Tiental Foresters haalt uit bij Vitesse '22 Judoka Karen Stevenson van Dojo 't Loo wordt vijfde op WK AV Trias succesvol tijdens eerste crosscompetitie Geslaagde gratis jeugdschaatsles IJsclub Limmen sport 21 SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Foresters wint zondag moeiteloos met o - 5 Net voor de rust slaagde Nick Kramer erin de o-i te scoren KNVB selectie voor drie leerlingen Jac. P. Thijsse 9 NOVEMBER 2011 BVi Karen Stevenson in actie tegen de Francaise Malongo op het eerder gespeelde EK. Foto: Menno Lesterhuis VOETBAL HEILOO - De uitwedstrijd tegen Vitesse '22 uit Castricum is voor De Foresters nooit de gemakke lijkste. Afgelopen zondag echter wel, want ze wonnen moeiteloos met 0-5. Het was al de derde wedstrijd waarin de Egels met tien man door moesten spelen vanwege een rode kaart. Ditmaal kon Carlos Blom vertrekken; wegens de constate ring van de scheidsrechter 'trappen naar een tegenstander', ging hij al in de negende minuut van het veld. En zoals zoveel gebeurt, gaven ook nu de overige spelers elk minimaal tien procent meer, waardoor het leek of De Foresters met een man meer speelden. Coach Faber houdt van aanval lend voetbal; in plaats van het weg laten van een voorhoedespeler liet hij de achterhoede één op één spe len, waarvan Vitesse '22 echter nim mer kon profiteren. Net voor de rust slaagde Nick Kramer er in de 0-1 te scoren, altijd een mooi ogenblik om rustig van de thee te genieten. Voor de tweede helft werd Joey Breed vervangen door Tjeerd Meijer en Robbin Hoorn door Lennart Nobbe. Middels goed samenspel in een hoog tempo werden de blauwhem- den uit Castricum daarna helemaal weggespeeld, waarbij Nick Kramer nog vier maal wist te scoren. Terecht kreeg hij een publiekswis- sel en werd vervangen door Chris Poulino. Vermeldenswaard is het zeer goede spel van Niels Haring. Door het verlies van de concurrenten Westfriezen, SVW/27 en KFC én de puntendeling in de Zaanse derby Zaanlandia - Zilvermeeuwen, werd het een mooie zondag voor De Foresters, die volgende week om 14.00 uur thuis spelen tegen WW. Het tweede team verloor in een hectische wedstrijd uit bij WW 2 met 4-3 en krijgt aanstaande zon dag Volendam op bezoek. Aanvang van die wedstrijd is om 11.00 uur. Tussen de wedstrijden van het tweede en eerste elftal wordt weer om de Di Fiorentina Penaltybokaal gestreden. Reden te meer dus voor een bezoek aan het Vennewater op 13 november. HEILOO - De Heilooër judo kaatjes van Dojo 't Loo kwa men in actie in Assendelft en in Beverwijk met goud voor Daan Pepping, zilver voor Mats Kroon en Stef van Leeuwen en het brons voor Romy van Diest en Jesse Nieuwboer. Een stuk verder weg stond judo ka Karen Stevenson op de mat. Ooit ook begonnen op toemooitjes in de buurt, nu in strijdend op het WK Junioren in Kaapstad, Zuid Afrika. Met een vijfde plaats heeft Karen Stevenson net naast de medailles gegrepen. In de klasse tot 78 kilo gram wint Karen de eerste ronde op scheidsrechtersbeslissing tegen de sterke Kazachstaanse Faizollanova, nadat beiden niet tot scoren kwa men. In de tweede ronde neemt Karen het op tegen de Frangaise Malonga, waar ze op het EK recentelijk van verloor om het brons. Nu maakte Karen korte metten met haar Franse opponent. Met een fraaie overna me scoort Karen de ippon. Hierna wordt het WK vervolgd tegen de Braziliaanse Soares. Karen komt op yugo voorsprong maar de Zuid- amerikaanse komt langszij. Vlak voor tijd scoort Karen een fraaie waza ari en wint daarmee de par tij. In de halve fmale treft Karen de latere kampioen, de Japanse Ukemi. Met sterk en aanvallend judo is de eerste minuut van de wedstrijd zonder meer voor Karen en komt ze yugo voor. Dan komt de Japanse beter in haar pakking en neemt het initiatief over. Met een fraaie uchi mata verliest Karen. In de wedstrijd om de derde plaats staat Karen tegenover de rou tinier Tillmanns uit Duitsland. Karen knokt nog uit alle macht, maar het beste is er af. Het toernooi heeft veel van de krachten gevergd. Voor Karen resteert de vijfde plaats. Geen medaille, maar wel een hele knappe prestatie! ATLETIEK HEILOO - Afgelopen zater dag waren 52 Trias jeugdleden actief tijdens de eerste cross competitie wedstrijd, gehouden op het zware cross parcours van AV NOVA te Warmenhuizen. Nog nooit deden er zoveel jeugd leden mee aan deze competitie. Lenneke Stam (MA) en Jurriaan Odekerken (JD2) wonnen zelfs de cross waarbij alle atletiekverenigin gen uit de kop van Noord Holland meededen. De oudere jeugd van Trias, die onder deskimdige leiding van Peter Appelman hun trainin gen afwerken, was in goede vorm. Bij de B-jongens werd loop wonder Vincent Hazeleger tweede; derde werd nieuweling Coen Ureum. Bij de A-meisjes won jeugdtrainster Lenneke Stam en werd Lenneke Beeldman keurig derde. Bij de B-meisjes was het Celine Ruiter die naar een podiumplaats snelde; ze liep naar een mooie tweede plaats. Bij de D-jongens eerstejaars liep Michel van den Hoven naar een derde plaats. Bij de D-jongens twee dejaars was het Jurriaan Odekerken die met grote overmacht (twintig seconden) de winst pakte. In deze categorie staat Trias met het team Jurriaan, Yannick Ruiter, Stijn kareis en Julian Veiwey nu ook bovenaan in het teamklassement. Bij de jongste jeugd (MPC) haalde Bente Madderom een tweede plaats. Bij de jongens pupillen Al was het Tijs Haanappel die naar een derde plaats snelde. De ploeg van JPB met daarin Mike Wortel, Raoul Tophoff, Vince van der Lee en Lars Tervoort werden keurig tweede. De MPA1 werd met de ploeg Lisa Genet, Nienke Madderom en Iris Croux ook tweede. Hoofdtrainstere Anja van Sluis en Mariska Bouwer keken dan ook uitermate tevreden terug op de geslaagde crosscompetitie. REGIO - V.l.n.r. Jent Bakker (FC Limmen), Amber Wuring (Vitesse '22) en Sanne van der Velden (De Foresters). Drie leer lingen van het Jac.P. Thijsse College in Castricum zijn geselec teerd voor het interregionaal meisjesteam van de KNVB West 1. Deze meiden voetballen in een jongensteam bij hun eigen ver eniging en één keer per week spelen ze samen in het meisjesteam van de KNVB onder de veertien. Wie weet, als ze zo door gaan met voetballen, dan schitteren ze over een paar jaar misschien in Jong Oranje! Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 19