Nieuw op Stationsplein: De Brasserie Sunny Dreams Hans van Willigen kampioen Palingroken f A - H E I L O O BEDRIJF BELICHT 5 m Superhelden W-J, atv: KORTOM Studiegroep Antroposofie in Heiloo Word collectant voor diabetesfonds 12.749,32 voor KWF Kankerbestrijding Collecte Brandwonden Stichting Inloopavond Nivon Geologie Gepromoveerd UITKIJKPOST 28 SEPTEM BER 2011 In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het ver spreidingsgebied van de Uitkijkpost belicht. Voor aanmelding: Hoefsmid 5,1851PZ Postbus 68,1850 AB Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden. Tekst en foto: Carolien Breed Stationsplein 3, 1851 LN Heiloo, telefoon: 072 - 5339441, www.sunnydreams.nl. HEILOO- Sunny Dreams is een gezellige mode winkel en zonnestudio in hartje centrum van Heiloo, waar het hele jaar de zon schijnt. Want zowel van de professionele zonnestudio als van de nieuwe collectie in de boetiek van Sunny Dreams, die ook nog eens zeer betaalbaar is, krijgt iedere bezoeker een flinke oppepper. Tel daar de huiselijke, gemoedelijke sfeer in de winkel en de vriendelijke en persoonlijke aan pak van Lin en haar team bij op en je wilt eigenlijk niet meer weg. Lin heeft vijfenhalf jaar geleden de zonnestudio overgenomen en al snel verschenen bij Sunny Dreams de eerste modeaccessoires in het assortiment. Kort werd het assortiment uitgebreid met kleding; betaal bare, vlotte, trendy mode voor alle vrouwen in elke leeftijdsklasse van maat 34 tot maat 46. Haar hart ligt van jongs af aan bij mode en Lin zag al snel in dat de bijzondere combinatie van zonnestudio en dames boetiek versterkend werkt. „Een nieuwe outfit komt nog beter tot zijn recht met een gezond kleurtje op het gezicht. Een zonnebankkuur zorgt niet alleen voor het bruine tintje voor de huid, maar heeft daarnaast verschillende andere positieve uitwerkingen. Een paar weetjes over de zonnebank: onder invloed van UV-B maakt ons lichaam vitamine D aan, een opkikker voor de donkere tijden. Rugklachten en spierpijn (en reumaklachten) verminderen. UV licht helpt de cholesterolspiegel te verlagen en heeft ook een gunstig effect op verschillende huidziek tes zoals psoriasis of acne. Bovendien helpt het om even te ontstressen en is het een goede voorbereiding op een zon- of skivakantie." Lin heeft door haar brede vakkennis, opgedaan bij diverse dames modezaken waar ze gewerkt heeft, een scherp oog ontwikkeld voor wat eigentijdse modebewuste vrouwen graag in hun garderobe zien hangen. Ze is altijd en overal op speurtocht naar nieuwe betaalbare modetrends. Sunny Dreams biedt dan ook stijlvolle, trendy items, die men gemakkelijk kan combineren en waarmee men op ieder moment en bij elke gelegenheid goed voor de dag komt. In uiteenlopende stij len; van klassiek en van top tot teen gekleed tot en met modieuze casual- en vrijetijdskleding. En niet onbelangrijk, ook in grotere maten verkrijgbaar. Met bekende merken, die hoogwaardige kwaliteit bieden tegen zeer betaalbare prijzen, zoals de supervrouwelijke kleding van Yaya, Tramontana, Tom Tailor, Josh V, Isla Ibiza en Mix Sixty. Voor de finishing touch heeft Sunny Dreams allerlei leuke modeaccessoires; van sieraden tot mooie shawls, riemen, tassen en zelfs schoenen en laarzen. Sunny Dreams, zowel de zonnestudio als de boetiek, is zes dagen per week geopend en is daarbij extra drie avonden geopend op woensdag, donderdag en vrijdag tot 20.00 uur. Sunny Dreams biedt de gehele maand oktober een aantrekkelijke actie; zes keer zonnebanken voor de prijs van vijf keer (vanaf 35,- per kuur). Laat de winter dus maar komen! HEILOO - In het horecapand op het Stationsplein wordt momen teel nog hard gewerkt aan de finishing touch voor de opening van De Brasserie op donderdag 6 oktober. Een nieuwe zaak, met een compleet andere formule dan het voormalige café. De nieuwe horeca-ondernemer is de van oorsprong Groninger Martin Nijdam, horecaman in hart en nie ren. Hij heeft bijna zijn leven lang bij de Kooistra groep gewerkt, bekend van de vele horecagelegenheden in Groningen en Amsterdam. Martin is als 13-jarige helemaal onder aan de ladder bij Sjoerd Kooistra begon nen met auto's wassen. Nijdam: „Op mijn 15de ben ik in de horeca gaan werken en het heeft me nooit meer losgelaten. Toen er steeds meer cafés bijkwamen, kreeg ik de rol toebedeeld om van slechtlopende horecazaken de interne organisa tie weer op de rails te zetten, zodat de loop er weer in kwam." Nijdam vervolgt: „Ik had eerlijk gezegd nog nooit van Heiloo gehoord, totdat ik op het leegstaande horecapand op het Stationsplein werd geatten deerd. Mijn vrouw en ik gingen uit nieuwsgierigheid kijken. Als ik voor een pand sta, voel ik meteen aan of het wel of geen goede mogelijkhe den biedt." En die mogelijkheden ziet Nijdam op het Stationsplein zeker zitten! Hij en zijn team zijn