Heiloocontact Meer informatie? Bel! nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Bouwen en wonen Verkeer Evenementen 7 SEPTEMBER 2011 UITKIJKPOST Het gemeentehuis is bereikbaar op 072 535 66 66, van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur. Beheer Openbare Ruimte is bereikbaar op 072 535 68 68, van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 16.00 uur De genoemde bouw- en sloopplannen zijn niet altijd direct beschikbaar. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, telefoonnummer 072 535 66 66. Verleende omgevingsvergunningen Burgemeester en wethouders hebben de volgende omgevingvergunningen verleend. Belieslaan 16, zaaknr. 11 10005 verwijderen asbesthoudende golfplaten van twee schuren verzending: 31 augustus 2011 De Loet 1, zaaknr. 11 05423 bouwen gezondheidszorggebouw, aanleggen van uitrit aan de Bosboom Toussaintweg en slopen van bestaan de bebouwing verzending: 2 september 2011 Wilgenlaan 22, zaaknr. 11 10072 plaatsen 3 dakkapellen verzending: 31 augustus 2011 Bezwaar Als u het niet eens bent met een besluit waartegen bezwaar kan wor den aangetekend, kunt u hiertegen binnen zes weken na verzending van het besluit een gemotiveerd bezwaar schrift indienen bij burgemeester en wethouders van Heiloo, afdeling Bestuursondersteuning, Postbus 1 1850 AA Heiloo. De datum van ver zending vindt u onder de omschrijving van het plan. Beroep Een bezwaar- of beroepsschrift heeft geen schorsende werking. Als er spra ke is van een spoedeisend belang kunt u, nadat u een bezwaarschrift heeft ingediend, ook om een voorlopige voorziening (schorsing) vragen bij de voorzieningenrechter van de rechtbank te Alkmaar, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Als u van de laatstgenoemde mogelijkheid gebruik maakt, bent u grif fierecht verschuldigd. Ontwerpbeschikking omgevingsvergunning Vanaf 8 september ligt de ontwerp beschikking ter inzage voor het wij zigen van een omgevingsvergunning (milieu-aspect) met voorschriften voor Timmerfabriek De Jong B.V., De Oude Werf 14 te Heiloo. Ontwerpbeschikking Op 4 maart 2008 hebben wij aan Timmerfabriek De Jong BV een oprich tingsvergunning verleend ingevolge de Wet milieubeheer (thans omgevings vergunning) voor het vervaardigen van kozijnen, ramen en deuren van hout. Op 1 oktober 2010 is Wet algemene bepalingen omgevingsrecht in wer king getreden. Op grond van artikel 2.30 Wabo moeten wij bekijken of de milieuvoorschriften die aan die omge vingsvergunning zijn verbonden, nog toereikend zijn. Dit gezien de ontwik kelingen op het gebied van de techni sche mogelijkheden tot bescherming van het milieu en de ontwikkelingen met betrekking tot de kwaliteit van het milieu. Wij hebben vastgesteld dat de nadelige gevolgen, die de inrich ting voor het milieu veroorzaakt in dit verband, wel verder moeten worden aangepast. Burgemeester en wethouders zijn van plan deze ontwerpbeschikking met voorschriften te verlenen. Zienswijze Uw schriftelijke zienswijze kan gedu rende zes weken worden ingediend bij het Dagelijks Bestuur van de Milieudienst Regio Alkmaar, Postbus 53, 1800 BC Alkmaar. In uw zienswijze kunt u vermelden of al dan niet uw persoonlijke gegevens bekend mogen worden gemaakt. Een gedachtewisseling over de ontwerp beschikking kan voor het einde van de inzagetermijn telefonisch worden aangevraagd. Wij verzoeken u dit vóór 13 oktober te doen bij de Milieudienst Regio Alkmaar, mevrouw M. Tromp, telefoonnummer 072 548 85 19. De aanvrager wordt in de gelegenheid gesteld bij de gedachtewisseling aan wezig te zijn. Een ieder kan wel zienswijzen indie nen, maar beroep wordt alleen nog toegekend aan belanghebbenden in de zin van art. 1:2 Algemene wet bestuursrecht (Awb) 'degene wiens belang rechtstreeks bij een beschikking is betrokken'. Ter inzage De ontwerpbeschikking en andere relevante gegevens liggen vanaf 8 september tot en met 20 oktober ter inzage bij de balie Bouwen en wonen in het gemeentehuis. Meer informatie Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer J. Hes van de Milieudienst Regio Alkmaar, telefoon nummer 072 548 84 47. Beschikking terras en speelplaats Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij in het kader van de Wet algemene bepalingen omgevingsrecht (uitgebreide voorbereidingsprocedure omgevingsvergunning), gelet op artikel 2.1 en artikel 2.12, eerste lid onder a 3o van de Wet algemene bepalingen Omgevingsrecht, de volgende omge vingsvergunning hebben verleend. Kennemerstraatweg 