Gevarieerde vangst van DVW Junioren ploegen plaatsen zich voor landelijke finale Nationale titels voor Triffis springers Kind-oudertoemooi groot succes SPORT i Y 21 Pascal Wiebering, Niamh Slattery en Patrick Warmer succesvol in Oss UITKIJKPOST 29 JUNI 2011 HENGELSPORT HEILOO - Op de vlucht voor het herfstachtige zomerweer waren dertien zeevissers van DVW in plaats van op de dijk bij Petten in het prachtige Oud-Velsen beland. Bij dit soort weersom standigheden een aantrekkelij ke locatie om een hengeltje uit te gooien. Een prettige bijkomstigheid was dat er ook nog een visje werd gevangen. Meteen vanaf het begin van de wedstrijd kwam er vis op de kant. Dit gebeurde vooral tijdens het passeren van de soms enorme zeeschepen met grote diepgang die voor veel trek in het water van het Noordzeekanaal zorgden. Vooral tongetjes en botten lieten zich tot een aanbeet verleiden, maar ook de zwarte grondel, een visje dat nog niet op de recordlij st van DVW prijkt, kwam regelmatig boven water. Bij het meten op de parkeer plaats bij het water was de span ning om te snijden. In totaal waren er zestig vissen gevangen waaivan er ruim twintig ter meting aangebo den werden. De gevarieerde vangst bestond hoofdzakelijk uit bot, tong en zwarte grondel. Verder was er wijting, steenbolk, schol en paling gevangen. Dagkampioen werd Paul Steenhoek, hij had met acht vis sen 2740 punten bij elkaar gevist, op een keurige tweede plaats Jos Herber. Hij kwam met maar liefst tien vissen tot 2680 punten en op een gedeelde derde plaats Remmelt Louman en de jeugdige Ramon Klaver, die beiden 1670 punten bij elkaar gevist hadden. Ramon Klaver vestigde tevens een nieuw DVW-reeord. Hij wist een zwarte grondel van 15 centimeter te van gen. De eerste helft van de com petitie is nu afgerond. In alle klas sementen is er nog volop spanning om de topposities. Het algemeen klassement wordt aangevoerd door Menno kuijper en Ramon vader die beiden zestig punten bij elkaar vis ten. Na de vakantie vissen we op 24 september vanuit Den Helder met De Rival op de Waddenzee. Ifö. '-\ "A De meest succesvolle vissers waren v.l.n.r. Jos Herber met een derde plaats, (gedeeld met Remmelt Louman), Dagkampioen Paul Steenhoek en Remmelt Louman. Aangeleverde foto De D jongens van AV Trias Yannick Ruiter, Stijn Kareis, Sjors Schoppen, Faas Wijn, Danny van Sluis, Jesper Peterse, Jurriaan Odekerken, Dave Wesselink. Aangeleverde foto ATLETIEK HEILOO - Afgelopen weekend hebben de competitie teams van AV Trias uitstekend gepres teerd. De mannenploeg staat zelfs landelijk op een derde plaats achter Hellas Utrecht en Leiden Atletiek. Dit betekent dat de ploeg onder leiding van Jasper van Baar 18 september moet aantreden voor de finale. Opvallende prestaties tijdens de derde wedstrijd bij de senioren competitie waren onder andere het clubrecord Zweedse estafette van 2.00,40 seconden door het team Quinten Zwaga Edward appelman Rick verver en Frank Hilberts. De persoonlijke records van Rick Verver op de honderd meter (11.40) en tweehonderd meter (22.97) Quinten Zwaga die het super deed op de vierhonderd meter (50.31) werper Dennis Barnhoorn die de kogel naar een persoonlijk record stootte (12.87) en speerwerpen (59.59). De vrouwenploeg deed het goed in Drachten, dit kwam mede door de persoonlijke records van Franka Hoogeboom op de hon derd meter (12.79) en verspringen (4.87) de snelle honderd meter hordenrace van Tessa molenaar (17.52) en de snelle vierhonderd meter van Bonnie Liefting (62.33). Bij de junioren waren het de jon gens D en de meisjes C die in de regiofinale uitstekend presteerden. Ze zullen nu 10 september gaan uitkomen in de landelijke finale. In de regio finale streden de beste teams uit Noord-Holland, Utrecht, Flevoland en Zuid Holland. De D jongens (12/13 jaar) werden knap derde en de meisjes C (14/15 jaar) vierde. De opvallende prestaties waren de razend snelle tachtig meter van Femke Brink (11.19), Charlotte Hopman die goed pres teerde bij het verspringen (4.82) en Faas Wijn, die op hetzelfde onder deel bij de jongens D keurig deed door 4.48 ver te springen. Jesper Peterse liep een snelle 14.47 secon den over de tachtig meter horden. En Danny van Sluis wierp 22.02 meter met de discus. De meisjes D eindigden in dezelfde finale keurig zevende. Merle van Dokkum deed het goed bij het verspringen met 4.34 meter. Dit was goed voor de tweede plaats. Pascal Wiebering sprong zichzelf naar de felbegeerde eerste plaats. Aangeleverde foto Trampolinespringen HEILOO - Het weekend van 25 en 26 juni stond in het teken van de Nederlandse Kampioenschappen trampoline springen, die dit jaar gehouden werden in het Brabantse Oss. Zaterdag sprongen de B-C klasse him wedstrijd, hierin sprong GTH- trainer Patrick Warmer zich met een pimtentotaal van 26.000 naar het goud: Nederlands Kampioen! Zondag stond de dag in het teken van de A springers. Ook op deze dag kwam een deel van de B springers in actie. Niamh, geblesseerd aan haar achillespees, sprong een prachtige oefening uit en dat leverde haar de eerste plek op. Een knappe presta tie voor de pas elfjarige inwoonster uit Heiloo. Met het synehroonsprin- gen sprong zij met partner Maud Peperkamp naar een tweede plek. Bij de dames A senioren individueel stond Pascal Wiebering een moei lijke taak te wachten. Vorig jaar sprong zij voor het eerste jaar bij de senioren en behaalde toen een zesde plek. Dit jaar had zij als doel om bij de eerste vijf te eindigen met een nog moeilijkere oefening. Een prachtige verplichte oefening en een goede keuzeoefening brachten haar naar een tweede plek in de fmale. Tijdens de fmale, waar alle punten weer op nul staan, sprong zij een prachtige stabiele oefening en dat bracht Pascal naar de felbe geerde eerste plaats. Zo kan Pascal zich, net als clubgenoot Patrick, een jaar lang Nederlands Kampioen noemen. HEILOO - Afgelopen zondag is het jaarlijks terugkerende kind- oudertoernooi bij TC Heiloo United gespeeld. De belangstel ling was overweldigend getuige de inschrijving van maar liefst 73 koppels. Onder prachtige weersomstan digheden werden vele spannende wedstrijden gespeeld. Tussen de middag konden alle kinderen en volwassenen genieten van een heer lijke lunch, vakkundig bereid door Jos en Trees. Uiteindelijk kwam het team Novak Djokovie als winnaar uit de bus, teiwijl team Kim Clijsters de aanmoedigingsprijs won. Beide teams konden na afloop genieten van een heerlijke slagroomtaart. Komende zondag 3 juli start het Kuyper en Blomtoernooi op de banen van TC Heiloo United. Voor de kinderen staat er in het finale- weekend, op zaterdag 9 en zondag 10 juli, dan weer een springkussen, terwijl op de fmalezondag ook een oud-Hollandse poffertjeskraam op het park aanwezig zal zijn. Het prachtige weer zorgde voor een overweldigende belangstel ling voor het kind- oudertoernooi. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 21