Dr Fitness recept: Gratis Fit&Slank week Videotheek 't Centrum open tijdens verbouwing Britt wint fotoshoot voor Livera H E I L O O 17 OUD PAPIER KERKDIENSTEN INGEZONDEN MEDEDELING 3R? DIERENBESCHERMING Expositie katten en paarden in de Loet UITKIJKPOST 7 SEPTEMBER 2011 HEILOO - Stel, de dokter zegt: 'Ga fitnessen! Je wordt slanker en voelt je fitter.' Wie zou dat advies opvolgen? Iedereen uit Heiloo en omgeving, kan zich nu via www.dorssports.nl voor een gratis Fit Slank Week aanmelden. Volledig vergoed door DrFitness en Dorssports. De overheid zegt: ga spor ten! De zorgverzekeraars zeggen: ga sporten! De huisarts zegt: ga sporten! Het verstand van bijna iedereen zegt: ga sporten! Voordat het zover moet komen dat de huisarts fitness op recept voorschrijft, is daar DrFitness! Op een ludieke wijze maakt organisator Wellbeing Media het een stuk makkelij ker de stap richting een sportschool te zetten door middel van een Gratis Fit Slank Week. In Heiloo is Dorssports partner van deze nationale DrFitness campagne. Manager Donald Koppedraaijer over de campagne: 'Het is natuurlijk dokter met een knipoog. Maar de boodschap is bloed serieus! Alle overheden en rapporten roepen dat mensen meer moeten gaan bewe gen. Via deze campagne maken we het wel heel gemakkelijk om de drempel van een sportschool over te stappen.' Geïnteresseerden voor de gratis Fit Slank Week melden zich eenvoudig aan via de website van Dorssports: www.dorssports.nl. Graag tot ziens bij Dorssports: De Dors 5-7, Heiloo. (gevestigd naast Dorssports Tennis) Tel: 072-5321106 www.dorssports.nl info@dorssports.nl. HEILOO - In het weekend van zaterdag 10 september wordt begon nen met de verbouwing voor de complete metamorfose die videotheek 't Centrum aan de Heerenweg zal ondergaan. De videotheek wordt uitgebreid met een trendy lifestyle annex cadeauwinkel; Kado Zo. De filmverhuur, de verkoop van cartridges en het navullen van inktpatronen en dergelijke, gaan gedurende de verbouwing gewoon door. Eigenaresse Lisette benadrukt dat het brede aanbod en aantal films tijdens en na de werkzaamheden blijft als vanouds. Alle videotheekleden, ook diegenen met een abonnement waar mee men voor slechts €15,- per maand onbeperkt films (inclusief de nieuw ste dagfilms) kan huren, kunnen dus tijdens de verbouwing in het reeds naar achter verhuisde videotheekgedeelte van de winkel terecht. Vanaf de entree wordt het voorste gedeelte van de winkel omgetoverd tot een geheel nieuwe winkel Kado Zo. Hier zal vanaf eind september (uiterlijk de eerste week van oktober) een verscheidenheid aan leuke woon- en lifestyle artikelen, trendy mode accessoires (zoals hippe sieraden, tassen en riemen), originele cadeauartikelen en allerlei kinderspeelgoed (ook van hout) verkrijgbaar zijn. Van zeer betaalbare- tot luxe artikelen in het duurdere segment. Naast het grote aanbod aan films is er dus zeer binnenkort nog meer aanleiding om op je gemak heerlijk rond te snuffelen in de uitgebreide collectie van Kado Zo aan Heerenweg 138 in Heiloo. De 14-jarige Britt uit Heiloo is een van de nieuwe gezichten van de For Girlz lingerielijn van Livera. Aangeleverde foto HEILOO - Livera heeft in het voorjaar een wedstrijd uitge schreven, waarbij meisjes zich aan de hand van ingestuurde foto's en een bijgaande motiva tie konden opgeven om een pro fessionele fotoshoot ofwel een 'Dag als fotomodel' te winnen. Een kritische jury selecteerde uit de in totaal vierhonderd inschrij vingen vijf meisjes als mogelijke kanshebbers. Na een daaropvol gende stemronde was Britt Scholte (14 jaar) uit Heiloo de gelukkige winnares. Hiermee werd voor Britt een droom werkelijkheid, want zij had zich eerder al eens bij een aan tal modellenbureaus ingeschreven, maar om als professioneel model aan de slag te kunnen, bleek ze voor die bureaus net iets te klein te zijn. Britt ging dan ook helemaal uit haar dak toen ze hoorde dat zij de gelukkige winnares van de 'Livera fotoshoot' was: „Ik werd voor de zomervakantie, toen ik op school was, door Livera gebeld met