumur, Anne Glorie, Nella van Leeuwen. Zwaardvis Brons: Sofle van Neer, Marijn de Wit, Nienke Madderom, Roos Henriet. Zwaardvis Zilver: Romy Jonker, Sinea van der Vlies, Annika Brink, Didonne Munsterman, Flora Kuus. Zwaardvis Goud: Sander Schaap, Caya van der Sluis. Dolfijn Brons: Mario Deliangelos, Inez Bruin, Max Vreeswijk. Dolfijn Diamant: Tabitha van Alphen, Lysanne Hollenberg, Eke van Leeuwen, Brent van Leeuwen, Anna Verkuijl. HEILOO - Woensdagavond 1 juni tekenden de verschillende hoofdjeugdtrainers hun contract bij SV Foresters. Dico Blei (F), Mick Leeuwenkamp (E) en Paul Farenhorst (C) blijven als trainers werkzaam binnen dezelfde leeftijd groep, Ruben Renckens verruilt de D-pupillen voor de B-junioren, Ron Weinbreeher is nieuw en gaat het hoofdtrainersehap van Alkmaarse Boys combineren met de A-junioren. Robin de Haan ten slotte komt over van Alkmaarse Boys en gaat de D-pupillen trainen. Niels Haanstra wordt hoofdjeugd- keeperstrainer. HEILOO - De meisjes van Terriërs M6E7 hebben de eerste prijs gewonnen in het Puppies Toernooi. Een mooie prestatie na een geslaagd hockey competitieseizoen. De Terriërs bestaan uit Myrthe, Benthe, Marjolein, Malin, Lot, Puck, Isa en Annelotte. De coaches zijn Friso en Marieke. Ter waarde van t 7.JV/U Ten gunste van Voetbalvereniging HSV Heiloo Voetbalveldje mini-G-voetballertjes Namens Rabobank Noord-Kennemerland Datum 30 mei 2011 Rabobank

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 21