3 Gemakkelijk afslanken zonder honger Charity wedstrijd van golfclub Heiloo ten bate van Stichting Dolfïnn 0 H E I L O O INGEZONDEN MEDEDELING Corso Bioscoop KERK DIENSTEN Monte Carlo 0 u PAPIER DIERENBESCHERMING Zwanenwater Alleen? Bij ons niet Fietsles Zaanse Schans Nordic Walking cursus Wandelen in de duinen Excursie Vomar Lezing ouderenbeleid vRSRAL UITKIJKPOST 27 JULI 2011 HEILOO - Sinds kort kunt u bij The Bodyzone personal training lifestyle een BioHCG+ kuur bestellen om gemakkelijk af te slanken zonder honger. Ook kunt u deze kuur gebruiken om te detoxen. Voordat u met de kuur begint krijgt u geheel gratis een consult van onze gecertificeerde personal trainer ter waarde van 64,95! De kuur duurt 24 dagen en bestaat uit 24 ampullen BioHCG+, een bus multivitaminen, een uitgebreide handleiding met tips en makkelijke recepten zodat de kuur makkelijk te integreren is in uw dagelijkse bezigheden. De BioHCG+ kuur is een natuurlijk product en bevat geen hormonen of chemische eetlustremmers. Ook is de kuur abso luut veilig en verantwoord en heeft het een gezonde werking. U voelt zich erg fit en energiek tijdens en na de kuur. De toediening gaat via de mond (oraal) en het product is hypoallergeen, wat inhoudt dat er weinig tot geen kans is op allergische reacties. Verder heeft het product geen bijwerkingen, u heeft geen honger en het wordt zonder injecties toegediend. Resultaten laten zien dat wouwen binnen 24 dagen zo'n 10% van him lichaamsgewicht kwijtraken. Voor mannen ligt dit met zo'n 10-12% zelfs nog iets hoger. Dit product is uitgebreid getest in de vaste klantenkring van The Bodyzone en de reacties waren onverdeeld zeer enthousiast! Omdat er veel animo is voor de kuur wordt u geadviseerd u om nu al een afspraak te maken voor een gratis consult voor na de zomervakantie! U kunt dit doen via www. thebodyzone.nl of bellen met Margreeth Anema, tel. 06-15864429. HEILOO - Jaarlijks tracht de Golf Country Club Heiloo op een sportieve manier haar steen tje bij te dragen aan een waar devol initiatief. Dit jaar heeft de GCH haar steun toegezegd aan Stichting Dolfinn uit Heiloo. Hiervoor houdt de golfclub op zaterdag 27 augustus de GCH Charity golf benefietwedstrijd. Stichting Dolfmn verdient een der gelijk initiatief meer dan en is met haar gasten van harte welkom op de golfbaan van de Golf Countryclub Heiloo. Een ieder wordt met nadruk uitgenodigd om in te schrijven voor deelname om de dag tot een succes te maken. Van deelnemers wordt naast een dosis enthousi asme gevraagd of zij over hun golf- vaardigheids bewijs beschikken. Al jaren ondersteund Stichting Dolfmn op geheel eigen wijze kinderen met een beperking. Voor meer informa tie over de Stichting, de kinderen en de dolfijntherapie verwijzen we u graag naar de website: www.dolfmn. nl. De benefietwedstrijd betreft een stableford wedstrijd over 18 holes. De opzet van de dag is een sportieve dag op de mooie golfbaan van Golf Countryclub Heiloo te beleven en op deze wijze geld bijeen te bren gen voor het goede doel. Naast de wedstrijd zal er aandacht zijn voor Stichting Dolfmn en haar activitei ten. De dag start om 14.00 uur en is een combinatie van golfen, heerlijk eten, het goede doel en