AV Trias organiseert Jubileumfeest Open Heiloo Tennis Toernooi Zomerbadminton 't Vennewater I Mooie afsluiting voor Judoclub Groefsema Golf professional Van der Moolen studeert af Een hele pagina in kleur 175 euro Uw SPORT 23 INGEZONDEN MEDEDELING Schaker Luuk (6) op Nederlands Kampioenschap Toradoshi Open Beverwijkse kampioenschap Voor meer info: www.uitkijkpost.nl >adverteren verenigingspagina Kane van Raalte wist vijf partijen winnend af te sluiten KORTOM Wedvlucht voor duiven van de Toekomst Piet Glas-Vennewater toernooi Trias atleet opnieuw sneller op de 1500 meter UITSLAGEN Zomeravondbridge HBC UITKIJKPOST 29 JUNI 2011 HEILOO - Op zaterdag 16 juli viert Atletiekvereniging Trias haar 45-jarig bestaan, 's Avonds zal er voor leden en oud-leden een diner worden ver zorgd en is er de gelegenheid om een drankje te doen. Ook zullen er op de avond verschillende feestelijke activiteiten worden georganiseerd. De ver eniging hoopt alle leden en oud-leden op deze feestelijke dag te kunnen verwelkomen. Inschrijven kan op elke dinsdag en donderdag vanaf 20.15 uur in de kantine van AV Trias. Uiterlijke insehrijfdatum is dinsdag 5 juli. Kosten voor het diner en een drankje zijn 10,-. Voor meer informatie kijk, op www.avtrias.nl. HEILOO - Zondag 4 juli om 10.00 begint op een mooi aangekleed park het Kuyper en Blom makelaars open Heiloo tennistoernooi met een record aan tal inschrijvingen. Meer dan 480 spelers hebben zich dit jaar ingeschreven in de speelsterkte 8 tot en met 3, damesdubbels, herendubbels, gemengd dubbels en enkels spel. Het toernooi heeft een traditie van sportiviteit op de baan en gezelligheid om de baan. Het thema dit jaar is 'Hollands', iedere avond genieten van Hollandse haring van top vishandel Huib Schong. Jos en Trees Tervoort, de kantinebazen en him medewerkers staan de hele week voor u klaar. Zij zorgen 's avonds voor een lekker Hollands hapje. Op vrijdag en zaterdagavond laat Dj Krist gezellige Hollandse muziek uit de speakers galmen. De hele week is het genieten van spannend, boeiend tennis. Daarnaast is er in het finaleweekend op 9 en 10 juli een springkus sen voor de kinderen. Op zondag 10 juli zullen de beste tennissers de strijd aanbinden om die felbegeerde eerste plaats. Dit belooft weer een tennis- spektakel te worden op het tennispark aan de Dors in Heiloo. Reden genoeg om te komen kijken, elke avond vanaf 17.00 uur en in het fmale weekend de hele dag vanaf 09.45 uur. Voor specifieke partijen kimt u kijken op www.toernooi.nl. Tussen de tennispartijen door kunt u van 13.00 tot 17.00 uur smullen van gratis poffertjes, gebakken in een originele poffertjeskraam. HEILOO - In de maanden juli en augustus opent t Vennewater Badminton voor iedereen haar deuren om een avondje te komen badmintonnen. Elke woensdagavond van 29 jimi tot en met 24 augustus bent u welkom in de sporthal aan Het Vennewater 46 te Heiloo. De kosten bedragen slechts 4,- per avond. Ook is een zomerpas te koop voor 25,- voor alle negen woens dagavonden. RECTIFICATIE HEILOO - Op zaterdag 25 juni werd in Roosendaal het Nederlands Kampioenschap schaken voor pupillen gehouden. In totaal deden 120 kinderen mee en het toernooi was serieus opgezet: ouders mochten niet in de speelzaal komen en de schaakpartijen waren live op internet te volgen. In de categorie tot en met 7 jaar mocht SV Oppositie-lid Luuk van Steenoven Noord-Holland vertegen woordigen en aantreden tegen kinderen die gemiddeld één jaar ouder waren. Na een moeizaam begin wist Luuk uiteindelijk drie van de totaal zeven partijen te winnen en werd daarmee knap twintigste. Aangeleverde foto HEILOO - Afgelopen maand studeerde golf professional Ivar van der Moolen af aan het Johan Cruijff Institute of Sport studies. Van der Moolen heeft in tegenstelling tot het bericht van vorige week niet de Program in Coaching opleiding gedaan aan het Johan Cruijff Institute of Sport studies, maar volgde het International Master in Coaching. HEILOO - Afgelopen zondag werd voor de zevende keer het Toradoshi Open Beverwijkse kampioenschap gehouden. Traditiegetrouw is dit het laat ste toernooi voor de zomerva kantie. Ook dit jaar was er een groep enthousiaste judoka's van Judoclub Groefsema aanwezig om het wedstrijdseizoen af te sluiten. Bij de judoka's geboren 2004/2005 wist Youri Oud ongeslagen kampi oen te worden. Door drie partijen te winnen waarvan twee partijen met een vol punt. Siem van der