Zeevissers DVW treffen het geweldig Pink Ribbondag op golfclub Heiloo Testweek: gezondere en fittere levensstijl Oncologische revalidatie, nu bij Move! l De Foresters boekt belangrijke overwinning *3 &L}* SPORT 2 INGEZONDEN MEDEDELING KORTOM Amak wandelt Finale eerste klasse Driebanden Competitie Di Terriërs UITKIJKPOST 28 SEPTEMBER 2011 SPORTVISSEN HEILOO - Dinsdag 20 september werd, op initiatief van Ivar van der Moolen van de gelijknamige golfschool in Heiloo, een dag gehouden waarbij de opbrengsten van de activiteiten naar Pink Ribbon gaan. De dag begon met een les aan de dames van GCH met introducés, die ook deelnamen aan de wedstrijd op de ladies-day later op de ochtend. De dames gingen gekleed in prachtige 'pink' shirts, gesponsord door kle dingzaak Johan Alleman uit Heiloo. De hele dag gaven Ivar van der Moolen en Eric van der Linden van golfschool Ivar van der Moolen korte lessen waarvan de gehele opbrengst naar Pink Ribbon ging. Ook ambassadeur van Pink Ribbon Leon Beusen was wederom present met leuke snuisterijen die gekocht konden worden. Met dank aan de sponsoren kledingzaak Johan Alleman, golfschool Ivar van der Moolen, Golf en Countryclub Heiloo en Brasserie in 't Groen, werd maar liefst 1520,- opgehaald voor deze organi satie. HEILOO - 'Morgen ga ik echt sporten', is een veel gehoord goed voorne men, zeker nu de vakantie weer voorbij is. Helaas wordt het plan om écht te gaan starten met een gezondere- en fittere leefstijl door de meeste mensen de volgende ochtend weer uitgesteld. Speciaal voor deze groep mensen is er de gratis testweek van 'Start met Bewegen' in de week van 1 tot en met 7 oktober. Start met Bewegen is een initiatief van zeven sport- en wellness clubs in Alkmaar, Heerhugowaard, Heiloo en Limmen. Tijdens de testweek kan men gratis gebruik maken van de faciliteiten van de verschillende sportclubs. Men krijgt een persoonlijk sportadvies dat geheel aansluit bij de persoonlijke doelstellingen en daarnaast steimt men door deelname aan de Testweek tevens een heel mooi goed doel: Stichting 't Praethuys! Altijd al willen afvallen, aan de conditie willen wer ken of meer spiermassa ontwikkelen, maar is het moeilijk om de stimulans te vinden om te starten? Start dan op verantwoorde wijze bij een club die dichtbij is en waar men zich helemaal thuis voelt met de gratis testweek van Start met Bewegen. Meer informatie of aanmelding voor de gratis testweek van Start met Bewegen vindt men op de website: www.startmetbewegen. nu. Deelnemende clubs: Fit4Lady, Dynamic Fit, Dorssports Heiloo, Fysio Fitness Alkmaar en SportLagune. AKERSLOOT - Sinds vier jaar houdt Move! in Akersloot zich bezig met de mogelijkheden binnen de fysiotherapie in relatie tot de ziekte kanker. Bij een ingrijpende ziekte als kanker denkt men in eerste instantie niet aan fysiotherapie. Toch kan oncologie fysiotherapie in de verschillende fases van deze ziekte veel voor iemand betekenen, zowel tijdens de behandelfa- se als na afronding van de behandeling. De gevolgen van de ziekte en de behandelingen van kanker zijn vaak ingrijpend. Veel mensen worden tijdens of na de behandeling beperkter in him dagelijks functioneren. Het lichaam functioneert niet zoals men zou willen en de energie is niet wat het geweest was. Gewone dingen als werken, sporten, boodschappen doen of een kind optillen kunnen opeens lastig zijn. Oncologische revalidatie kan in deze situ aties veel voor u betekenen. Samen met Loes Lelieveld, oncologie fysiothe rapeute in opleiding en sinds april werkzaam bij Move!, kunt u onder andere werken aan verbetering van uw belastbaarheid, waardoor activiteiten in het dagelijks leven u beter afgaan. Move! is verbonden aan twee wetenschappe lijke studies, die lopen in het VUMC, Antoni van Leeuwenhoek ziekenhuis en Amsterdams Medisch Centrum; de Onconet studie en Exist studie. Wanneer u meer vragen heeft of meer informatie wil hebben, kunt u gerust bellen of even langskomen bij Move!, Churchillplein 1, telefoon: 0251-314447. Vraag dan naar Loes Lelieveld of Paula Rozeman. HEILOO - Zestien enthousias te zeevissers van DVW en een nieuwsgierige opstapper ston den om 07.30 uur ongeduldig te wachten op de kade van de vis serijhaven in Den Helder. Eindelijk kon er begonnen wor den met de tweede helft van de competitie en dat nog wel met fraai nazomerweer op het Wad. De geluk kigen die mee zijn gegaan hebben kunnen genieten van de werkelijk fenomenale omstandigheden. Ook de schipper had er overduidelijk zin in. Ze hebben werkelijk alle uithoe ken van het Wad tussen Texel en Den Helder mogen aanschouwen. De beter ingewijde lezer heeft ondertussen wel begrepen dat er dus weinig gevangen is.'s Ochtends viel het tijdens het afgaande water nog mee. Een groot deel van de vis sers wist toen nog wel een visje te vangen. Tijdens en na de kentering van het tij is de schipper enkele keren verkast. Maar wat hij ook probeer de; het bleef moeilijk om een visje aan de schubben te komen. In de ochtenduren was Mark Tervoort de