gezelligheid. Kosten voor deelname aan GCH Charity golf voor Stichting Dolfmn bedragen 125,- per persoon. Naast een uitdagende wedstrijd zal er op een verrassende manier aandacht zijn voor de culinaire aspecten van het restaurant in het clubhuis. Gastheren en koks Hans en Hubert Na het behalen van haar middelbare school diploma besluiten Grace en haar beste wiendin Emma om al him spaargeld te verzamelen en ein delijk him droomreis te gaan maken naar Parijs. Helaas worden Grace en Emma op him trip vergezeld door de bekrompen stiefzuster van Grace, Meg. Eenmaal aangekomen in Parijs besluit het drietal de suffe tour met bezienswaardigheden even te ontvluchten en onder te duiken in de lobby van een 5-sterren hotel. Grace wordt hier echter per ongeluk aangezien voor een veiwende Britse socialite. Voordat de drie meiden de kans krijgen om him ware iden titeit te onthullen, raken ze verzeild in een wervelwind van paparazzi, privé-vliegtuigen, haute couture kleding, sprookjesachtige romances en een vakantie in Monte Carlo, die ze nooit meer zullen vergeten. Met onder andere Selena Gomez, Leighton Meester, Katie Cassidy, Coiy Monteith, Andie MacDowell. van Brasserie in 't Groen zijn er van overtuigd dat het de gasten deze dag aan niets zal ontbreken. Diverse ver snaperingen in de baan maar zeker het diner na afloop zal tongstrelend zijn. De inschrijving kan geschieden middels opgave bij het secretariaat van de Golf Countryclub Heiloo, tel. 072-5054540 maar zie ook www. golfclubheiloo.nl. De openingstijden zijn dagelijks van 09.00 tot 17.00 uur. Protestantse Gemeente Heiloo Ter Coulsterkerk Holleweg Zondag 10.00 uur: ds P. Monsa, Krabbendam. Protestantse Gemeente Limmen Zondag 10.00 uur: dienst van schrift en tafel met koffiedrinken, ds. F. J. van der Wind. GGZ Willibrorduskapel Zondag 10.00 uur: dienst van schrift en tafel ininv Zomerzingen, voorganger dominee Marius Braamse. Willibrorduskerk Zaterdag 19.00 uur: eucharistieviering met cantores, voorganger J. Veldt. Zondag 10.30 uur: eucharistieviering met herenkoor, voorganger J. Veldt. Rooster voor organisten Witte Kerk De Witte Kerk is op in juni, juli en augustus op woensdag geopend van 11.00 tot 16.00 uur, terwijl van 12.00 tot 13.00 uur het grote orgel wordt bespeeld door bekende organisten uit Heiloo en omgeving. Op woensdag 3 augustus is dit: Jacob Wakker. OL Vrouw ter Nood www.onzelievevrouwternood.nl, tel. 072-5051288. Donderdag 12.00 uur: eucharistievie ring, vrijdag 09.00 uur: eucharistie viering, zaterdag 12.00 uur: eucharis tieviering. Zondag 09.00 uur: gelezen eucharistieviering, 10.30 uur: eucharis tieviering celebrant G.H.B. Bruggink, concelebrant pater P.M. de Waard, koor Ubi Caritas, sopraan Susanne Dengier, 15.00 uur: Lof. Maandag 12.00 uur: eucharistieviering, dinsdag 12.00 uur: eucharistieviering, woensdag 09.00 uur: eucharistieviering. H. Corneliuskerk Limmen Zaterdag 19.00 uur: woord- en Communieviering, geen koor, voorgan ger pastor J. Oiling. Zondag 09.1-5 uur: eucharistieviering met spontaan vakantiekoor, voorgan ger pastor J. Veldt. Evangelie Gemeente Heiloo Elke zondag 10.00 uur aan Het Veld 1, Heiloo. Voor kinderen is er een aparte dienst. Info: 06-14121138. English Church