HSV-jeugd helemaal in het nieuw Trias succesvol bij D-spelen Jeugd Club kampioenschappen Jeugdclubkampioenschappen TC Heiloo United SPORT 24 INGEZONDEN MEDEDELING 35ste editie werd opgedragen aan Bas Dekker KORTOM Bridge Club 't Oosthonk Start met hardlopen Vitaal en gezond met Do-In G INnFRPflRTY? un N. O. C 7 SEPTEMBER 2011 UITKIJKPOST HEILOO - Zaterdag 3 september startte de nieuwe voetbalcompetitie. Op vrijdagavond voor het timmerdorp vuur verzamelden alle HSV jeugdleden zich op de tribune om samen op de foto te gaan in de nieuwe sponsorte nues. 34 Teams met jongens en meisjes, van de A junioren tot en met de minipupillen, kregen op feestelijke wijze hun nieuwe tenues. Met ingang van dit seizoen heeft HSV met het instellen van een kledingfonds gezorgd dat elke jeugdspeler/ster van elk team in een eenduidig en gesponsord tenue zal spelen. Het tenue bestaat uit een broek en een shirt, de spelers nemen zelf hun sokken mee. Zo kunnen alle jongens en meisjes in hetzelfde mooie rood gele tenue spelen. Voor ieder team heeft een sponsor zich voor drie seizoe nen verbonden aan een team. De voetballertjes maakten de wave, zongen clubkreten en bedankten de sponsors met een groot applaus. Ze zien er nu weer geweldig uit en zijn helemaal klaar voor jarenlang voetbalplezier. Mooi weer en een mooi toernooi! Aangeleverde foto HEILOO - Op zondag 4 sep tember vonden de jaarlijkse D-spelen in het Olympisch Stadion plaats. Dit is het officieus Nederlands Kampioenschap Atletiek voor 12- en 13 jarigen. Larissa van der Most liep een mooi persoonlijk record op de 1000 meter in 3.52.37 minuten. Zus Melanie van der Most, deed het keurig bij het kogelstoten. Ze stoot te de kogel naar een persoonlijk record van 10.34 meter en behaalde daarmee een mooie negende plaats. Yannick Ruiter behaalde eveneens een negende plaats. Yannick deed dit op de 1000 meter. Ook hij verbe terde zijn persoonlijk record en liep een tijd van 3.15.34 minuten. Jesper Peterse behaalde na een sterk gelopen serie de halve fmale op de tachtig meter Horden Jesper z'n tijd van 14.23 seconden betekende een verpulvering van zijn persoonlijk record. Op de 1000 meter kwam hij tot een goede tijd van 3.19.72 minu ten. Volgende week zullen de D jon gens en C meiden van Trias strijden in de landelijke competitie fmale teams. Hier hebben de beste twaalf teams zich voor geplaatst. HEILOO - Bridge Club 't Oosthonk start woensdag 7 september weer met bridgen, aanvang 19.30 uur. REGIO - Wilt u beginnen met hardlopen of huidige (loop)condi- tie verbeteren, ga dan trainen bij De Duinlopers. Onder begeleiding van ervaren trainers leert u de beginselen van het hardlopen en krijgt u een verantwoorde voorbe reiding op hardloopevenementen. Er wordt elke zaterdagochtend om 09.30 uur getraind vanaf het parkeerterrein PWN in het duinge bied van Egmond-Binnen (Oude Schulpweg). Voor verdere inlich tingen over de loopgroep kunt u contact opnemen met Peter Kuijper, tel. 06-13693636 of Agnes Blokker, tel. 06-24706700. HEILOO - Voelt u zich soms moe of zijn uw gewrichten pijnlijk of stijf? Slaapt u niet goed of kimt u zich moeilijk concentreren? Dan is Do-In misschien iets voor u. Do-In is een Japanse bewegings vorm met als doel om door middel van oefeningen de gezondheid en vitaliteit te verbeteren. Tijdens de oefeningen merkt u waar u in het lichaam stijfheid hebt opgebouwd en zult u na de les meer ontspan nen zijn. Door de oefeningen wordt de Ki (energie) stroom in het lichaam meer in balans gebracht. Do-In is geschikt voor iedereen. De cursus wordt gege ven vanaf maandag 19 september