vastbesloten om het imago van deze locatie een zeer positieve klank mee te geven. De zaak wordt omgetoverd tot een huiselijke eet- en drinkgelegenheid, waar iedereen van 09.00 's morgens tot 00.00 uur 's avonds gezellig kan koffiedrinken, lunchen, borrelen en een eenvoudige, betaalbare maal tijd kan nuttigen. Nijdam: „In over leg met de gemeente zijn we bezig met plannen voor een terrasinde ling. De Brasserie zal worden geleid door Daan Kok en Liza Jasarevic, beiden hebben jarenlange horeca- ervaring. Het typisch Engelse Andy Thornton interieur is door Scoipio Design aangebracht." Kortom: met de komst van De Brasserie is een geheel nieuwe koers ingeslagen. Nijdam besluit: „Iedereen is welkom op de feestelijke opening die op donderdag 6 oktober van 18.00 tot 22.00 uur wordt gehouden. Alle gas ten worden met een gratis drankje gastvrij onthaald!" HEILOO - Onder fantastische weersomstandigheden werd bij Sportcafé het Vennewater voor de twaalfde keer het 'Open Kampioenschap van Heiloo Palingroken' gehouden. Maar liefst veertien rokers waren aanwezig en zij maakten het de jury zeer moeilijk, want de resultaten en de kwaliteit ervan benaderen elkaar steeds dichter. Natuurlijk worden nog wel eens fouten gemaakt en begint een rookvat zomaar te bran den. Of vallen de palingen van gaar heid naar beneden. Er zijn zelfs deelnemers, die de hele week last van nachtmerries hebben en hier door niet goed meer slapen. De beste prestatie was voor Cor de Boer, die dit jaar voor de derde keer deelnam. De eerste keer werd zijn paling niet gekeurd omdat ze niet gaar waren, het tweede jaar werd hij één na laatste en dit jaar eindigde hij knap als tweede! Verder wisten de gebroeders Van Willigen beiden hoog te scoren en de kampioen van vorig jaar wist ook in de top vijf te komen. De uitslag: 1; Hans van Willigen, 2; Cor de Boer, 3; Jan van Willigen jr. 4; Giel Oudejans, 5; Ruud Nanne. Het mooiste geheel ging naar Henk Leyen. Kampioen Hans van Willigen met zijn beker. Aangeleverde foto HEILOO - Dat het thema van de Kinderboekenweek en van de Paulusschool Superhelden is, lieten deze twee mannetjes toeval lig gelden. De twee jongens grepen snel in toen ze tijdens het vissen een brandje in het riet zagen. De brandweer was op tijd, maar het vuurtje was al geblust door Mees Veldt en Maarten Ridderikhof. Echte helden dus! Aangeleverde foto HEILOO - Deze winter start een gratis studie Antroposofie in Heiloo. Elke donderdagavond zal een kleine leesgroep zich verdiepen in het werk van Rudolf Steiner. Het eerste boek zal een gezamenlijke keuze zijn. De initi atiefneemster is goed thuis in de Antroposofie. Deelnemers ont moeten elkaar voor het eerst op donderdag 13 oktober. Voor meer informatie: zie de advertentie in deze krant en kijk op http://tinyurl. com/antrop. HEILOO - Het Diabetes Fonds is op zoek naar vrijwilligers die in de eerste week van november willen collecteren in Heiloo. De collecte week is van 30 oktober tot en met 5 november. Meer informatie en aanmelden als collectant kan bij Clementien Sengers telefoon: 072- 5320368. Of stuur een mailtje naar cleem.sengers@wanadoo.nl. HEILOO - De collecte voor KWF Kankerbestrijding in Heiloo heeft 12.749,32 opgebracht. Wie de collectant heeft gemist, kan alsnog een gift overmaken op giro 26000 ten name van KWF Kankerbestrijding in Amsterdam. Met het geld dat de collectanten hebben opgehaald blijft KWF Kankerbestrijding zich inzetten voor minder kanker, meer gene zing en een betere kwaliteit van leven. HEILOO - Van 10 tot en met 15 oktober vindt de jaarlijkse collecte van de Nederlandse Brandwonden Stichting plaats. Hiervoor kan men altijd nog wat nieuwe collectanten gebruiken. Verder is men nog op zoek naar een collectanten assistent voor de wijk Ypestein. U kunt bellen naar Martin Vogelsangs, telefoon: 072- 5338645, of mail naar: martin.j.g® kpnplanet.nl. HEILOO - Als start van het nieuwe Geologieseizoen houdt het Nivon Heiloo een inloopavond op vrijdag 30 september vanaf 20.00 uur. Op deze inloopavond kan men die ene mooie vakantiesteen mee nemen en laten determineren. Tevens kan men de vitrinekast en collectie voorbeeldstenen van Nivon Geologie bewonderen. Verder worden deze avond plan nen bekend gemaakt voor het komend seizoen en krijgt men een beeldverslag van de voorreis over de Geologiereis 2012 naar Münsterland. Nieuwsgierig! Kom dan naar het Cultureel Centrum Open Huis in Heiloo, zaal 2. Winkelcentrum 't Loo 22 (vlak bij het Witte kerkje). Verdere informatie kimt u krijgen bij Piet Postmatel. 072-5330721, www. nivonheiloo.nl. HEILOO - Maarten de Bruijne uit Heiloo is gepromoveerd op Quality Assurance of Superficial Hyperthermia Treatments. Op 21 September heeft hij zijn proefschrift verdedigd in de Arminiuskerk in Rotterdam.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 5