k Roos van der Burgt (18 jaar) debuteert met spannend jeugdboek Angst Love Strijkersensemble in de Witte Kerk Juf Annelies neemt afscheid van Olleke! H E I L O O Ik streef naar perfectie. Zeker bij een uitvaart." 3 Associatie Uitvaartverzorging Expositie Hetty van der Laan in de Loet Haar moeder kreeg het pas te lezen toen het af was en was zeer verrast De mensenwn Associatie Uitvaartverzorging. Vertrouwd dichtbij. www.associatieuitvaart.nl tel. 0800-0375 UITKIJKPOST 27 JULI 2011 HEILOO - Tot eind september is er bij de Viva Zorggroep Locatie de Loet een nieuwe expositie. Dit keer hangen er werkstukken van Hetty van der Laan uit Heiloo. Zij is sinds haar prille jeugd al met kimst bezig doordat haar vader tekenleraar was. Hij had ook een uitgeverij op het gebied van tekenen en schil deren waar iedereen werkstukken kon insturen die dan door hem beoordeeld en besproken werden in het blad Palet en Tekenstift. In 2006 is ze zelf met aciyl schilderen begonnen en heeft verschillende lessen gevolgd bij diverse leraren. Het leuke hieivan is dat de één je eerst leert kijken voordatje het op het doek zet en de ander leert je om vanuitje ziel te werken en daarna te kijken watje erin ziet. De werkstukken zijn zeer divers en de bewoners vinden het erg leuk om weer een paar maanden te genieten van andere schilderijen. De Loet is open van 09.00 tot 12.00 en van 14.00 tot 17.00 uur. De Uitkijkpost verschijnt op woens dag huis-aan-huis in een oplage van 18.000 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. _/r hiiiinif v .11 ui Het weekblad Uitkijkpost wordt geproduceerd op een waterloos offset rotatiepers, de milieuvriendelijke druktechniek Advertenties De advertentieafdeling is te bereiken via tel. 072-5330175 of per e-mail: advertenties@uitkijkpost.nl. Advertenties dienen uiterlijk maan dag 17.30 uur in ons bezit te zijn. Advertentieprijs per millimeter is 0,48 (excl. BTW). Bij adverteren op contractbasis gelden aanzienlijk lagere millimeterprijzen. Voor informatie over advertentietarieven en mogelijkheden, kunt u contact opnemen metArnoud Mars, tel. 072-5350175 of per e-mail: info@ uitkijkpost.nl. Redactie Redactionele kopij moet uiterlijk vrijdag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Een uitzondering wordt gemaakt voor kopij voor de sportpagina's en voor evenementen die in het weekend plaatsvinden. In dat geval mag kopij tot maandag 12.00 uur worden ingeleverd. De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag 08.30 t/m 17.30 uur dinsdag 08.30 t/m 13.00 uur donderdag 08.30 t/m 14.30 uur vrijdag 08.30 t/m 14.30 uur woensdag is de redactie afwezig. Openingstijden Drukkerij Uitkijkpost ma. 08.00 -12.00 113.00 -17.30 uur di. 08.00 -12.00 113.00 -17.30 uur wo. 09.00 -12.00 113.00 -16.30 uur do. 09.00 -12.00 113.00 -16.30 uur vr. 09.00 -12.00 113.00 -14.30 uur Aangeleverde kopij advertenties De redactie behoudtzich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, mede afhankelijk van het advertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen, verzenden of afleveren bij de balie. De redactie stuurt geen foto's en cd-roms retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost op komen halen. De Uitkijkpost is niet verantwoordelijk voor in advertenties gedane uitspraken of beweringen. Adres Bezoekadres: De Hoefsmid 5,1851 PZ in Heiloo, tel. 072-5330175, e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. advertenties: advertenties@uitkijkpost.nl internet: www.uitkijkpost.nl Postadres: postbus 68,1850 AB Heiloo. HEILOO - Ze is fan van de jeugdboeken van Carry Slee en wilde na het lezen ervan ook zelf schrijfster worden. Roos van der Burgt (18 jaar) is dan ook trots op haar pas verschenen debuut, de jeugdroman Angst Love. Het is een liefdesverhaal over twee tieners Jasper en Lena, dat zich in een bedrukkende sfeer van huiselijk geweld afspeelt. Hiermee zet Roos de eerste schreden op het pad van wat misschien wel een car rière als schrijfster wordt. Want na een moeizaam middelbare school- traject is ze haar eigen weg inge slagen. In de richting waar haar talenten liggen en zij zich met haar creatieve geest goed kan uiten. Roos schreef al op jonge leeftijd. Van korte verhalen, zoals over de hond, tot kinderliedjes en songtek sten. Moeder