Heiloo Ter Coulsterkerk. English speaking ser vice every Sunday at -5 pm (17.00 uur), families welcome, Sunday school and crèche facilities. Info: 072-5325720. Kerkdiensten Egmond H. Marg. Maria Alacoque Egm. Hoef Zondag 10.00 uur: communieviering met Soli Deo Gloria. Maria Onbevl. Ontvangen Egm. Zee Zondag 10.00 uur: eucharistieviering met St. Caecilia H. Adelbert Egmond Binnen Zaterdag 19.1-5 uur: eucharistieviering. H.Agnes Egmond aan Zee Donderdag 12.30 uur: eucharistievie ring. Vrijdag 12.30 uur: eucharistievie ring. Zaterdag 19.00 uur: avondgebed - Gregoriaans. Zondag 10.00 uur: eucharistieviering. Maandag 12.30 uur: middaggebed. Dinsdag 12.30 uur: eucharistieviering. Woensdag 09.00 uur: eucharistieviering, 12.30 uur: middaggebed. Protestantse gemeente Egmond Zondag 10.00 uur: Egmond aan Zee, voorganger ds R. Blaauw. Evangelische Kringgemeente Vriendschap Alkmaar Elke zondag 10.00 uur: voorganger Folko van Starkenburg. Tevens zon dagsschool. Gebouw Mare Nostrom, Arubastraat 2, Alkmaar, 072-7-510700/ www.ekvriendschap.nl. Doopsgezinde Gemeente Alkmaar Koningsweg 12, info: 072-5123864 Zondag, 10.00 uur: ds J.W. Roelofs. St. Jacobus de Meerdere Akersloot Zondag 10.00 uur: communieviering, voorganger pastor J. Oiling. Protestantse Gemeente Uitgeest- Akersloot Zondag 10.00 uur Dielofslaantje Akersloot, voorganger ds. Venema. Laatste zaterdag van de maand Fanfare Showband Heiloo, huis-aan- huisactie in plan Ypestein (noord) ine. de Domplvloetlaan en Groenelaan, plan zuid, en plan west tussen Ewisweg - Het Zevenhuizen - Het Malevoort (ine. De Ronge en Boswijk) en Pastoor van Muijenweg. Dozen en/of bundels gereed zetten op de rolemmer verzamelplaat sen langs de weg, vóór 09.00 uur. Eerste dinsdag van de maand Base-en softballclub Double Stars Heiloo, huis-aan-huis-actie wijk Centrum tussen Spoorlijn-Kerkelaan- Kennemerstraatweg en Stationsweg incl. de hele Heerenweg, en tevens Kennemerstraatweg (excl. Noord en plan Oost), Kanaalweg, en het buiten gebied aan de zuidkant van Heiloo. Dozen en/of bundels gereed zetten op de rolemmer-verzamelplaatsen langs de weg na 18.00 uur. Vermist Kleine lichtbruine hond, witte kraag en borst, wit aan de pootjes, krul haar, hangoortjes, reu, gechipt, ca. 8 jr, angstig, gauw in paniek, Hannes, Poelenburgplantsoen Heemskerk. Hinkt met achterpoot. Weer gesigna leerd in Alkmaar. Witte kater, gec., 4 jr, Sjonnie, Hoogeweg Heiloo. Cyperse gec. kater, klein wit plekje op keel, glanzende vacht, gechipt, 6 jr, Bram, Kerklaan Akersloot. Gevonden Effengrijze kat, witte snoet, witte bef en 4 witte pootjes, De Krommert Heiloo. Informatie vermiste en gevonden dieren: Heiloo, Limmen en Akersloot: Hella Dekker: 072-5332879. Castricum: Ria Dol, 0251-658504. Arnoud Mars en Henk van der Ham namens Golf Countryclub Heiloo en Hans Leijen namens de stichting Dolfïnn. Aangeleverde foto STICHTING WELZIJN HEILOO Trefpunt Abraham du Bois-hof 2 Heiloo tel. 072-5331297 www.welzijnheiloo.nl stichting@welzijnheiloo.nl Wegens groot succes gaat de Gezelsehapsbank op donderdag 4 augustus nogmaals wandelen bij het Zwanenwater, twee of vijf kilo meter. Het gebied is een wonder van schoonheid. Het vervoer zal onderling geregeld worden. De