contact Kom dierendag vieren op 2 oktober "•""iiiiiiiii:: sbbbi Kiatwwwiij!js:s HEILOO Weer betalen voor een ID-kaart 13 GEMEENTE nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Openingstijden Mededelingen Heeft u vragen? Bel meteen!! UITKIJKPOST 28 SEPTEMBER 2011 pHWViiiiiniliHar Jllimmii'; iiat«««t 1111» '1*1 Minurtll it -tiiaiui Foto: Ricardo Marcker Dit jaar vieren kinderboerderij 't Beestenboetje en bij De Buitenkans op zondag 2 oktober Dierendag. Kleine en grote dierenliefhebbers zijn tussen 11.00 en 15.00 uur van harte welkom. De paardentram van manege Groot rijdt bezoekers heen en weer tussen De Buitenkans en 't Beestenboetje. Dus kom gezellig dierendag vieren bij De Buitenkans en 't Beestenboetje. Dierendag bij het 't Beestenboetje Dierendag bij 't Beestenboetje is het ieder jaar een gezellige boel. Op het programma staan: - knuffelen met de konijnen en cavia's; - zwieren en zwaaien op de draai- en zweefmolen; - clowns halen gekkigheid uit; - kinderen kunnen een rondje met de ponykar door het gemeentebos maken; - natuurlijk staan onze schminktalenten voor je klaar. Om de Dierendagfestiviteiten goed voor te bereiden is 't Beestenboetje zaterdag 1 oktober gesloten. De genoemde bouw- en sloopplannen zijn niet altijd direct beschikbaar. Voor meer informatie kunt u Bouwen en wonen contact opnemen met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, telefoonnummer 072 535 66 66. GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66, info@heiloo.nl www.heiloo.nl Openingstijden mat/mvrij 08.00 - 12.30 uur maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66 Openingstijden mat/mvrij 08.00 - 15.45 uur zaterdag 09.00 - 12.00 uur Verleende omgevingsvergunningen Burgemeester en wethouders hebben de volgende omgevingvergunningen verleend. Baetenburg 77, zaaknr. 11 10796 gedeeltelijk veranderen woning (wijzigen gevel) verzending: 23 september 2011 Nic Beetsweg 94, zaaknr. 11 09372 gedeeltelijk veranderen gemeentelijk monument verzending: 23 september 2011 Bezwaar Indien u het niet eens bent met een besluit waartegen bezwaar kan wor den aangetekend, kunt u hiertegen binnen zes weken na verzending van het besluit een gemotiveerd bezwaar schrift indienen bij burgemeester en wethouders van Heiloo, afdeling Bestuursondersteuning, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. De datum van ver zending vindt u onder de omschrijving van het plan. Een bezwaar- of beroepsschrift heeft geen schorsende werking. Indien er sprake is van een spoedeisend belang kunt u, nadat u een bezwaarschrift heeft ingediend, tevens om een voorlo pige voorziening (schorsing) vragen bij de voorzieningenrechter van de recht bank te Alkmaar, Postbus 2511800 BG Alkmaar. Indien u van de laatstge noemde mogelijkheid gebruik maakt, bent u griffierecht verschuldigd. Projectbesluit Heerenweg 140-142 Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij een projectbesluit gecombineerd met bouwvergunning als bedoeld in artikel 3.10 van de Wet ruimtelijke ordening hebben vastgesteld en verleend voor het perceel Heerenweg 140-142. Het projectbesluit en de bouwvergunning zijn gericht op het gedeeltelijk vernieuwen van een horecagebouw en het bouwen van een penthouse op de derde laag op het perceel. Ter inzage Met ingang van donderdag 29 september liggen het projectbesluit en de bouwvergunning met bijbehorende stukken gedurende zes weken voor een ieder ter inzage bij de publieksbalie Bouwen en Wonen in het gemeentehuis. Het besluit met bijbehorende stukken kunt u ook digitaal inzien en downloaden op www.heiloo.nl bij Buurt onder Ruimtelijke ordening projectbesluiten. Ook zijn deze stukken vanaf donderdag 29 september 2011 digitaal in te zien via de landelijke website ruimtelijkeplannen.nl (NL.IMRO.0399. PB Heerenweg 140142-vg01 Zienswijzen indienen Gedurende de termijn van terinzagelegging wordt aan een ieder de mogelijkheid geboden bij voorkeur schriftelijk een zienswijze in dienen bij burgemeester en wethouders, afdeling VROM, Postbus 1,1850 AA Heiloo. Indienen van beroep In de voorprocedure zijn geen zienswijzen ingediend. Belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten in een eerder stadium geen zienswijze naar voren te hebben gebracht, kunnen van donderdag 29 september tot en met woensdag 9 november 2011 beroep aantekenen. Het beroepschrift moet worden ingediend bij de Rechtbank te Alkmaar, Postbus 251 1800 BG Alkmaar. Een beroepschrift heeft geen schorsende werking. Indien er sprake is van een spoedeisend belang kan de indiener van een beroepschrift tevens om een voorlopige voorziening (schorsing) vragen bij de Voorzieningenrechter van de Rechtbank te Alkmaar, Postbus 251 1800 BG Alkmaar. Wanneer een voorlopige voorziening wordt aangevraagd treedt de beschikking pas in werking nadat hierover een beslissing is genomen. Reglementen vastgesteld Burgemeester en wethouders hebben op 13 september 2011 de volgende reglementen vastgesteld. - reglement automatische incasso - leidraad privaatrechtelijke invordering - reglement betalingsregeling/uitstel van betaling Ter inzage Deze beleidsregels treden in werking op 13 september 2011U kunt de bele idsregels inzien op de website van de gemeente Heiloo www.heiloo.nl. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw L. Stad van de afdeling Organisatieondersteuning, telefoonnummer 072 536 66 25. Verleende collectevergunning Door burgemeester en wethouders is vergunning verleend voor het houden van een collecte door de Nederlandse Vereniging tot Bescherming van Dieren in de periode van zondag 2 tot en met zaterdag 8 oktober. De collectanten horen een legitimatie bewijs bij zich te hebben, waaruit blijkt dat zij bevoegd zijn te collecteren. De identiteitskaart is vanaf 22 september niet meer gratis. Meer informatie Kijk voor meer informatie op www.heiloo.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 13