Voor de fans: Rabo AZ Rekening Rabobank Kunstveiling levert 26.550 op voor Vrienden van de Schoorlse duinen Rabobank legt lat hoog Activiteiten en evenementen 12 www.rabobank.nl/nkl Dichtbij, betrokken en toonaangevend Open nu een Rabo AZ Rekening en scoor een unieke voetbal met handtekeningen. Voor fans van AZ heeft de Rabobank nu de Rabo AZ Rekening*! Open deze rekening bij de Rabobank, dan ontvang je als welkomstcadeau een bijzondere AZ voetbal met handtekeningen van alle spelers en trainers, een handige Rabo AZ afschriften map en een bankpashouder. Colofon Rabobank. Een bank met ideeën. 23 NOVEMBER 2011 UITKIJKPOST Rabo lournaal sr van de afgelopen tijd. De vrienden hebben net als andere natuurorganisaties te maken met teruglopende subsidies en hierdoor valt het niet mee om alle wensen te kunnen realiseren. Met de opbrengst van de kunstveiling kunnen de vrienden in ieder geval een versnipperaar aanschaffen. Die komt uitstekend van pas bij het in goede conditie brengen en houden van de duinen. Behalve het genoemde schilderij van Hendrik van den Idsert, zaten er ook andere toppers bij die voor mooie prijzen van eigenaar wisselden. In hun dankwoord vertelden de Vrienden van de Schoorlse Duinen heel blij te zijn met dit initiatief van de bank. Er is in het duingebied altijd veel werk te doen en dat is des te meer het geval na de verschrikkelijke branden duinen. Zij zijn enorm blij met deze opbrengst. Het eerste werk werd geveild door burge meester Hetty Hafkamp van Bergen. Dit schilderij van Robert de Haan was spontaan ingebracht als extra kavel. Veilingmeesters Kees Kroone en Max Nuyens deden er vervolgens alles aan om de'kunst van zolder'aan de man of vrouw te brengen. In de zaal zaten een paar echte kunstkenners. Dat bleek wel toen er werken van bekende schilders onder de hamer kwamen. "Niemand meer dan eenenveertig honderd euro? Verkocht!" Met deze woorden hamerde Max Nuyens vorige week maandag het topstuk van de Rabobank kunstveiling af. Het was het schilderij "Het Oude Hof in Bergen" van Hendrik van den Idsert, een van de 68 werken uit de collectie van onze bank die geveild werden voor het goede doel. Aan het einde van de avond kon directievoorzitter Ugur Pekdemir een cheque van maar liefst €26.550 overhandigen aan de Vrienden van de Schoorlse Topstuk van de veiling: "Het Oude Hof in Bergen". Rabobank. Een bank met ideeën. www.raboazrekening.nl Rabobank Vraag naar de voorwaarden bij de Rabobank. Manege Poelenburgh uit Schoorl heeft onlangs deze nieuwe hindernis, geschonken door onze bank, in gebruik genomen. 24 november Rabo Bizz Game, online ondernemerswedstrijd voor eindexamenklassen havo en vwo op het Jac.P.Thijsse College in Castricum. 30 november Energiecafé Bergen. Deze bijeenkomst met als thema 'cradle to cradle' wordt gesponsord door onze bank. Zie www.energiecafebergen.nl. 7 december Handelsdag Ledencertificaten (zie www.rabobank.nl, bij Beleggen). 12 december Uitreiking cheques Coöperatiefonds tweede helft 2011 in de Sint Adelbertusabdij in Egmond-Binnen. De winnaars van de Rabo Bizz Game op het Jac. P. Thijsse College van afgelopen jaar. Rabobank Noord-Kennemerland Postbus 289 1900 AG Castricum Kantoren: Breelaan 16, Bergen Nh Dorpsstraat 62, Castricum Voorstraat 71, Egmond aan Zee Stationsweg 136, Heiloo Kerkweg 2c, Limmen Heereweg 34, Schoorl T (072) 507 33 33 E info@nkl.rabobank.nl I www.rabobank.nl/nkl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 12