contact Nieuwe wandelroutes door Bergen, Alkmaar en Heiloo HEILOO Verleende collectevergunning 11 GEMEENTE nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Openingstijden Burgerzaken Raad en (raads)commissies OPEN MONUMENTEN DAG IN HEILOO zaterdag 10 september voor informatie zie www.heiloo.nl Heeft u vragen? Bel meteen!! UITKIJKPOST 7 SEPTEMBER 2011 Misschien is het u al opgevallen. Hier en daar staan In Heiloo Ineens nieuwe paaltjes met kleurige pijlen. Deze paaltjes maken onderdeel uit van het nieuwe netwerk van wandelpaden 'Land achter de duinen' met routes door Bergen, Alkmaar en Heiloo. Wandelliefhebbers kunnen wandelen van de duinen naar de achterliggende polders. Doel van het wandelroutenetwerk is wandelen aantrekkelijker en eenvoudiger te maken. De komende maanden krijgen alle paaltjes gekleurde pijlen om de verschillende routes aan te geven. Startpunten met Informatieborden Het wandelroutenetwerk is een systeem waarbij korte wan delrondjes aan elkaar 'geknoopt' worden met knooppunten. Op 23 startpunten komen informatieborden te staan waarmee wandelaars hun route kunnen uitstippelen. Op deze borden staat ook informatie over de omgeving. Deze informatiebor den staan bijvoorbeeld vlakbij het NS station. Samen met de andere gemeenten is de gemeente Heiloo bezig een speciale website te ontwikkelen waar u alle informatie en routes op terug kunt vinden. Gemakkelijk onderweg overstappen Wandelaars hoeven dankzij dit systeem van knooppunten niet te kiezen voor één route. Het voordeel van de paaltjes is dat u onderweg kunt overstappen op een andere routekleur. Zo kunt u een wandeling langer of korter maken. Nieuwe wandelpaden Om het netwerk compleet te maken, zijn nieuwe wandelpa den aangelegd en oude routes in ere hersteld. Goed nieuws voor wandelaars en ondernemers. Door het gebied met wandelroutes te ontsluiten, worden Alkmaar, Bergen en Heiloo nog aantrekkelijker voor een vakantie of een dagje uit. Wandelen door de hele provincie Het netwerk van wandelpaden moet eind 2011 klaar zijn. In totaal wordt ongeveer 230 kilometer in Alkmaar, Bergen en Heiloo met elkaar verbonden. Door Heiloo loopt maar liefst 28,5 kilometer wandelpad. Het netwerk van paden wordt uit gebreid naar alle gemeenten binnen Noord-Kennemerland en naar West-Friesland. Dit netwerk is eind 2013 - begin 2014 klaar. Doel van de provincie Noord-Holland is een compleet netwerk van wandelpaden aan te leggen door de hele provincie. GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66, info@heiloo.nl www.heiloo.nl Openingstijden ma t/m vrij 08.00 - 12.30 uur maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66 Openingstijden ma t/m vrij 08.00 - 15.45 uur zaterdag 09.00 - 12.00 uur Welstandscommissie 12 september De volgende vergadering van de Welstandscommissie vindt plaats op maandag 12 september. De verga dering begint om 14.30 uur in kamer 2 van het gemeentehuis, ingang Raadhuisplein 1. Bouwplannen, die daarvoor in aanmerking komen, worden voorafgaand aan de middagvergadering in mandaat behandeld. Wie bij een ver gadering van de commissie aanwezig wil zijn, kan een afspraak maken met de secretaris van de Welstandscommissie, de heer F.H. Goedhart, telefoonnummer 072 535 67 37. De vergaderingen van de Welstandscommissie zijn openbaar. Belangstellenden kunnen de vergade ring van de Welstandscommissie bijwo nen op de publieke tribune. Op verzoek kan de vergadering om persoonlijke of andere bijzondere redenen besloten worden gehouden. Alleen de planindie ner en/of de ontwerper kan op afspraak een toelichting geven tijdens de verga dering, waarin het plan wordt behan deld. De notulen zijn ook openbaar en worden na goedkeuring in de volgende vergadering op internet gezet. Definitieve agenda De definitieve agenda staat vanaf vrij dagmiddag 9 september op de website www.heiloo.nl onder het thema Bestuur en organisatie bij Raads- en advies commissies/ Welstandscommissie. De agenda ligt ook vanaf maandag 12 september tussen 8.00 en 12.30 uur in het gemeentehuis ter inzage bij de balie Bouwen en Wonen en de receptie. Er is een aparte agenda voor de bouwplannen, die de commissie 's ochtends in mandaat behandelt. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen een medewerker van de balie Bouwen en Wonen, telefoon nummer 072 535 66 66. Burgerlijke stand tot en met 1 september Geboren Gavin Hoogmoed z.v. M. Hoogmoed en S. de Jonge Jouri van den Berg z.v. E. van den Berg en D. Bok Nikki de Jong d.v. J. de Jong en B.M.C. Hoogeland Jaeden D.G. Naafs z.v. M. Naafs en S. van Ham Lara J. Poierrié d.v. C. Poierrié en M. Ahrens Huub van Weelderen z.v. R. van Weelderen en M.H. Duijnmeijer Fenna Bijvoet d.v. T. Bijvoet en J. Ruiter Sam Schoonderwoerd z.v. H.J. Schoonderwoerd en W. Maertens Yinthe de Boer d.v. M.P. de Boer en D. Wissink Marit J. Sengers d.v. M.R. Band en K.W.M. Sengers Huwelijksaangifte /aangifte gereg. partnerschap S.J.N. Molenaar en S.M. Ranzijn M.S.J. Nijman en M.M.C. Slikker Huwelijken /gereg. partnerschappen H.J. Vogelpoel en J.J.A. Haazelager Overleden A.J.M. Groot T. van Ham M.C. van de Ven ev Alberts F.J. Kramer wv Smit M.C. Blom ev Burkels C.G.M. Brouwer wv Sprenkeling Door burgemeester en wethouders is vergunning verleend voor het hou den van een collecte door het Prinses Beatrix Fonds in de periode van zondag 11 tot en met zaterdag 17 september. De collectanten horen een legitimatiebewijs bij zich te hebben, waaruit blijkt dat zij bevoegd zijn te collecteren.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 11