Uit&Zo Heiloo 2011: een zonnige start van een veelbelovend seizoen 'Super Spectaculaire Spettershow' in theater De Beun door bewoners cluster De Stolp b Tl H E I L O O "Luisteren naar habestaanden. Dat doe ik/rrfet mijn hart." Associatie Uitvaartverzorging Twee vrienden helpen Dolphinn Rocks Workshop Hooggevoeligheid De mensen van Associatie Uitvaartverzorging. Vertrouwd dichtbij. www.associatieuitvaart.nl tel. 0800-0375 UITKIJKPOST 7 SEPTEMBER 2011 Vervolg van voorpagina Natuurlijk hadden de deelnemers daar flink de hand in, maar ook het mooie weer, het terrasje, de koffie, thee en limonade voor iedereen die opgetreden had en de deelnemers achter de kramen, de enthousiaste speakers bij de podia en de mensen van het geluid zorgden voor een geslaagd evenement. Daarnaast werden er ook veel extra activi teiten gehouden, zoals een groot aantal demonstraties en blusacti viteiten van de Jeugdbrandweer, waaraan iedereen deel kon nemen. Aan de grote knutseltafel van de Hobbyfarm in de bibliotheek wer den ook dit jaar weer veel creatieve werkstukken gemaakt. Leerlingen van de Muziek- en Dansschool zorgden in de bibliotheek voor een gezellige sfeer. Zij lieten zon der schroom hun geleerde kunsten horen op blokfluit, gitaar, piano en nog vele andere instrumenten. Bij de informatiekramen was het druk, bij de podia was dit vaak niet anders. Al werden de klaargezette stoelen minder gebruikt vanwege het zeer warme weer. De unieke situatie ontstond dat de meeste toe schouwers de schaduw van bomen en de partytent moesten opzoeken. Dans, muziek, sport; alle optredens hadden hun eigen fans. Kortom: Uit&Zo Heiloo was ook dit jaar weer een zeer geslaagd eve nement. -- - f*V«Éï rt''. HEILOO - Mika Out en Jaron Marcker wilden graag hun vriend Kevin Kroon steunen en bedachten een plan. Chateau Heiloo werd geboren die voor vele vrienden en familieleden een heerlijk begin was voor de zomervakantie. Door de hoge verkoop van deze speciale wijn kon de Stichting Dolphinn Rocks een waardecheque van 200,- ontvangen zodat Kevin, en andere kinderen zoals hij, in samenwerking met Dolphinn Rocks, geholpen kunnen worden met de kostbare dolfljntherapie. Foto: Ricardo Marcker De Uitkijkpost verschijnt op woens dag huis-aan-huis in een oplage van 18.000 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. Shf-xllu,. -/f Pnnlinii V H I I Het weekblad Uitkijkpost wordt geproduceerd op een waterloos offset rotatiepers, de milieuvriendelijke druktechniek Advertenties De advertentieafdeling is te bereiken via tel. 072-5330175 of per e-mail: advertenties@uitkijkpost.nl. Advertenties dienen uiterlijk maan dag 17.30 uur in ons bezit te zijn. Advertentieprijs per millimeter is 0,48 (excl. BTW). Bij adverteren op contractbasis gelden aanzienlijk lagere millimeterprijzen. Voor informatie over advertentietarieven en mogelijkheden, kunt u contact opnemen metArnoud Mars, tel. 072-5330175 of per e-mail: info@uitkijkpost.nl. Redactie Redactionele kopij moet uiterlijk vrijdag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Een uitzondering wordt gemaakt voor kopij voor de sportpagina's en voor evenementen die in het weekend plaatsvinden. In dat geval mag kopij tot maandag 12.00 uur worden ingeleverd. De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag 08.30 t/m 17.30 uur dinsdag 08.30 t/m 13.00 uur donderdag 08.30 t/m 14.30 uur vrijdag 08.30 t/m 14.30 uur woensdag is de redactie afwezig. Openingstijden Drukkerij Uitkijkpost ma. 08.00 -12.00 113.00 -17.30 uur di. 08.00 -12.00 113.00 -17.30 uur wo. 09.00 -12.00 113.00 -16.30 uur do. 09.00 -12.00 113.00 -16.30 uur vr. 09.00 -12.00 113.00 -14.30 uur Aangeleverde kopij advertenties De redactie behoudtzich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, mede afhankelijk van het advertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen, verzenden of afleveren bij de balie. De redactie stuurt geen foto's en cd-roms retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost op komen halen. De Uitkijkpost is niet verantwoordelijk voor in advertenties gedane uitspraken of beweringen. Adres Bezoekadres: De Hoefsmid 5,1851 PZ in Heiloo, tel. 072-5330175, e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. advertenties: advertenties@uitkijkpost.nl internet: www.uitkijkpost.nl Postadres: postbus 68,1850 AB Heiloo. HEILOO - Iedere tweede zater dagochtend van de maand is er een workshop over hooggevoe ligheid in het Oosthonk. Op 10 september is het onderwerp 'De kracht van communicatie met jezelf. Door middel van de dia loog, oefeningen en veel uitwis seling van ervaringen kimt u uit vinden hoe u communiceert met uzelf en dit positief kunt beïnvloe den. Iedereen die geïnteresseerd is en mee wil doen is welkom vanaf 09.00 uur aan de Oostkanter 14a in Heiloo. De kosten bedra gen tijdelijk 12,50 per persoon. Neem voor meer informatie en/ of opgave contact op met Saskia Bos op tel. 06-50263274. HEILOO - Zaterdag 17 septem ber, aanvang 20.00 uur, pre senteren bewoners van cluster De Stolp de wervelende thea tershow 'Super Spectaculaire Spettershow' in theater De Beun. De acteurs en actrices van De Stolp hebben het theaterstuk zelf bedacht en uitgewerkt. Ze hebben twee jaar lang iedere dinsdagavond gerepeteerd en eindelijk voldoet het stuk aan iedere verwachting en zijn de acteurs er klaar voor om het op de planken van De Beim voor een groot publiek te spelen. De Super Spectaculaire Spettershow is een levendige en diverse combinatie geworden van onvervalst acteer werk, zang, humor en leuke acts; geheel in de geest van populaire talentenshows zoals Holland's Got Talent. Een onverbiddelijke jury, gespeeld door Camilla Aekerman, Jan Stuifbergen en Chantal Baas geeft commentaar na iedere act waarbij, net als in de vele tv-talen- tenshows, het ene jurylid de bloed nerveuze kandidaten tot de grond afbrandt, teiwijl de ander daarop sussend en juist weer positief opbouwend reageert. De liedjes en de muziek zijn geschreven en gecomponeerd door Dennis Hof. De rolverdeling is tij dens de repetities gaandeweg tot stand gekomen, waarbij iedere acteur de rol is toebedeeld, die hem/ haar op het lijf geschreven is. De rollen als kandidaat worden vertolkt door Hélène Zevenhek, Annelies Scholten, Maikel Piket, René Loogman, Wendelien Sprenkeling en John Eskes. Kaarten a 5,- zijn alleen verkrijg baar door telefonisch te reserveren via 072-5333620. Bewoners van cluster De Stolp treden op in De Beun. In het mid den (achter) Jessica Bierman, die hen geassisteerd heeft bij de voorbereiding en alle repetities. Foto: Caroiien Breed Dans, muziek, sport; alle optredens op de podia hadden hun eigen fans. Foto: Ricardo Marcker I) Petra Jurriaans, Uitvaartleider UITVAARTCENTRUM: Westerweg 263, HEILOO

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 3