Jesper de Vré geselecteerd voor Allianz Voetbalkamp Sportspelctakel bij de Summer Games Lisanne de Witte vierde van Europa De Springschans schoolvoetbalkampioen van Nederland sport 15 SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Wethouder zet vrijwilligers in t zonnetje u'-"v, HEILOO - Vorige week woens dag heeft Jesper de Vré uit han den van Wilfred Genee in het sportcentrum van de KNVB in Zeist een bijzonder mooie prijs in ontvangst genomen. Uit duizenden aanmeldingen wereldwijd is hij geselecteerd om deel te nemen aan het Allianz Voetbalkamp in München van 17 tot en met 21 augustus. Totaal komen er vijftig kinderen afkomstig uit 16 landen (Brazilië, Brunei, Bulgarije, China, Tjechië, Duitsland, Hong Kong, Hongarije, India, Ierland, Nederland, Polen, Portugal, Spanje, Zuid Korea en Thailand). Er is een geweldig pro gramma samengesteld. Woensdag 17 augustus gaat Jesper met het vliegtuig naar München, iedere dag wordt er getraind, er is een ontmoe ting met de spelers en trainers, een sightseeing tour door München, Jesper de Vré kreeg uit handen van Wilfred Genee een uitnodi- een toernooi en een bezoek aan de ging voor het Allianz Voetbalkamp. Aangeleverde foto wedstrijd Bayem - Hamburg SV. Kortom een geweldig reisje! HEILOO - De burgemeester en wethouders van Heiloo hebben grote waardering voor mensen die zich belangeloos voor ande ren inzetten, al of niet in georganiseerd verband. Bovendien is 2011 is het Europees jaar van het vrijwilligerswerk. Daarom zetten de gemeente en het VIP dit jaar diverse vrijwilligers in Heiloo in 't zonnetje. Zo reikte wethouder Jacob Ouderkerken op woensdag 20 juli aan tien vrijwilligers van Honk- en Softbalclub Double Stars de vrijwilligers een speciaal speldje uit. Op de foto staand van links naar rechts: Jan Verhagen en bestuurslid Mare Klamer. Zittend van links naar rechts: Joep Oudejans, Tini Visser, Hans Roos, wethouder Ouderkerken, Tine Oudejans en Roelie Moorman (met kleinkind). Ontbrekend op de foto: Gerard Peters, Joop Wittebrood, Carlo Becker en Cees Hoogland. Foto: Ricardo Marcker Dankzij de hoge opkomst en het mooie weer waren de Summer Games een groot succes. Zie meer foto's van de Summergames op www.oypo.nl, zoekterm Uitkijkpost zomergames. Foto: Ricardo Marcker HEILOO - Lisanne de Witte heeft in Talinn Estland met het Nederlands junioren estafette team uitstekend gepresteerd op de 4 x 400 meter. De Trias atlete die als start loop ster begon, liep een ijzersterke race. De 19-jarige Lisanne liep tevens met haar teamgenoten Anna Voskamp, Madiea Ghafour en Marije Wever een nieuw Nederlands junioren record van 3.37.44 seconden. Lisanne zal zich nu opmaken voor de nationale kampioenschappen voor senio ren die gaan plaatsvinden in het Olympisch Stadion. HEILOO - Op 19 juli zijn de Summer Games geopend door wethouder Veger. Daarna begon het sportieve evenement en konden de jongeren over de Wipe-out baan en de negen andere activiteiten stormen. Er deden zo'n 150 kinderen mee in 16 verschillende teams. De onder delen zijn allemaal gebaseerd op het programma Wipe-out en alle onder delen zijn zo gemaakt dat jonge kin deren kunnen winnen van oudere kinderen. De SummerGames is hét nieuwe sportspektakel in de zomermaanden in de gemeente Heiloo voor de jeugd van 13 tot en met 17 jaar. De SummerGames werden georganiseerd door de gemeente Heiloo in samenwerking met Sportbureau Alkmaar. Verdeeld over twee avonden namen tal loze vriendenteams van maximaal tien jongeren het tegen elkaar op. Gespeeld werden: Wipe-out rode ballenbaan, een stormbaan, zwern- bad-oversteekbaan, voetbal, minute to win it, blind volleybal, geblind doekt parcours, kanorace, superes tafette en een teamestafette. Het evenement werd gehouden op het evenemententerrein op de Omloop had als doel jongeren gedurende de eerste vakantieweek van de middel bare school op een bijzonder, leuke wijze him vakantie in te luiden. Dankzij het mooi weer en de hoge opkomst is dit zeker gelukt! Lisanne de Witte (links) heeft met haar junioren estafette team uitstekend gepresteerd op de 4 x 400 meter. Aangeleverde foto VNWWWW [ootball-for-life.com

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 13