gelukkige, met het vangen van onder andere een recordspiering De nummers een, twee en drie Duijnmeijer en Gerrit IJnsen). leek hij de dagoverwinning te gaan pakken. Pas laat in de middag wist Harry Klaver deze eer naar zich toe te trekken. Hij ving niet alleen een mooie schar en wat wijtinkjes maar ook nog een joekel van een recordspiering van 24 centimeter met een gewicht van 90 gram. In totaal werden er 34 vissen gevan- VOETBAL HEILOO - Zondagmiddag trof fen De Foresters en VSV elkaar op het zonovergoten sportpark Het Vennewater. Al sinds enige jaren zijn beide teams sterk aan elkaar gewaagd. In de eerste helft was De Foresters duidelijk sterker. In de tweede helft drong VSV veel meer aan. De Foresters wist met een laat doelpunt van Tjeerd Meijer de drie pimten in Heiloo te houden.VSV had de eerste twee wedstrijden in dit nieuwe seizoen al gewonnen en De Foresters had tegen KFC gelijk gespeeld en van SVW gewonnen. Het publiek ging er dus voor zit ten hoe beide ambitieuze elftallen elkaar weer zouden bestrijden. De Foresters was in de eerste helft duidelijk sterker. Diverse goed uit gevoerde aanvallen brachten tel kens gevaar voor het doel van VSV. Slechts eenmaal behoefde de kee per van VSV de gang te maken naar het net. Uit een comer kopte Tjeerd Meijer in de 33ste minuut de bal over de doellijn. De ruststand had meer kimnen zijn als de scheidsrechter niet twee doelpunten vanwege ver meend buitenspel had afgekeurd. In de tweede helft werd VSV ster ker. Het liet blijken met goed positie spel de gelijkmaker te willen maken. In de 48ste minuut moest keeper Thijs Laagland al direct een gewel dig schot van middenvelder Umm IJssel uit het doel ranselen. VSV rook dat er wat te halen viel. Vooral linksbuiten Khalid El Kadousi werd een plaag voor de verdediging van de roodbroeken. Met mooie rushes en passeerbewegingen langs de lijn bracht hij in zijn eentje de verdedi ging van De Foresters regelmatig in de problemen. Hier tegenover wist Dennis de Waard - nadat hij zich knap had vrij gespeeld - in de 65ste minuut op doel te schieten. De bal ging net voor langs. Even later ging aanvoerder Carlo Smit in de 70ste minuut erg ongelukkig 'van achteren' in duel met zijn tegenstan der. Met terecht rood ging hij van het veld en de thuisploeg speelde daarna met tien man tegen een steeds meer aandringend VSV. De gelijkmaker kwam uiteindelijk via een penalty tot stand. Bij een scmm in het zestienmetergebied ging een van de VSV-spelers tegen de grond. Umm IJssel liet keeper Laagland geheel kansloos. Teiwijl het publiek zich al had neergelegd bij het gelijkspel ging De Foresters er toch nog een keer voor. De strakke corner van Niels Haring kwam precies op het hoofd van Tjeerd Meijer bij de eerste paal die vervolgens de winnende 2-1 bin nen knikte. De Foresters neemt in de stand van de tweede klasse de tweede plaats in, maar heeft kans op de eerste plaats omdat het een wedstrijd minder heeft gespeeld dan koploper Den Helder. Door de over winning met 2-1 van De Foresters 2 op Vrone 2 werd het voor de selec tie van trainer Marcel Faber een prima dag. van de dag; Harry Klaver, Arjan Aangeleverde foto gen. Het merendeel bestond uit wij tinkjes. Verder werd er schar, bot, Dpiering en een makreel gevangen. De dagoverwinning ging dus naar Harry Klaver, hij viste 1960 pimten bij elkaar. Arjen Duijnmeier werd tweede, hij wist het grootste aantal vissen te vangen, goed voor 1400 pimten. Gerrit IJnsen werd derde met 840 punten. Op 8 oktober vis sen ze 's avonds op het strand voor Egmond aan Zee. Opgave kan nog tot en met dinsdag 4 oktober. AKERSLOOT - Zondag 2 Oktober wordt er weer een wandeling gehouden; de Alkmaar Ontzet wandeltocht is vijftien kilometer lang. De start is om 09.30 uur vanaf het kruispunt Mozartlaanhoek Raadhuisweg in Akersloot. Voor inlichtingen; Tinie Leijen, telefoon: 0251-315137 of Kees Deijlen, tele foon 0251-310715. AKERSLOOT - Woensdag 28 september, vrijdag 30 september en zaterdag 1 oktober wordt in biljartcentrum De Vriendschap in Akersloot de fmale gespeeld van het district Alkmaar in de eerste klasse driebanden. Deze acht finalisten gaan strijden om de titel welke recht geeft op deelname aan de regiofmale die in november in Andijk wordt gehou den. De acht finalisten zijn: F. Dröge, H. Lutgerink, M. Hoogland, M. Koedijk, R. Hoogland, A. Deen, A. van Ham en C. Ursem. Aanvangstijden: woensdag 28 september 19.00 uur, vrijdag 30 september 19.00 uur en zaterdag 1 oktober 13.00 uur. HEILOO - De competitie opzet voor Dames 1 is dit jaar veran derd. Er zijn vier overgangsklas sen (vorig jaar twee) met elk zes teams, die een volledige program ma spelen. De beste twee per klasse vormen de promotiepoule, waarvan de kampioen rechtstreeks promo veert naar de hoofdklasse - het hoogste landelijke niveau - en de nummer twee via een play-off nog kan strijden om promotie. Zondagmiddag troffen De Foresters en VSV elkaar. Aangeleverde foto Golf Countryclub Heiloo

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 23