Trias verzorgt Start-to-Run trainingen GP-Classicfietstocht Limmer IJsclub Opbrengst Charity toernooi Dolfinn op Golf Club Heiloo 3725,- Topbiljartfmale in het Vennewater Tafeltennis Kennismakingstraining SPORT 29 INGEZONDEN MEDEDELING ji' UITKIJKPOST 31 AUGUSTUS 2011 ATLETIEK HEILOO - Zaterdagochtend 10 september begint om 09.30 uur de eerste training van de Start to Run cursus bij atletiekver- eninging Trias te Heiloo. Hardlopen is gezond en het is gemakkelijk in uw drukke leven in te passen. En toch is het lastig om zelf te beginnen. Want wie neemt zich niet regelmatig voor om weer te gaan lopen en eindigt dan toch op de bank of op een terrasje? Start to Rim begrijpt dat en helpt een handje met zes hardlooptrainingen die iede re beginner over de drempel helpt. Op 10 september beginnen er bij atletiekvereniging Trias in Heiloo weer mensen te werken aan een gezond lijf. Hoe krijg ik het en hoe houd ik het? Een vraag die al velen eerder stelden en zelf beantwoord den door te gaan hardlopen. Onder leiding van enthousiaste en des kundige trainers van Start to Rim, wordt dan geleerd hoe u op een gezonde en leuke manier kan leren hardlopen, zonder dat u onmiddel lijk geblesseerd raakt of begint op een niveau dat u nog niet aan kan. De trainingen zijn ook dit jaar weer bij onze Heilooër atletiekvereni ging Trias aan Het Maalwater. Op zes achtereenvolgende zaterdagen, waaivan de eerste op zaterdag 10 september, leren de trainers van Start to Rim dat hardlopen leuk is. Gezellig, leuk en sportief samen over die drempel heen. Beginners en gevorderden; er zijn verschillende trainingsniveaus. Na die zes weken lopen de beginners WIELRENNEN REGIO - Op zondag 4 septem ber houdt de Limmer IJsclub de jaarlijkse fietstocht over 100 kilometer. Ter ere van de kledingsponsor van de Limmer IJsclub, is deze tocht in 2008 omgedoopt in de 'GP Classic'. Naast leden en donateurs van de Limmer IJsclub zijn ook werkne mers van GP Groot nadrukkelijk uit genodigd om aan deze tocht deel te nemen. De 'GP Classic' is een recre atieve tocht met voorrij ders die een tempo van 27-28 kilometer per uur twintig minuten of drie kilometer achter elkaar hard. Hoe dat kan? Door een gevarieerd oefenprogram ma dat voor het beginnemiveau is ontwikkeld, waarin u snel veel calo rieën verbruikt, (waardoor u dus afvalt), meer energie krijgt en min der snel moe wordt. Ook krijgt u meer zelfvertrouwen doordat u ont dekt dat u veel meer aan kan dan u vooraf dacht en een betere gezond heid krijgt, samen met een sterker hart, sterkere longen en spieren. Elke training bestaat uit theorie en ongeveer een uur praktijk. In het praktijkgedeelte zit een warming- up en een cooling- down. Na afloop krijgen de deelnemers een schema waarin ook het 'huiswerk' is opge nomen. De zesde en afsluitende les is een testloop. De theorie omvat onderwerpen over gezond bewe gen, waar u op moet letten als u schoeisel of kleding aanschaft, wat er gebeurt in uw lijf en alles over gezond eten en drinken. Samenvattend is er dus een pro gramma gemaakt voor hen die het altijd al wilden maar er om wat voor reden niet toe kwamen, maar ook voor hen die al hardlopen maar net dat stapje meer willen. En echt bereikbaar voor iedereen, zes weken trainen voor maar 35,-. Zie de site van Start-to-Run voor het volledige pakket van deze cursus. Schrijft u zich dus nu in via www.starttomn. nl en kom naar de Triasbaan aan het Maalwater. Er wordt getraind op de zaterdagochtenden 10, 17, 24 september en 1, 8, en 15 oktober. Aanvang van de trainingen is om 09.30 uur. HEILOO - Afgelopen zaterdag werd door 44 deelnemers het eerste charity toernooi gespeeld op de golfbaan van Golf Club Heiloo. De dag was een speciale samenwerking tussen Stichting Dolfinn en Golf Club Heiloo. De opzet was een fijne sportieve dag te beleven en een mooi bedrag bijeen te spelen voor het goede doel. In deze opzet is de organisa tie uitstekend geslaagd. Bij aan vang van de middag verzamelden de deelnemers in het clubhuis. Een deel van de golfers had zich aange meld vanuit de vereniging en een ander deel waren vrienden en vrien dinnen van Stichting Dolfinn. Het was nat op de baan maar tussen de buien door kon er goed gespeeld worden. De deelnemers werden na afloop van de wedstrijd getrakteerd op vrolijke noten gebracht door het duo 'de Zwagers'. Deze muzikanten traden belangeloos op en zorgden voor een gezellige sfeer in het club huis. Bij binnenkomst na 18 holes konden de pimten worden geteld en de scores met elkaar gedeeld. De golfwedstrijd werd gewonnen door Edwin Faber die wederom liet blijken dat het zijn thuisbasis was. Met een prima score was hij Geertje de Visser, die tweede werd en Piet Boogaard, de nummer drie, voor. Tevens ging Edwin er met de neary prijs vandoor. De longest drive viel Tijdens de