380/380a, zaaknummer 10 14367 gebruiken van terras voor ijssalon en buitenspeelplaats voor kinderdagver blijf Ter inzage De aanvraag, de beschikking en de bij behorende stukken liggen met ingang van 8 september gedurende zes weken ter inzage in het gemeentehuis bij de publieksbalie Bouwen en Wonen of digitaal op website www.heiloo.nl bij Buurt onder Ruimtelijke Ordening. De aanvraag, de beschikking en de bijbehorende stukken zijn vanaf 8 september 2011 ook digitaal in te zien via de landelijke website ruim telijkeplannen.nl (NL.IMRO.0399. OVKennemerstrw380-vg01 Indienen van beroep In de voorprocedure zijn geen ziens wijzen ingediend. Belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan wor den verweten in een eerder stadium geen zienswijze naar voren te heb ben gebracht, kunnen van donderdag 8 september tot en met woensdag 19 oktober beroep aantekenen. Het beroepschrift moet worden ingediend bij de rechtbank te Alkmaar, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Een beroepschrift heeft geen schor sende werking. Als er sprake is van een spoedeisend belang kan de indie ner van een beroepschrift tevens om een voorlopige voorziening (schorsing) vragen bij de voorzieningenrechter van de rechtbank te Alkmaar, Postbus 251 1800 BG Alkmaar. Wanneer een voorlopige voorziening wordt aangevraagd treedt de beschik king pas in werking nadat hierover een beslissing is genomen. Verkeermaatregelen Stationsgebied Burgemeester en wethouders hebben besloten: de Stationsweg en Stationsplein af te sluiten voor alle motorvoertuigen uitgezonderd bestemmingsverkeer, zoals aangegeven op de tekening behorende bij dit besluit (door plaat sing van het verkeersbord C12 met onderbord OB108 van bijlage 1 van het Reglement verkeersregels en verkeerstekens 1990); het weggedeelte voor de Vomar te bestemmen als voetgangersgebied (door plaatsing van het verkeersbord G07 en G08 met van bijlage 1 van het Reglement verkeersregels en verkeerstekens 1990); Burgemeester en wethouders hebben verder besloten tot het opheffen van de eerder genomen besluiten voor het stationsgebied oost, zoals aangegeven op de kaart behorende bij dit besluit. De volgende besluiten blijven wel van kracht: - aanleg en verplaatsen van de voet gangers oversteekplaatsen; - laad- en losplaatsen op de Stationsweg; - 30 km/uur zone op de Heerenweg; - het verbod fietsen en bromfietsen te plaatsen; - gesloten verklaring voor voertuigen met een bepaalde tonnage, lengte en hoogte, - drie gehandicapten parkeerplaatsen; - het afsluiten van de kruising Stationsplein en Heerenweg voor gemotoriseerd verkeer m.u.v. de hulpdiensten; - het bestemmen van een gedeelte van de Stationsweg en Stationsplein als (winkel)erf; Ter inzage Dit besluit gedurende zes weken na publicatie ter inzage bij de publieks balie Bouwen en Wonen in het gemeentehuis. Bezwaar Als u het niet eens bent met dit besluit kunt u binnen zes weken na de dag van deze publicatie, een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het col lege van burgemeester en wethou ders, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Het bezwaarschrift moet schriftelijk worden ingediend, zijn ondertekend en moet ten minste bevatten: a. naam en adres van de indiener; b. de dagtekening; c. een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaarschrift is gericht; d. de gronden van het bezwaar. Een bezwaarschrift heeft geen schorsende werking. Als er sprake is van een spoedeisend belang kunt u, nadat u een bezwaarschrift heeft ingediend, ook om een voorlopige voorziening (schorsing) vragen bij de voorzieningenrechter van de rechtbank te Alkmaar, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Als u van de laatstgenoemde mogelijkheid gebruik maakt, bent u griffierecht verschuldigd. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, telefoonnummer 072 535 66 66. Najaarsmarkt zaterdag 17 september Burgemeester en wethouders ver lenen vergunning voor het houden van een jaarmarkt op zaterdag 17 september op de Heerenweg vanaf de Raadhuisweg tot aan de rotonde Zeeweg. Wegafsluiting Heerenweg en Stationsplein De Heerenweg en het Stationsplein worden op woensdag 17 september 2011 om 6.00 uur afgesloten voor verkeer. Deze afsluiting duurt tot uiter lijk 20.00 uur. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer T. van der Meijs van de afdeling Beheer Openbare Ruimte, telefoonnummer 072 535 68 08. www.heiloo.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 12