m contact Gedeputeerde bezoekt Heiloo 9 HEILOO GEMEENTE nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Openingstijden Raad en (raads)commissies Evenementen Evenementen Heeft u vragen? Bel meteen!! UITKIJKPOST 27 JULI 2011 Foto: Ricardo Marcker Gedeputeerde Jan van Run van de provincie Noord- Holland bracht afgelopen donderdag 21 juli een werk bezoek aan Heiloo. De gedeputeerde Economische Zaken en Toerisme kreeg een rondleiding door Heiloo en bezocht de bedrijventerreinen Boekelermeer Heiloo, Oude Werf en Oosterzij. Noodzaak ondertunneling spoorwegovergang Wethouder Jacob Ouderkerken legde de consequenties van het Programma Hoogfrequent Spoor (PHS) voor aan de gedeputeerde. 'Vanaf 2017 gaat om de tien minuten een trein van en naar Amsterdam. Deze metroachtige treinverbin ding met de Randstad is voor Heiloo en omgeving een grote vooruitgang. Heiloo zal voor forenzen nog aantrekkelijker worden. Maar deze goede verbinding zorgt ook voor langere wachttijden en filevorming bij de spoorwegovergangen. Een spoortunnel bij de Vennewatersweg is een noodzakelijke investering voor het behoud van de leefbaarheid en veilig heid in Heiloo. We kijken dan ook naar de provincie voor een financiële bijdrage.' Bezoek aan bedrijventerreinen Ook een bezoek aan de drie bedrijventerreinen van Heiloo stond op de agenda. Het ruim opgezette en duurzame bedrijventerrein Boekelermeer Heiloo biedt ondernemers uit Heiloo en de regio de kans om hun eigen kavel te kopen en hun eigen bedrijfspand neer te zetten. Op bedrijventerrein Oosterzij kan, na revitalisering, werken en wonen gecombi neerd worden. Bedrijventerrein Oude Werf heeft van oudsher een actieve ondernemersvereniging en kreeg, net als bedrij venterrein Oosterzij, het Keurmerk Veilig Ondernemen. Economisch klimaat blijven stimuleren Wethouder Hero Veger vertelde dat Heiloo het economische klimaat blijft stimuleren. 'Heiloo heeft een sterk Midden- en Kleinbedrijf en we blijven streven naar groei. Om onderne mers de kans te geven om te groeien zijn goed ingerichte, veilige en duurzame bedrijventerreinen onmisbaar. Natuurlijk zijn we trots op onze zesde plaats op de ranglijst MKB vrien delijkste gemeente in de regio Noord-Holland. Het Midden- en Kleinbedrijf is de economische motor van Heiloo.' Twitter aanleiding werkbezoek Bijzonder is dat een twitterbericht de aanleiding was voor het werkbezoek. Gedeputeerde Jan van Run twitterde de vraag of iemand een tip had voor een leuk uitstapje in de zomer. Daarop stuurde burgemeester Hans Romeyn meteen een bericht terug: in Heiloo! Burgemeester Hans Romeyn ver trouwt erop dat de gedeputeerde inzicht heeft gekregen in de economische kant van Heiloo en de noodzaak ziet om in die lokale en regionale economie te blijven investeren. GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66, info@heiloo.nl www.heiloo.nl Openingstijden mat/mvrij 08.00 - 12.30 uur maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66 Openingstijden mat/mvrij 08.00 - 15.45 uur zaterdag 09.00 - 12.00 uur Welstandscommissie De volgende vergadering van de Welstandscommissie vindt plaats op maandag 1 augustus. De vergadering begint om 14.00 uur in kamer 2 in het gemeentehuis, ingang Raadhuisplein 1Bouwplannen, die daarvoor in aan merking komen, worden voorafgaand aan de vergadering in mandaat behan deld. De notulen zijn openbaar en worden na goedkeuring in de volgende vergadering op internet gezet. De vergaderingen van de Welstandscommissie zijn openbaar. Belangstellenden kunnen de verga dering van de Welstandscommissie bijwonen op de publieke tribune. Op verzoek kan de vergadering om per soonlijke of andere bijzondere redenen besloten worden gehouden. Alleen de planindiener en de ontwerper kan op afspraak een toelichting geven tijdens de vergadering, waarin het plan wordt behandeld. Wie bij een vergadering van de commissie aanwezig wil zijn, kan een afspraak maken met de sec retaris van de Welstandscommissie, de heer F.H. Goedhart, telefoonnummer 072 535 67 37. Definitieve agenda De definitieve agenda staat vanaf vrij dagmiddag 29 juli op de website www. heiloo.nl onder het thema Bestuur en organisatie bij Raads- en adviescom missies/ Welstandscommissie. De agenda ligt ook vanaf maandag 1 augustus tussen 8.00 en 12.30 uur in het gemeentehuis ter inzage bij de balie Bouwen en Wonen en de recep tie. Er is een aparte agenda voor de bouwplannen, die de commissie 's ochtends in mandaat behandelt. Meer informatie Voor meer informatie kunt u terecht bij een medewerker van de balie Bouwen en Wonen, telefoonnummer 072 535 66 66. Evenementenvergunningen De Burgemeester van Heiloo heeft vergunning verleend voor het organiseren van: - een rommelmarkt op Dompvloetlaan op zondag 28 augustus tussen 10.00 en 16.00 uur; de straat wordt tijdelijk voor alle verkeer afgesloten (verzending 18 juli 2011); - de culturele markt Uit&Zo met circa 60 kramen op zaterdag 3 september tussen 10.30 en 16.30 uur in en rond de openbare bibliotheek aan de Westerweg de straat wordt tijdelijk voor alle verkeer afgesloten (verzending 18 juli 2011); - van de traditionele najaarsmarkt met circa 70 kramen namens de Stichting Vrienden van Sighet op het terrein van het hippisch sportcen trum aan de Zeeweg 414 op zondag 2 oktober van 11.00 tot 17.00 uur (verzending 29 juni 2011 Bezwaar Als u het niet eens bent met boven staande evenementenvergunningen, dan kunt u hiertegen binnen zes weken na de dag, waarop de brief is verzon den, een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij de burgemeester van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer G. Tervoort van de afdeling Bestuursondersteuning, telefoonnummer 072 535 66 57. Notitie ouderen Heiloo De raad heeft op 11 juli de Nota oude ren Heiloo vastgesteld. Deze notitie gaat over inwoners vanaf 65 jaar en ouder, want op deze leeftijd verandert er veel. Er gaat een andere levensfase in, doordat het werk wordt beëindigd, de kinderen de deur uit zijn en hierdoor opnemen met mevrouw I. van Exter de verhoudingen ook veranderen. U kunt deze nota inzien op de website van de gemeente www.heiloo.nl. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact van de afdeling Welzijn, telefoonnum mer 072 535 67 18.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 9