kosten bedragen 12,50 of 10,50 (als u kaart natrnon bezit) inclusief benzine, dagkaart en koffie/likeur/slagroom. V ertrek om 13.00 uur vanaf het Trefpunt. Aanmelden bij Claudia Spit, tel. 072-5331297. Veel mensen zijn alleen en zien er tegen op om alleen met vakantie te gaan. Herkent u dit? Geef u dan met spoed op voor ons driedaags reisje naar Hotel Preston Palace te Almelo van 12 tot en met 14 september. Volop wandel/fietsmogelijkheden. Samen geniet je méér. Vertrek per luxe touringcar om 11.00 uur vanaf het Trefpunt; ook een opstapmoge- lijkheid in Egmond aan Zee. Hotel Preston Palace hanteert een all-in prijs, dus geen extra kosten voor maaltijden, drankjes, bioscoop, bowlen, midgetgolf, zwemmen, saima enzovoorts. Prijs 199,- per persoon op basis van een tweeper soonskamer. Eenpersoonskamer op aanvraag mogelijk, toeslag 25,- per nacht. Informatie/reseivering Stichting Welzijn Heiloo tel. 5331297. Op 1 augustus en 4 augustus, van 09.30 tot 12.00 uur is er fietsles. Het eerste uur wordt er theorie gegeven door Peter van der Klugt van Veilig Verkeer Nederland. Daarna praktij koefening. Heeft u interesse om deze lessen bij te wonen, dan wordt u uitge nodigd. Voor vragen kunt u bellen met Jeannette de Groot op tel. 072- 5330746. Bij voldoende animo vertrekt op zaterdag 20 augustus om 10.00 uur een luxe touringcar vanaf het Trefpunt richting de Zaanse Schans. Daar is op die zaterdag een Folkloredag met braderie, ambaehtsmarkt, muziek en dans. U kunt er ook een boottocht maken. Bij deze tocht is geen leiding aan wezig, u bent op de Zaanse Schans dus vrij om te doen en laten wat u wilt. Rollators kunnen eventueel mee. Terug Heiloo circa 15.00 uur. Reserveren noodzakelijk. Kosten: 14,, Op dinsdag 23 augustus start een cursus van vier lessen van één uur die bedoeld is voor mensen die moeilijk ter been zijn. In een klein groepje leert u looptechnieken. De verzamelplaats is de parkeerplaats op de Nijenburgerweg. Kosten: 32,- (servicepas 30,40) inclusief huur van de Nordic Walking stok ken. Op maandag 5 september van 15.00 tot 16.00 uur start Lea Dam met een nieuwe wandelgroep. Vooraf krijgen deelnemers te horen waar we precies verzamelen. Wekelijks wisselen we van duin route zodat het hele gebied wordt verkend. U kimt uw Nordic Walking stokken meenemen. De wandelin gen worden onderbroken voor wat oefeningen tussendoor. De kosten bedragen 65,- (servicepas 61,75) voor 25 lessen. Op woensdag 21 september wordt een excursie naar het dis tributiecentrum van de Vomar in Alkmaar georganiseerd. U krijgt een uitgebreide rondleiding. Voor deze excursie moet u wel goed ter been zijn. Vertrek per touringcar om 15.00 uur vanaf het Trefpunt, er is ook een opstapmogelijkheid in Egmond aan Zee. Terug Trefpunt circa 18.30 uur. Kosten: 11,- inelusief koffie/ koek/ rondleiding. Reserveren: tel. 072-5331297. Op dinsdag 8 november verzorgt Ineke van Exter van de gemeente Heiloo een lezing over het oude renbeleid. Aanvang 10.00 uur, locatie Trefpunt. Als coördinator Maatschappelijke Zaken heeft Ineke van Exter een centrale rol vervuld bij het formuleren van de zojuist gepubliceerde gemeentelijke nota ouderenbeleid.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 7