Heiloocontact Uw Meer informatie? Bel! 10 Bouwen en wonen Burgerzaken Mededelingen Voorinformatie: advertenties@uitkijkpost.nl of bel 072-5330175 27 JULI 2011 UITKIJKPOST nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Het gemeentehuis is bereikbaar op 072 535 66 66, van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur. Beheer Openbare Ruimte is bereikbaar op 072 535 68 68, van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 16.00 uur De genoemde bouw- en sloopplannen zijn niet altijd direct beschikbaar. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, telefoonnummer 072 535 66 66. Ontvangen aanvragen om omge vingsvergunning Burgemeester en wethouders maken bekend dat de volgende aanvragen om een omgevingsvergunning zijn ontvangen. De Houtwal 79, zaaknr. 11 08864 bouwen woning ontvangstdatum: 15 juli 2011 Westerweg 81zaaknr. 11 08953 vergroten woning ontvangstdatum: 19 juli 2011 Verleende omgevingsvergunningen Burgemeester en wethouders hebben de volgende omgevingvergunningen verleend. Holleweg 102, zaaknr. 11 07623 vergroten woning verzending: 21 juli 2011 Wentholtlaan 15, zaaknr. 11 08087 plaatsen dakkapel verzending: 21 juli 2011 Westerweg 129, zaaknr. 11 06931 rectificatie van publicatie 20 juli vergroten woning verzending: 14 juli 2011 Bezwaar Indien u het niet eens bent met een besluit waartegen bezwaar kan wor den aangetekend, kunt u hiertegen binnen zes weken na verzending van het besluit een gemotiveerd bezwaar schrift indienen bij burgemeester en wethouders van Heiloo, afdeling Bestuursondersteuning, Postbus 1 1850 AA Heiloo. De datum van verzen ding vindt u onder de omschrijving van het plan. Beroep Een bezwaar- of beroepsschrift heeft geen schorsende werking. Indien er sprake is van een spoedeisend belang kunt u, nadat u een bezwaarschrift heeft ingediend, tevens om een voorlo pige voorziening (schorsing) vragen bij de voorzieningenrechter van de recht bank te Alkmaar, Postbus 2511800 BG Alkmaar. Indien u van de laatstge noemde mogelijkheid gebruik maakt, bent u griffierecht verschuldigd. Kennisgeving ontwerpbeschikking Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij in het kader van de Wet algemene bepalingen omgevingsrecht Uitgebreide voorbereidingsprocedure omgevingsvergunning, gelet op artikel 2.1 van de Wet algemene bepalingen Omgevingsrecht, voornemens zijn de volgende omgevingsvergunning te verlenen. De Olvendijk 1 t/m 77, zaaknummer: 11 04371 voor het gewijzigd uitvoeren van de verleende vergunningen d.d. 7 juli 2005 en d.d. 23 augustus 2005 inzake het appartementengebouw Cornelius. Ter inzage De aanvraag, de ontwerpbeschikkingen en de bijbehorende stukken liggen met ingang van 28 juli 2011 gedurende zes weken ter inzage in het gemeentehuis bij de publieksbalie Bouwen en Wonen. Indienen van zienswijzen Tijdens de periode van ter inzage legging kan een ieder bij voorkeur schriftelijk zienswijzen indienen. Deze zienswijzen moeten worden gericht aan burgemeester en wethouders van Heiloo, afdeling VROM, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Wij wijzen u erop dat alleen beroep tegen de uiteindelijke beschikking kan worden ingediend als de indiener ook een zienswijze heeft ingebracht tegen de ontwerpbeschikking en hij/zij ook belanghebbende is. Burgerlijke stand tot en met 17 juli Geboorten Thomas de Graaft z.v. M.J. de Graaft en L. van Velzen Jennifer S. McFarland d.v. R.G. McFarland en L.R. Vader Kai Y. Meijles z.v. W. Meijles en A.M. Zwaan Jack Roggeveen z.v. J. Roggeveen en B.A. Oosten Fenna Stam d.v. R. Stam en Y. Kaandorp Stef Bakker z.v. B. Bakker en S. Roosloot Lieve J.L. Kesselaar P.C. Kesselaar en A. Blok Jorre A.M. Schadé z.v. R. Schadé en P.C.A.T. Jonk Bram R.G. Bolweg z.v. L.A. Bolweg en M. de Jong Eva M. Stroomer d.v. T.F. Stroomer en E.M. Schuurman Huwelijksaangifte/ aangifte gereg. partnerschap F.G. Bonneten J.F. Takens T. Erkamp en V.A.C. Groot Huwelijk/ gereg. partnerschap W. Boswinkel en A. Krafft J. Mosselaar en O.M.C. Schipper F.M. Nanne en S. Pranger P.P.B. Dekkeren M.G. Mulder P.W.M. van Schooten S.T.C. Rodenburg J.W. Lak en A. Schaak Overleden W.F. van der Meer J.T. Hoogenboom M.J. Bakker wv Mannes J.G. Snel W.T.M. Rijkenberg ev Zonneveld J. Dekker J.J.A. ter Horst wv van Exter C.G.Geiling Verordening Inburgering vastgesteld Burgemeester en wethouders maken op grond van artikel 139 Gemeentewet bekend dat de gemeenteraad in de vergadering van 11 juli 2011 de Verordening Wet inburgering heeft vastgesteld. In deze verordening wordt bepaald welke doelgroepen er in aan merking komen voor een inburgerings- voorziening van de gemeente en welke rechten en plichten daarbij gelden. Deze verordening treedt in werking met ingang van 28 juli 2011 Ter inzage De verordening ligt vanaf donderdag 28 juli twaalf weken ter inzage in het gemeentehuis. Daarnaast is de verorde ning te raadplegen via de website van de gemeente Heiloo www.heiloo.nl Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw P. Gerritsen van de afdeling Welzijn, telefoon-num mer 072 536 67 07. www.heiloo.nl vereniging 0m uw vereniging de gelegenheid te geven zich te presenteren via het weekblad Uitkijkpost bestaat natuurlijk de mogelijkheid om redactionele stukjes in te sturen. Deze artikelen zijn echter gebonden aan een maximaal aantal woorden en plaatsing ervan is afhankelijk van verschillende factoren. Daarom hebben wij gemeend de verenigingen de gelegenheid te geven om een royaler artikel te plaatsen. Hierbij kan de vereniging van meerdere kanten worden belicht. spotlight Kortom: u kunt uw vereniging tegen een zeer gereduceerd tarief op een door ons te bepalen moment in de Uitkijkpost extra onder de aandacht brengen. U levert ons voldoende tekst en foto's digitaal aan Wij maken een HELE PAGINA in kleur voor u op U krijgt vóór plaatsing de opmaakte zien en kunt alleen tekstcorrecties nog doorgeven g- De kosten van deze hele pagina bedragen 175 euro (exclusief 19% BTW) De plaatsing zal door ons worden bepaald, zorg dus voor niet datum gerelateerde teksten

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 10