in de Ypsalon van 19.15 tot 20.15 uur en van 20.30 tot 21.30 uur, en vanaf vrijdag 23 september tus sen 09.00 en 10.00 uur bij Dojo 't Loo, Bergeonstraat 28, Heiloo. Nieuwsgierig geworden? Bel voor meer informatie John Compas, tel. 072-5325920. TENNIS HEILOO - Van zaterdag 27 augustus tot en met 3 sep tember zijn bij tennisver eniging TC Heiloo United de J eugdclubkampioenschappen gespeeld. Onder wisselende weersomstan digheden werd gestreden om het kampioenschap in de verschillende leeftijdscategorieën. Daarnaast konden de kinderen deelnemen aan activiteiten zoals een beachten- nistoemooi, een handicaptoemooi, een bowlingmiddag en er kon de hele week gegleden worden op de buikschuifbaan. 's Avonds werd er gezamenlijk gegeten. Alle kinderen kregen een T-shirt met een zwart/ wit afbeelding van twee clubleden, die kon worden ingekleurd. De prij zen voor het mooiste T-shirt gingen naar Fierke Kooien en Sanne de Ruiter. Bij de verloting werden vele andere leuke prijzen weggegeven. De hoofdprijzen, een tennisracket en een tennistas, gingen naar Arjane Dzialiner en Thijs Oud. Claire van der Riet is de clubkampioene bij de meisjes geworden. Bij de jongens werd Robin Nadort met 13 jaar de jongste jeugdclubkampioen in de historie en ook hij mocht een wis selbeker in ontvangst nemen. De week werd in stijl afgesloten met een heerlijke barbecue onder een stralende zon. Foto's zijn te zien op de website tcheiloounited.nl. TENNIS HEILOO - Indrukwekkend. Aan het begin van de 35ste Jeugd Club Kampioenschappen zweef den tientallen witte ballonnen de lucht in. Als door een wonder gingen en paar ballonnen precies door de poort van ons park naar de hemel. Met deze prachtige ceremonie herdachten Jeugdcommissie en alle kinderen onze Bas Dekker, over leden na een heel triest ongeval op pas 14-jarige leeftijd. En misschien wel daardoor deden broer Tom en alle andere kinderen, nog meer him best. De tien Regenboogmoeders en Jeugdcommissie, allemaal vrijwilli gers, hebben er een prachttoemooi van gemaakt. Gekleed in alle kleuren van de regenboog zagen zij er echt prachtig uit. Volgend jaar helpen veel vaders vast ook als vrijwilliger of Commissielid. En wat waren er een mooie partijen! Op een driekwart veld met speciale ballen voor de jongste tennissterren en op een heel veld -en dat is best groot- voor alle anderen. Service, backhand, smash, volley, lob, weer terughollen, MEP, en een trots en blij gezicht. Vooral ook bij de vele vaders en moeders aan de kant. Het was meestal mooi weer en daardoor was het park tij dens het hele toernooi gezellig vol. Dat elk spelertje weer een jaar ver der was, bleek uit het hoge spelpeil. De trainingen van Peter, Hüseyin en Inge weipen duidelijk him vruchten af. Complimenten ook voor het spor tieve gedrag, want zelfs 8-jarigen hoorde je met overtuiging 'let' roe pen als er een twijfelbal was. En dat klinkt toch heel wat beter dan veel andere drie-letter-woorden. Nee, McEnroe had bij het Vennewater moeten beginnen, hoewel, dan was het wereldtennis een stuk saaier geweest! Tim Jong en Inge Gimbel zijn de Clubkampioenen 2011. En dat is volkomen terecht gezien de manier waarop zij overtuigend gespeeld en gewonnen hebben. Alle uitslagen staan op www.tvhetvennewater.nl, en daar kunnen ook de vele mooie foto's bekeken worden. Atleten Jesper Peterse (links) en Yannick Ruiter. Aangeleverde foto Clubkampioenen Claire van der Riet en Robin Nadort. Robin is met 13 jaar de jongste clubkampioen ooit. Aangeleverde foto 1012 1937 A KI N.V My ■UCTNt&JPOCTPAM

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 24