Vlies wist beslag te leggen op een tweede plaats door drie partijen te winnen en een spannende par tij op seheidsreehtersbeslissing te verliezen. Voor zijn jongere broertje Luuk was dit zijn eerste wedstrijd buiten de club. Voor Luuk was het de eer ste partij nog een beetje wennen, daarna had hij de spirit te pakken en won vervolgens de overige par tijen. Voor Luuk was er ook een tweede plaats. Bij de judoka's geboren in 2002/2003 werd Bram Brantjes ongeslagen kampioen, door drie partijen winnend af te sluiten met verschillende technie ken. Voor Aaron Wesselius zat het vandaag niet mee. Aaron is een aanvallende judoka en dit wisten zijn tegenstanders ook. In de eer ste twee partijen werd Aaron twee keer overgenomen en dit resul teerde in verliespartijen. Later ging het beter en werd er nog een partij gewonnen. Dit was jammer genoeg niet genoeg voor het podi um. Voor Aaron was vandaag de vierde plaats het hoogst haalbare. Kane van Raalte, Youri de Raadt en Xander Sehoemaker waren de laatste judoka's die voor Judoclub Groefsema in actie kwamen. Kane van Raalte had zijn goede vorm van vorige week meegeno men naar het Beverwijk. Kane wist vijf partijen winnend af te sluiten en zo knap ongeslagen kampioen te worden. Youri de Raadt was nog erg zoekende naar zijn pakking. Hij wist vandaag knap twee partijen te winnen. Ook werden er twee partijen verlo ren. Uiteindelijk bleek dit genoeg voor de derde plaats. Xander Sehoemaker had niet helemaal zijn dag, de eerste drie partijen gingen verloren. Gelukkig werd in de laatste partij de dag nog even goed gemaakt door de laatste wedstrijd te winnen. De judoka's van Judoclub Groefsema kunnen terugkijken op een succesvolle judodag in Beverwijk. Met drie kampioenen, twee tweede plaat sen en een derde plaats. EGMOND - Op 26 juni werden 180 duiven gelost van negen deelnemers aan de wedvlucht vanuit Chateauroux, voor een afstand van 676 kilometer. Met het veranderen van het weer werd het toch een taaie koers, de eerste duiven moesten toch zo'n tien uur vliegen om thuis te komen. De eerste duif werd geklokt om 16.10.48 uur door de combinatie Zentveld en van de Berg, tweede met een mooie serie de combinatie Cor en Jhon Apeldoorn, negende D. Van de Reep, elfde Anton Stam, twaalfde Daniel Konijn, 16de combinatie S. Sehell, 24ste Cor Melker. Donderdag 30 juni wordt er ingekorft voor Soissons. HEILOO - Op 26 en 27 augustus wordt het Piet Glas-Vennewater toernooi gespeeld. Dit jaar lijkse, bij velen zeer populaire biljarttoernooi, wordt voor de achttiende maal gehouden in Sportcentrum Het Vennewater in Heiloo. Op vrijdagavond en zaterdagochtend worden er zogenaamde voorwedstrijden gespeeld, waarna de beste 32 spelers verder gaan naar de vol gende ronde waarbij het 'knock out' systeem gehanteerd wordt. Naar verwachting zal de finale ronde op zaterdag omstreeks 17.00 uur plaatsvinden. Speelt u een moyenne vanaf minimaal 1.00 en wilt u meedoen, dan kunt u zich opgeven bij: Nico Lapère, Tulpencroftlaan 19, Heiloo, tel.072-5331864, e-mail: nlapere@quicknet.nl, Henk van der Veer, Warmoezierslaan 10, Heiloo, tel. 072-8503696, e-mail: h.vanderveer@hotmail.com. Het inschrijfgeld bedraagt 8,-. De sluitingsdatum van inschrijving is 31 juli. HEILOO - B-junior Vincent Hazeleger blijft zich iedere wedstrijd verbeteren. Dit keer scherpte de talentvolle atleet zijn beste tijd op de 1500 meter met meer dan zes seconden aan tot 4.12.96 minuten. Met deze tijd behoort Vincent in zijn leef tijdscategorie tot de beste tien atleten van het land. Eerder dit seizoen scherpte Vincent zijn persoonlijk record op de acht honderd meter met meer dan tien seconden aan. HEILOO - De uitslag van donderdag 23 juni is ais voigt: A-iijn: 1. Anneke Pias - John van Poeijer 68,23, 2. Jan Huting - Aad Kemper 58,85, 3. Riet - Bob Koot 56,25,4. Jan Reuzenaar - Harry Koomen 51,56, 5. Eiiy - Piet Roozen 50,52. B-iijn: 1. Jaap - Karin Wiiiemse 68,23, 2. Margareth de Bruyckere - Nei Stark 62,50, 2. Ger van Diest - Joop Westerbos 62,50, 4. Erna Schmidt - Jan Kaandorp 57,29,4. Janny Staphorsius - Truus de Haas 46,88. Donderdagavond 30 juni kunt u mee doen door zich uiteriijkom 19.30 uurte meiden aan de zaai in het Open Huis. Bij voldoende deelname gaat men de eerste weken van juii ook door met bridgen. U kunt zich daarvoor aanmelden op 30 juni bij de wedstrijdleiding. vereniging spotlight

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 23