Marjon was blij dat haar dochter zich op deze manier kon uiten. Temeer omdat bij haar dochter een non-verbale leerstoor nis was geconstateerd en Roos in het speciale ondeiwijs, waar voor haar de nadruk te veel op prakti sche vaardigheden werd gelegd, moeite had om mee te komen. „In overleg met deskimdigen hebben we besloten om Roos aan de hand van een thuisprogramma zelf te begeleiden." En dat heeft zijn vruchten afge worpen! Want Roos heeft, met hulp en steim van haar oudere, zich vol overgave gestort in creatieve pro cessen waar ze wel goed in is. Het idee voor dit boek zat al een tijdje in Roos haar hoofd. „Ook Carry Slee heeft een boek over huiselijk geweld geschreven en je hoort en leest er veel over in de media." Voor een reële verhaallijn en om de per sonages geloofwaardig neer te zet ten, heeft Roos de nodige research verricht. „Ik heb me in meidenbla den, op televisie en via internet in het onderwerp verdiept en ver volgens het verhaal achter elkaar geschreven. Het moest er gewoon uit!" Haar moeder kreeg het script pas te lezen toen het af was en was zeer verrast dat Roos zoveel fantasie en inlevingsvermogen in zich heeft om zo'n boeiend verhaal te bedenken. „Het pakte me vanaf het begin en ik wilde het 't liefst in één ruk uitle zen. De dialogen zijn geschreven in de taal van de jeugd." Roos en Marjon hebben het script bij meerdere uitgevers ingestuurd en Boekscout wilde het graag uitge ven. De kaft heeft Roos zelf ontwor pen; zowel de foto als de tekening zijn van haar hand. Het jeugdboek Angst Love is verkrijgbaar bij Boek- en kantoorvakhandel De Schrijverij in Heiloo en te bestel len via www.boekscout.nl, of in de boekhandel; ISBN 978-94-6176-232- Roos van der Burgt (18 jaar) is dan ook trots op haar pas ver schenen debuut, de jeugdroman Angst Love. Foto: Caroiien Breed Een zeer verraste juf Annelies wordt opgewacht door 'haar kin deren van peuterspeelzaal Olleke. Aangeleverde foto HEILOO - De laatste dag voor de grote vakantie neemt de Stichting Peuterspeelzalen Heiloo afscheid van Annelies van Raam. Annelies is 18 jaar geleden als invalster begonnen, en werd daar na juf bij peuterspeelzaal Olleke. Annelies heeft zich jarenlang met veel enthousiasme en voor meer dan 100% ingezet voor onze peu ters. Ze is het laatste half jaar oma geworden van twee kleinkinderen en gaat nu samen met haar man hiervan genieten. De dag begon heel feestelijk voor juf Annelies, zij en haar man werden van huis opgehaald door een klassieke Limousine. Bij de peuterspeelzaal stonden de peuters haar op te wachten met muziek en zang. Er volgde een gezellige ochtend met allemaal verrassingen. Haar collega's willen Annelies bedanken voor haar tomeloze inzet en wensen haar veel geluk en gezondheid voor de toekomst. HEILOO - Op vrijdag 29 juli zal in de Witte Kerk in Heiloo (Heerenweg 32) in het kader van de zomeravondconcerten een concert worden verzorgd door een viertal musici, te weten: Tim Wintersohl - fluit, Helbertine Hylkema - viool, Marjo van den Doel - altviool en Clotilde Lacroix - cello. Fluitist Tim Wintersohl (1979) is een veelzijdig musicus die op veel gebieden actief is. Helbertine Hylkema treedt, naast activiteiten als soliste, kamermusicus, concert meester en tutti-orkestlid, onder meer op als sessie-muzikant bij artiesten als Marco Boreato, Sir Cliff Richard en Trijntje Oosterhuis. Marjo van den Doel werkt als free lance altvioliste bij diverse orkesten, zowel op moderne als barokaltvi- ool, en speelt regelmatig kamermu ziek. Celliste Clotilde Lacroix (1985, geboren in Lyon (Fr.) was solocellist van het Unesco Orchestra in Parijs en speelt sinds 2010 als tutti celliste bij het Limburgs Symfonie Orkest. De aanvangstijd van dit concert is 20.30 uur. De toegangsprijs bedraagt 12,- (voor 65+, CJP en kinderen tot en met 12 jaar 10,-). Kaarten tevoren reserveren kan telefonisch via 072-5334804 of 072-5335852. Het concert is ook te combineren met een diner (culinair 3-gangenmenu voorafgaand aan het concert) in res taurant de Loocatie (tegenover de Witte Kerk) tegen de gereduceerde prijs van 24,50 (wel tevoren reser veren via 072-5333352). ADVERTENTIE Ilse de Vaal, Uitvaartleider UITVAARTCENTRUM: Westerweg 263, HEItOO

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 3