OP GEHELE COLLECTIE op op Binnenhuisarchitectuur 15 Kennemerstraatweg 99 -103 1851 BC Heiloo t. 072 533 11 99 f. 072 534 02 43 www.silhouetinterieurs.nl Wordt verwacht: 'Silhouet La Locanda' Een sensationele mix van pure klasse, passie, lef en ondernemerschap! Dat gaat Heiloo binnenkort beleven. Want het gedurfde concept waarbij culinaire bele ving, binnenhuisarchitectuur en lifestyle op een bijzondere manier samensmelten in 'Silhouet La Locanda' zal niet alleen in Heiloo maar waarschijnlijk ook in de rest van Nederland opzien baren. De ondernemers pur sang, Yassine Hanyn van restaurant La Locanda en Pieter Duijneveld van Silhouet Binnenhuisarchitectuur, gaan uitdagin gen niet uit de weg. Altijd op zoek naar vernieu wing met een blik op de toekomst hebben ze de handen ineen geslagen. Het pand van Silhouet wordt een happening van topniveau, waar een unieke beleving de stoutste verwachting zal overtreffen. Alle zintuigen worden tot in de diepste vezels uitgedaagd. Alvast een tipje van de sluier! In een super- de-luxe resl auranl ambiance, die iedere vier maanden door Silhouet Binnenhuisarchitectuur compleet opnieuw wordt gestileerd, kunnen gas ten eersteklas culinair genieten van een lunch of diner, overgoten met een exclusieve saus van warme vleugelklanken en entertainment. Een ruimtelijke beleving, zowel aan tafel als aan de bar en/of loungehoek. Een kennismaking met prachtige wijnen, speciaal bier, exclusief voor La Locanda samengestelde koffiemelanges, verschillende olijfoliën, de befaamde risotto en andere fijnproeverijen van La Locanda. Regelmatig worden hier ook verrassende pre sentaties op het gebied van mode en lifestyle gehouden. Binnenkort wordt het nieuwe glossy magazine Beleving gelanceerd, met daarin een agenda van alle te verwachten activiteiten bij Silhouet La Locanda. In dit exclusieve magazine, dat elke vier maanden verschijnt, presenteert een selecte groep ondernemers uit Heiloo en omgeving zich aan de lezers. Gasten van Silhouet La Locanda worden door hen op speciale avonden tijdens het diner op bijzondere amusement getrakteerd. Saillant detail: na iedere verschijning van het magazine Beleving gaat Silhouet La Locanda twee dagen dicht. In die tijd wordt het restau rantgedeelte van top tot teen onder handen genomen door de binnenhuisarchitecten van Silhouet. Om met een geheel nieuwe look en sfeer de deuren weer te openen! UITKIJKPOST 7 SEPTEMBER 2011 )TS OP HEILOO >ning OPRUIMING KORTING

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 15