prijsuitreiking kon er door de organisatie een prachti ge opbrengst van 3725,- worden uitgereikt aan voorzitter Bart Houtman van de stichting Dolfinn (midden). Aangeleverde foto bij de dames voor Franeien van de Brink op de juiste plek en bij de heren voor Rick Koning. Tijdens de prijsuitreiking door presentator Ger de Haas kon er door de organisatie een prachtige opbrengst worden uitgereikt aan voorzitter Bart Houtman van de stichting Dolfinn. Bart Houtman ontving in het bijzijn van alle deel nemers een cheque voor 3725,- welke zijn weg zal gaan vinden in alle goede initiatieven waar deze stichting voor staat. Bart dankte alle deelnemers, vrijwilligers en sponsoren maar bovenal de Golf-en Countryclub Heiloo voor het belan geloos beschikbaar stellen van de baan deze dag. Ook maakte hij van de gelegenheid gebruik om iedereen uit te nodigen voor Dolfmn Rocks dat op 10 september wordt gehou den op het plein voor winkelhof 't Loo. aanhouden. Hierdoor zal het gemid delde uitkomen op circa 25 kilome ter per uur. Naast twee voorrijders zullen op de achterste rij twee rij ders er voor zorgen dat de groep keurig bij elkaar blijft. Het wordt dus geen race! De tocht gaat over rustige wegen door Noord-Holland waar de meeste van de deelnemers op eigen gelegenheid niet zo snel zullen komen. De deelname aan de tocht is gratis. Zondag 4 september, ver trek 08.00 uur vanaf Hoogeweg 72, Heiloo (kantoor GP Groot Aanneming). HEILOO - Afgelopen week end was in biljartcentrum het Vennewater weer het jaarlijkse Piet Glas Vennewater toernooi, met een maximaal aantal deel nemersveld van 54 personen. Vrijdagavond en zaterdagmorgen speelden de deelnemers drie voor rondes, daarna gingen de beste 32 naar de finales. In de finales werd het 'knock-out' systeem gebruikt, dat inhoudt dat verliezen einde oefe ning is! Er waren diverse spannende partijen waarbij Peter Sinnege uit Beveiwijk er een aantal op zijn naam kreeg. De eerste keer tegen Alain Bok die hij na een remise partij wist te verslaan om dat later tegen de 89-jarige Alkmaarder Bob Visser te herhalen. Naast Alain Bok deden er nog enkele deelnemers uit buurdorp Egmond-Binnen mee waaivan Cor Haagen zich het langst kon meten met rest. Wat wel opviel was dat de laatste acht finalisten allen in het Vennewater him thuishaven hadden. Piet Tromp (Tikkie Terug) moest het onderspit delven tegen Marcel Koedijk (Vennewater). Bob Visser (VSB) verloor van Peter Sinnege (Vennewater - Onder Ons), Nico Laperé (Vennewater) verloor van Rein Kruijer (Tikkie Terug) en Paul van Toorenburg (DDM) verloor van Ton Gallis (Vennewater). In de halve finale speelde Marcel tegen Rein en Peter tegen Ton. Peter en Marcel wonnen, zodat Peter Sinnege (80 caramboles) tegen Marcel Koedijk (100 caramboles) beiden in de fina le stonden, wat een hele prestatie genoemd mag worden. Het werd een prachtige finale die Peter in de veertiende beurt wist te winnen van Marcel. Marcel legt zich tegenwoor dig meer toe op het driebandenspel, en hij liet in één van zijn laatste beurten een mooie bal liggen om de eindoverwinning binnen te halen. Het toernooi werd vakkimdig geleid door wedstrijdleidster Hanka Mokiy en voorzitter André van Ham. De beiden finalisten van Piet Glas Vennewater toernooi; links Peter Sinnege en rechts Marcel Koedijk. Aangeleverde foto Op zondag 4 september houdt de Limmer IJsclub de jaarlijkse fietstocht over 100 kilometer. Aangeleverde foto LIMMEN-Tafeltennisvereniging Limmen houdt op vrijdag 2 sep tember van 18.30 tot 20.00 uur een kennismakingstraining voor de jeugd. Heb je deze vakantie getafelten nist of heb je altijd al eens willen kij ken of de sport tafeltennis je bevalt, dan is deze training een mooie gele genheid. Op deze kennismakings training is het mogelijk om op een geheel vrijblijvende wijze een keer een jeugdtraining mee te maken. De trainingen worden gegeven door gediplomeerde jeugdtrainers die je de slagen en verschillende effecten aanleren. Verder kun je het op deze training opnemen tegen een echte 'tafeltennisrobot'. Op deze jeugdtrai ning zijn geïnteresseerden welkom van 7 tot 17. In de trainingen wordt bij de indeling rekening gehouden met de leeftijd en het spelniveau. Als je een eigen batje heb mag je deze natuurlijk meenemen, maar je kan ook een batje lenen op de ver eniging. Naast de vaste trainingen op de vrijdag, traint de jeugd ook op de dinsdagavonden van 18.00 tot 19.00 uur. Voor de jeugd zijn er naast de trainingen vele leuke jaarlijkse eve nementen zoals het Open Limmer, het Clubkampioenschap en uitwis selingen met buurtverenigingen. Tafeltennisvereniging Limmen is gevestigd aan de Hogeweg 61 te Limmen. Voor verdere vragen over de vereniging kunt u contact opnemen met Reinier Poelman: r.poelmanl@hetnet.nl.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 29