het geweldige nieuws dat ik gewon nen had." De fotoshoot vond begin juli plaats in de oude Van Haren schoenenfabriek. „Gelukkig was de shoot samen met een profes sioneel model; zo kon ik het echte werk een beetje van haar afkijken. De crew van Livera was zo tevre den met de gemaakte foto's, dat zij mij vroegen om model te zijn in een fotoshoot voor de nieuwe naj aars- en wintercollectie van de Livera meisjes lingerielijn. Deze foto's wor den voor reclame-uitingen gebruikt. Dat is natuurlijk helemaal gaaf" Britt beleefde de dag van haar leven. „Het was een superervaring!" En zo is Britt te bewonderen als Livera-model in stoere, en/of Tweede zaterdag van de maand Muziekvereniging Eensgezindheid, huis-aan-huisactie in het Blockhovepark en plan Oost. Dozen en/ of bundels gereed zetten op de rolem- merverzamelplaatsen langs de weg, voor 13.00 uur. Tweede dinsdag van de maand Zwem- en poloclub De Spetters, huis-aan-huisactie tussen spoorlijn - Zeeweg - Pastoor- Het Malevoort (ine. Harrelaers en De Rietvink) - De Omloop en Belieslaan. Dozen en/of bundels gereed zetten op de rolemmer- verzamelplaatsen langs de weg, voor 19.00 uur. Maandag t/m vrijdag - Stichting Uitkeringsgerechtigden Heiloo, container bij Bergeonstraat 30 of bij de Westerzij. - De Springschans Oost en Centrum (bij de schuur), Sluijsweijdt 9/ Breedelaan 6. Brengen tijdens de schooluren tussen 08.45 en 1-5.30 uur. - Radboudschool, Breedelaan. Van maandag t/m vrijdag tijdens openingstijden school. - De Zuidwester, Boekenstein 43, tijdens de schooluren, ook gebruikte kleding. - Muziek Dansschool, Het Veld 1, tus sen 09.30 en 12.00 uur en tussen 14.00 en 19.30 uur. Maandag t/m zaterdag Stichting Ouderenwerk Heiloo, con tainer naast het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2, tussen 09.00 en 17.00 uur. Dagelijks - Papiercontainer bij Sporthal Het Vennewater aan Het Zevenhuizen, beheerd door basisschool Willibrord, basisschool de Zuidwester, sportver eniging De Foresters, hockeyvereniging De Terriers, base- en softbalcub Double Stars, vogelvereniging Kleurenpracht, tennisvereniging Het Vennewater. - HSV, container op parkeerterrein sportpark Bayershoffweg/De Omloop. Scouting Nederland, Victoriegroep Alkmaar-Heiloo, container bij clubge bouw - Container op de parkeerplaats bij zwembad het Baafje. - Atletiekvereniging Trias, kantine bij de atletiekbaan aan Het Maalwater 13. romantische lingerie en nightwear voor jonge meiden, 'For Girlz', vanaf heden te verkrijgen bij Livera in winkelhof 't Loo. Protestantse Gemeente Heiloo Ter Coulsterkerk Holleweg Zondag 10.00 uur: ds H. Ruitenbeek, dienst van schrift en tafel. Protestantse Gemeente Limmen Zondag 10.00 uur: ds. J. Bouma. GGZ Willibrorduskapel Zondag 10.00 uur: woord- en commu nieviering m.m.v. Wereldvrouwenkoor, voorganger: pastor Theodora Klaver. Willibrorduskerk Zaterdag 19.00 uur: eucharistieviering met cantores, voorganger H. Helsloot. Zondag 10.00 uur: eucharistieviering met dames- en herenkoor, voorganger H. Helsloot. OL Vrouw ter Nood www.onzelievevrouwternood.nl, tel. 072-5051288. Donderdag bedevaart Maria geboorte, 12.00 uur: eucharistieviering met celebrant G.H.B. Bruggink zang Joke Oud, 14.00 uur: uitstelling van de Allerheiligste, 1-5.00 uur: plechtig Mariaverlof door broeder A. Kortekaas en zang: Joke Oud. Vrijdag 09.00 uur: eucharistieviering, zaterdag 12.00 uur: eucharistieviering, 12.4-5 uur: bedevaart Sri Lanka, 1-5.00 uur: doopsel Eline Dekker. Zondag 09.00 uur: gelezen eucharistieviering, 10.30 uur: eucha ristieviering - bedevaart De Egmonden celebrant pastoor N. Knol met koor De Egmonden, 13.30 uur: Bedevaart HH Laurentius/ Mariaparochie Heemskerk, 1-5.00 uur: Lof. Maandag 12.00 uur: eucharistieviering, dinsdag 12.00 uur: eucharistieviering, 19.30 uur: charisma tische gebedsgroep Heerhugowaard, woensdag 09.00 uur: eucharistieviering. H. Corneliuskerk Limmen Zaterdag 19.00 uur: woord- en commu nieviering met lithurgisch koor, voor ganger pastor H. Hudepohl. Zondag 10.00 uur: woord - en commu nieviering