Heiloocontact Miele Nu 899 f~ beperkt leverbaar! Radio Bakker Heiloo Eenmalige Miele actie wasautomaat type Vitality, 1300 toeren van 1099,- ASSUMBURG KOELTECHNIEK 14 Meer informatie? Bel! WEEKMARKT HEILOO elke woensdag 9.00 tot 16.00 uur op het Looplein Ken nemerstraatweg 255, 1851 NA, Heiloo 072-5330262, www.radiobakker.tv SERVICE- EN/OF ELEKTROMONTEURS MONTAGE- EN WERKPLAATSMEDEWERKERS nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Werk in uitvoering Belastingen Heeft u vragen? Bel meteen!! www.assumburg-koeltechniek.nl 28 SEPTEMBER 2011 UITKIJKPOST Het gemeentehuis is bereikbaar op 072 535 66 66, van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur. Beheer Openbare Ruimte is bereikbaar op 072 535 68 68, van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 16.00 uur Werkzaamheden spoorwegovergang In de nacht van dinsdag 4 op woens dag 5 oktober vinden tussen 23.00 en 6.00 uur werkzaamheden plaats op de spoorwegovergang Stationsweg door VolkerRail Services in opdracht van ProRail. Met behulp van een kraan en een stopmachine worden de overweg platen vervangen. De spoorwegover gang wordt daarbij afgesloten voor alle verkeer. Bovendien kan bij het inzetten van diverse apparatuur geluid- en lichthin der optreden. Meer informatie Voor meer informatie over deze werkzaamheden kunt u contact opne men met een medewerker van afdeling Publiekscontacten van Prorail, tele foonnummer via 0800 7767 245 of via de website www.prorail.nl/contact Mandaatbesluit heffingsambtenaar De gemeenteambtenaar belast met de heffing van gemeentelijke belastingen van Heiloo, mevrouw C.L. Hogendoorn, maakt bekend dat zij op 13 september heeft besloten om: - het hoofd Organisatieondersteuning en - de senior medewerker financieel beheer te mandateren voor de ondertekening van besluiten voor alle gemeentelijke belastingen en heffingen en uitvoering van de wet WOZ en de daarvoor beno digde handelingen te verrichten. Ter inzage en meer informatie Het besluit ligt ter inzage in het gemeentehuis. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met het team Belastingen, telefoonnummer 072 535 66 66. Wasautomaat Vitality SoftCare-System met SoftCare-trommel Centrifugesnelheid instelbaar van 400 tot 1.300 toeren per minuut Energielabel A/A/B Beladingscapaciteit 1-6 kg Speciale wasprogramma's, waaronder Donker wasgoed, Jeans en Overhemden Watercontrol-systeem Computergestuurde watertoevoer met beladingsautomaat Extra grote vulopening Incl. thuisbezorging en installatie vraag naar de voorwaarden in de winkel Wij zijn koeltechnisch installateur en leveren hoogwaardige koel-, vries- en airconditioninginstallaties. Tevens leveren wij complete supermarkt installaties en koelmeubelen. Wij zijn gevestigd aan Oosterwerf nr. I op industrieterrein Uitgeest-Noord. Wij zijn per direct op zoek naar: Uw profiel: Koeltechnische ervaring en elektrotechnische kennis MBO- werk en denkniveau Een flexibele instelling en zelfstandigheid Bezit van rijbewijs Uw profiel: LBO-niveau (elektro/metaal) Flexibele instelling en bereidheid om alle voorkomende werkzaamheden aan te pakken U bent een type "aanpakker" en hebt gevoel voor techniek U vindt het leuk om met een ploeg ervaren mensen winkels in te richten met koelmeubelen U gaat zich bezighouden met alle voorkomende werkzaamheden in de werkplaats Wij bieden u: Een prima salaris Arbeidsvoorwaarden volgens CAO Kleinmetaal Uitstekende opleidingsmogelijkheden Een hoge mate van zelfstandigheid en een fijne werkomgeving Interessant en afwisselend werk met ruimte voor eigen inbreng Solliciteren: U kunt uw sollicitatiebrief met CV sturen naar Assumburg Koeltechniek bv. Postbus 112, 1910 AC Uitgeest. T.a.v. C. van Yperen. U kunt hem ook bellen voor het maken van een afspraak op tel. 0251 - 31 41 51

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 14