KuijsReinderKakes 25 jaar De Schrijverij 25% KORTING OP PAPIER M Bezorger worden van deze krant? ojvAy tfl/w&f/ Een echt waterdicht hoortoestel? Siemens introduceert Aquaris. (072) 572 37 36 www.krk.nl ELS M[A Hart voor Polen - Heiloo SIEMENS i8 Hoveniersbedrijf Laat je tuin verrassen door een hovenier met klasse! 1 pak 500vel 80gr white label van €5,= voor maar 1 doos van 5 pak 500vel 80gr white label van €22,20 voor maar MU i Zwembad Dampegheest Limmen Brandweer Heiloo Restaurant Klein Varnebroek Zwembad Het Baafje Parochie Willibrorduskerk Drogisterij Jet Letschert Theater Sylvia Sierhuis GGZ Heiloo Burgemeester en gemeentebestuur Heiloo Bosman Rijwielen Zuurbier Rozenkwekerij Veilig Verkeer Nederland, afd. Heiloo Fietsersbond Jan Bakker Int. transporten Het Oesdom OLV Heiloo Boerderij Brouwer de Koning Lions Club Heiloo Bloemisterij Houtenbos Bowlingcentrum Heiloo Keurslager Kees Burger Strandpalviljoen Zuid te Bergen aan Zee Stichting Keer-op-Keer Hotel Zuiderduin Egmond aan Zee Catering De Beun Speel-o-theek Redactie Uitkijkpost Stichting Samen Spelen Madam Art Hobbyfarm BestSou nd" Answers for life. Wilt u meer weten over de activiteiten van Hart voor Polen, ga dan naar de vernieuwde website www.hvpheiloo.org. Wilt u de Stichting financieel ondersteunen, word dan lid van de Club van 100, een nieuw initiatief, lees er over op de website, of bel Nico Bakker op 072-5335160 voor meer informatie. 7 SEPTEMBER 2011 UITKIJKPOST DONDERDAG IS SEPTEMBERVAN 16:30-17:30 UUR In Heiloo West vindt u deze eengezinswoning met aangebouwde berging en zonnige tuin op het zuiden met vrij uitzicht over de volkstuinen. De woning is nabij het stationscentrum, scholen, sportaccommo datie en op fietsafstand van strand en duinen gelegen. Op de begane grond de woonkamer met gesloten keuken.Op de Ie verdieping 3 slaapkamers en badkamer met douche en wastafel. Zolder via vlizotrap bereikbaar met bergruimte en cv-opstelling. Goed onderhouden en altijd netjes bewoond. Koopgarantprijs 147.750,- k.k. (incl. 25 korting) Voor meer informatie kunt u contact opnemen met ons kantoor in ALKMAAR: In Heiloo West vindt u deze eengezinswoning met aangebouwde berging en zonnige tuin op het zuiden met vrij uitzicht over de volkstuinen. De woning is nabij het stationscentrum, scholen, sportaccommodatie en op fietsafstand van strand en duinen gelegen. Op de begane grond de doorzonwoonkamer met gesloten keuken.Op de Ie verdieping 3 slaapkamers en een badkamer met douche en wastafel.Vaste trap naar 2e verdieping met voorzolder en zolderkamer met velux dakraam. Goed onderhouden en altijd netjes bewoond. Koopgarantprijs 145.500,- k.k. (incl. 25 korting) Tulpencroftlaan 34 Heiloo tel. 072 533 82 98 www.uitkijkpost.nl 0226 333311 [Deze actie loopt tot en met 1 oktober 2011, zolang de voorraad strekt) Heerenweg 199 I Heiloo I 072-5334955 I www.deschrijverijheiloo.nl Dat is wat Stichting "Een Hart voor Polen" recht uit het hart zegt tegen de gastgezinnen, begeleiders en de vele sponsoren in en rond Heiloo die het mogelijk hebben gemaakt dat 24 kinderen uit het Poolse stadje Swietochlowice onlangs een veertiendaagse onvergetelijke vakantie hebben gevierd in Heiloo. Dzienkuje, dank u wel voor zoveel hartverwarmende ondersteuning... familie Apeldoorn familie Gerber familie Oosterink familie Barhorst familie Van den Brink mevr. Nieuweboer familie Las van Bennekom Wilma Grooteman familie Briefjes familie Schoppink familie Oostindie familie Van der Wal familie Velstra Urszula, Ryszard, Beata Elly, Nico, Wilma, Tom ft Technology Zwemmen, douchen, zeilen of wandelen in de regen. Dat kan allemaal met het nieuwste hoortoestel van Siemens, de Aquaris. Aquaris is namelijk het eerste hoortoestel ter wereld dat echt water- en stofdicht is! Daarnaast is Aquaris voorzien van een modieus design én BestSound Technology, waarmee u verzekerd bent van de nieuwste technologie voor het beste gehoor. Zodat u goed kunt horen, in elke situatie. Kijk voor meer informatie én uw dichtstbijzijnde hoorspecialist op www.siemens.nl/hoortoestellen

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 18