met gemengd koor, voorgan ger Eigen Woord en Communiegroep. Evangelie Gemeente Heiloo Elke zondag 10.00 uur aan Het Veld 1, Heiloo. Voor kinderen is er een aparte dienst. Info: 06-14121138. English Church Heiloo Ter Coulsterkerk. English speaking service every Sunday at -5 pm (17.00 uur), families welcome, Sunday school and crèche facilities. Info: 072-5325720. Kerkdiensten Egmond H. Marg. Maria Alacoque Egm. Hoef Zondag 10.30 uur: bedevaart in Heiloo. Dinsdag 09.30 uur: eucharistieviering. Maria Onbevl. Ontvangen Egm. Zee Zondag 10.30 uur: bedevaart in Heiloo. Donderdag 09.30 uur: eucharistievie ring. H. Adelbert Egmond Binnen Zondag 10.30 uur: bedevaart in Heiloo. Woensdag 09.30 uur: eucharistievie ring. H.Agnes Egmond aan Zee Vrijdag 1-5.00 uur: eucharistieviering (Prins Hendrikstichting). Zaterdag 19.00 uur: avondgebed Taizé. Zondag 10.00 uur: eucharistieviering. Protestantse gemeente Egmond Zondag 10.00 uur: Egmond aan Zee, voorganger ds S.H. Ossewaarde. Evangelische Kringgemeente Vriendschap Alkmaar Elke zondag 10.00 uur: voorganger Folko van Starkenburg. Tevens zon dagsschool. Gebouw Mare Nostrom, Arubastraat 2, Alkmaar, 072-7-510700/ www.ekvriendschap.nl. Doopsgezinde Gemeente Alkmaar Koningsweg 12, info: 072-5123864 Zondag 10.00 uur: Ds. C.H. Cornelissen Startzondag, Kinderkring St. Jacobus de Meerdere Akersloot Zondag 10.00 uur: communieviering met samenzang, voorganger pastor H. Hudepohl. Protestantse Gemeente Uitgeest- Akersloot Zondag 10.00 uur Castricummerweg, Uitgeest, voorganger ds B. Appers (Castricum). Monastiek centrum Zeeveld Dagelijks 08.30, 12.30 en 20.30 uur: gebedsdienst; 09.00: stiltemeditatie. Monastiek centrum Zeeveld/ Stichting Jan XVII, Noorderstraat 2, 1901 MT Castricum, www.janl7.nl. Dierenbescherming Noord Holland Noord, De Loet -5, Heiloo, tel. 51-50071, e-mail: info@dierenbeschenningnhn. nl, www.dierenbeschenningnhn.nl. Vogelopvang De Strandloper: 0226- 34349-5 Landelijk Meidnummer Dierenmishandeling, tel. 0900-2021210 (E 0,10/min). Stichting Knaagdierencentrum Heiloo De Loet 3, tel. -5090234, e-mail: info@knaagdierencentrum.nl, internet: www.knaagdierencentrum.nl Stichting Zwerfdier: 072-5612482 Dierentehuis Alkmaar e.o. Bergerweg 18-5, Alkmaar, tel. -5114861, fax -5124732. Geopend: ma t/m vr 14.00- 17.00 uur, za 12.00-16.00 uur. E-mail: asielalk@xs4all.nl, www.dierentehuisalkmaar.nl Kids for Animals, 072-5336180 Stichting Vissenbescherming, A.J. Dekker, tel. -5332879, e-mail: info@vissenbeschenning.nl, internet: www.vissenbeschenning.nl Dierenambulance Noord- Kennemerland Alexander Flemingstraat 3-5, Alkmaar, tel. 5150085, fax 5152701. Alann- nuimner: tel. 51-50173 (24-uursdienst). Dierenbescherming meidnummer misstanden jacht: 072-5323411 Vermist Witte ongec. kater, enkele grijze streep jes op voorhoofd, mist stukje uit een oor, 2 jr, Issy, Westerweg Rector Frederiklaan Heiloo. Roodcyperse kater, 8 jr, Sinas, Stationsweg Kennemerstraatweg Heiloo. Rode kater, wit snoetje en wit streepje boven de neus, witte bef en buik, wit aan de poten, rood bandje met kokertje, gechipt, 6 jr, Rinus, Wethouder Tomsonbos Heiloo. Zwarte kater, witte bef en sokjes, zwar te snorharen, 3 jr, Gompie, De Omloop Heiloo. Zwarte kater, tenger, ca. 6 maanden, Moortje, Baafjeslaan Heiloo. Gevonden Grijscyperse poes, witte bef, voor witte voetjes, achter witte kniekousen, ca. 1 jr, De Ronge Heiloo. Informatie vermiste en gevonden dieren: Heiloo, Limmen en Akersloot: Hella Dekker: 072-5332879. Castricum: Ria Dol, 0251-658504. HEILOO - In de maanden sep tember, oktober en november exposeert de heer H. Breem ver schillende aquarellen en tekenin gen op de eerste verdieping van verzorgingshuis De Loet. Deze keer is het thema van zijn expo sitie katten en paarden, die er zo levensecht uit zien dat de katten kopjes lijken te willen geven en de paarden van het doek lijken te stappen. Dieren houden van mensen en andersom, en dat is duidelijk te zien in het werk van de Heilooër kunstenaar.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 17