Heiloocontact Bespaar geld en energie met Actie Zonnesteek Verleende collectevergunning Belangrijke nummers Nu bij de bestelling van geboortekaartjes GRATIS een geboorteadvertentie in de Uitkijkpost 21 Bouwen en wonen (vervolg) nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo 072 564 44 44 Politie diverse collecties kaarten liggen ter inzage klaar. Drukkerij Uitkijkpost De Hoefsmid 5, Heiloo, tel. 072 5330175 U ITKIJ KPOST 31 AUGUSTUS 2011 Beroep Van 1 September tot en met 12 oktober 2011 kan bij de Afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State schrifte lijke beroep worden ingesteld tegen het besluit tot gewijzigde vaststelling van het bestemmingsplan 'Zuidoost'. Beroep kan worden ingesteld door: - belanghebbenden die tijdig een zienswijze naar voren hebben gebracht bij de gemeenteraad; - belanghebbenden die kunnen aan tonen redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest om een zienswijze in te dienen; - belanghebbenden die beroep instel len tegen de wijzigingen ten opzichte van het ontwerp die de gemeente raad bij vaststelling heeft aange bracht. Het beroep dient te worden gericht aan de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Gedurende bovengenoemde periode kan tevens een verzoek om voorlopige voorziening worden ingediend bij de voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State. Inwerkingtreding Het besluit tot gewijzigde vaststel ling van het bestemmingsplan treedt in werking op de dag na afloop van de beroepstermijn. Het instellen van beroep schort de inwerkingtreding van een bestemmingsplan niet op. Indien binnen de beroepstermijn, naast het indienen van beroep, een verzoek om voorlopige voorziening wordt inge diend bij de voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, treedt het besluit niet in werking dan nadat op het verzoek is beslist. Ongewijzigde vaststelling exploita tieplan Zuidoost Burgemeester en wethouders van de gemeente Heiloo maken ingevolge het bepaalde in artikel 6.14 van de Wet ruimtelijke ordening en artikel 3:12 van de Algemene wet bestuursrecht bekend dat de gemeenteraad op 11 juli 2011 het exploitatieplan Zuidoost - dat betrekking heeft op de het noordelijk deel van het bedrijventerrein Oosterzij, genaamd 'De Lus' - ongewijzigd heeft vastgesteld. Ter inzage Het vastgestelde exploitatieplan Zuidoost ligt met ingang van donder dag 1 september voor een periode van zes weken voor een ieder ter inzage: - digitaal als pdf-bestand, inclusief bij behorende stukken, op de gemeen telijke website www.heiloo.nl bij Plannen en projecten onder Actueel; - bij de publieksbalie Bouwen en Wonen in het gemeentehuis; - in de leeszaal van de bibliotheek Heiloo, Westerweg 250, geopend dinsdag, donderdag en vrijdag van 10.00 tot 20.30 uur, woensdag van 14.00 tot 17.00 uur en zaterdag van 10.00 tot 12.30 uur. Beroep Van 1 september tot en met 12 oktober 2011 kan bij de Afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State schrifte lijke beroep worden ingesteld tegen het besluit tot vaststelling van het exploita tieplan 'Zuidoost'. Beroep kan worden ingesteld door: - belanghebbenden die tijdig een zienswijze naar voren hebben gebracht bij de gemeenteraad; - belanghebbenden die kunnen aan tonen redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest om een zienswijze in te die nen; Het beroep dient te worden gericht aan de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Gedurende bovengenoemde periode kan tevens een verzoek om voorlopige voorziening worden ingediend bij de voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State. Inwerkingtreding Het besluit tot gewijzigde vaststel ling van het bestemmingsplan treedt in werking op de dag na afloop van de beroepstermijn. Het instellen van beroep schort de inwerkingtreding van het exploitatieplan niet op. Indien binnen de beroepstermijn, naast het indienen van beroep, een verzoek om voorlopige voorziening wordt inge diend bij de voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, treedt het besluit niet in werking dan nadat op het verzoek is beslist. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer C. Ouwerkerk van de afdeling Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieu, tele foonnummer 072 535 67 33. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer C. Ouwerkerk van de afdeling Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieu, tele foonnummer 072 535 67 33. Door burgemeester en wethouders is vergunning verleend voor het houden van een collecte door KWF Kankerbestrijding in de periode van zondag 4 tot en met zaterdag 10 september. De collectanten horen een legitimatiebewijs bij zich te hebben, waaruit blijkt dat zij bevoegd zijn te collecteren. spoedgevallen zonder spoed Brandweer alarmnummer 112 0900 8844 Kom zaterdag 3 september naar de Energiemarkt bij de Huisvuilcentrale (HVC) op bedrijventerrein Boekelermeer in Alkmaar. Inwoners van Heiloo kunnen zich inschrijven voor subsidie op de aanschaf van zonnecellen of zonneboilers. De energiemarkt opent om 10.00 uur haar deuren. Extra subsidie Naast de subsidie van de provincie Noord-Holland hebben de gemeente Alkmaar, Bergen, Heerhugowaard, Heiloo, Schermer en Zeevang een extra bijdrage ter beschikking gesteld. Hierdoor kunnen meer zonnestroomsystemen en zonneboilers worden gesubsidieerd. De subsidie voor een zonnecelsysteem is 1,- per Wattpiek met een maximum van 600,- per adres. Indien er voldoende budget is kan voor meerdere systemen subsidie worden aangevraagd. De subsidie is bestemd voor de eigenaar of bewoners van bestaande woningen. Voor een zonneboiler bedraagt de subsidie 600,-. De subsidie is nooit meer dan 50% van de aanschafprijs. Meer informatie Meer informatie vindt u in de Energiekrant die deze week huis-aan-huis wordt verspreid. Verschillende aanbieders Op de energiemarkt zijn verschillende aanbieders van toepassingen aanwezig. De subsidie is niet gebonden aanbieders. U bent vrij zonnecellen of zonneboilers te wilt. zonne-energie- aan één van deze bestellen waar u www.heiloo.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 21