Vuurwerk Megamarkt Vrijwilligers Humanitas in het zonnetje gezet Collectanten gezocht voor Hersencollecte H E I L O O BEDRIJF BELICHT PROEVEN BIJ AH LIMMEN Donderdag 22 december van 10.00 tot 19.00 uur staat onze kerstkraam er weer! 5 Vol met speciale hapjes en onze overheerlijke kerststol. T I Nieuwsblad voor Heiloo omstreken Top ïoo Rock Empire op Beat FM Elke klant krijgt bij besteding v.a. €25,- een lekkere kerstattentie cadeau. Aangepaste openingstijden: Vrijdag 8.00 - 22.00 uur Zaterdag 7.00 - 19.00 uur leen 2e kerstdag gesloten UITKIJKPOST 21 DECEMBER 2011 In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het ver spreidingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 195 euro ex BTW. Voor aanmelding: Hoefsmid 5,1851PZ Postbus 68,1850 AB Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden. Tekst en foto: Carolien Breed Verkoop- en afhaalpunten: Bakker Buitenverlichting, Boekei 39 (hoek Kanaalweg) in Akersloot, tel. 072 - 5336931; Phoenixstraat 39 in Alkmaar, tel. 06 - 53853087, www.vuurwerkmegamarkt.nl. AKERSLOOT - Vuurwerk Megamarkt, gevestigd in het pand van Bakker Buitenverlichting aan de Y-kruising van de Boekei en de Kanaalweg, is alweer zes jaar lang het vertrouwde verkoopadres voor CE goedgekeurd kwaliteitsvuurwerk om het nieuwe jaar feestelijk in te luiden. Een aantal verkoopmedewerkers van Vuurwerk Megamarkt hebben de speciale cur sus voor pyrotechnicus gevolgd. Ze weten alles van vuurwerk; van veilig heid, zowel voor het opslaan als afsteken van vuurwerk, tot en met kennis van verschillende kmitsoorten en de (visuele) effecten van de toegepaste hoeveelheden ervan. Hierdoor kunnen deze experts desgevraagd een vak kundig advies geven. Vuurwerk Megamarkt heeft de voorbereiding voor dit jaar iets andere aangepakt dan voorgaande jaren, wat de klant nog meer voordeel ople vert! Want Vuurwerk Megamarkt heeft twee verkoop- en afhaalpunten, in Alkmaar aan de Phoenixstraat (achter de Mega Praxis) en in Akersloot (aan het einde van de Kanaalweg, op de grens van Heiloo) en kan daar door groot inkopen tegen zeer scherpe prijzen. Riek Boll: „Dankzij onze imieke relaties met Chinese topfabrikanten van vuurwerk kunnen wij het onze klanten tegen de laagste prijzen van Nederland aanbieden. U ont vangt dit jaar geen folder van ons. Al het geld dat we hiermee uitsparen, geven wij aan onze klanten weg in de vorm van gratis vuurwerkartikelen, als bonus bij iedere bestelling van een vuurwerkpakket! In het filiaal in Akersloot is al het vuurwerk te bezichtigen en tevens kunt u hier ook bestellen. Maar voordat u een keuze maakt, kunt u op onze website aan de hand van demonstratiefilmpjes al bekijken, naar wat voor soort (sier) vuurwerk uw voorkeur uitgaat." Vuurwerk Megamarkt heeft een enorm scala aan vuurwerk in het assor timent. Zoals prachtig siervuurwerk, verkrijgbaar als pijlen en in zoge heten potten en/of cakes. Zo verlicht bijvoorbeeld de zware 500 grams uitvoering na één keer ontsteken de hemel met een feeëriek boeket aan schitterende kleuren. Voor liefhebbers van de traditionele Chinese manier om het jaar met veel kabaal uit te luiden: ook honderdduizendenklappere ontbreken niet in het assortiment. Zelfs aan de kinderen is gedacht, want bij iedere bestelling geeft Vuurwerk Megamarkt een gratis zakje veilig kindervuurwerk weg. Voor thuisgemak vanuit de luie stoel bestelt men comfortabel via de website www.vuuiwerkmegamarkt.nl. U krijgt dan, naast alle waanzinnige voordeelacties, meteen te zien wanneer en op welk dagdeel u het bestelde vuurwerk kimt afhalen. De echte verkoop en het afhalen vinden plaats op 29, 30 en 31 december, alle dagen tussen 08.00 tot 20.00 uur. Vroege vogels ontvangen tussen 08.00 en 09.00 uur een gra tis pot vuurwerk. Vuurwerk Megamarkt wenst u een fijne en vooral mooie jaarwisseling! HEILOO - De opkomst op de jaarlijkse eindejaarsbijeen- komst die Humanitas voor alle vrijwilligers van de activiteiten thuisopvang (jong) dementeren den en hulpbehoevende ouderen en incidentele hulp organiseer de, was groot. Eén keer per jaar komen alle vrij willigere bijeen en wisselen in een gezellige ambiance ervaringen uit. Dit jaar werden ze in Koek Bier in Alkmaar getrakteerd op koffie en thee van het huis en een muzi kaal optreden met wereldliede ren, uitgevoerd door vrouwenkoor Sela. Heilooër Edith Burgering van Humanitas Alkmaar coördineert de ongeveer honderd vrijwilligers, die zich een paar uurtjes per week inzetten om hun hulpbehoevende medemens van dienst te zijn. „Het leuke is dat onder de vrijwilligere de laatste jaren ook veel jonge mensen actief zijn." Eén van de gasten was Fien Toussaint uit Heiloo, vrijwilligster voor Humanitas van het eerste uur. Zij kwam in contact met deze vorm van vrijwilligerswerk toen haar man ziek werd en heeft zelf erva ren wat net dat beetje extra hulp en aandacht kan betekenen. Toen Fien daarna hoorde dat Humanitas Alkmaar vrijwilligere zocht, meldde zij zich dan ook aan. Samen met een aantal anderen stond Fien in 1985 HEILOO - Voor onderzoek naar en voorlichting over bijna dertig hersenaandoeningen houdt de Hersenstichting Nederland voor de zestiende keer de jaarlijkse inzameling. Van maandag 6 februari tot en met zaterdag 11 februari 2012 wordt daartoe landelijk de hereencollecte gehouden. Natuurlijk is er soms wel eens een straat of gebied waar de collectant uitvalt of waar nog niet eerder kon worden gecollecteerd. In Heiloo, maar ook in omliggende plaatsen, zijn zeker nog enkele stra ten waar u als collectant zou kun nen helpen. De opbrengst van de hele regio kan daarmee worden ver- aan de wieg van de telefooncirkel, die eenzame ouderen een luiste rend oor biedt. Ze heeft er zelfs een speciale cursus voor gevolgd. En al die jaren heeft Fien, inmiddels 81 jaar, zich met veel enthousiasme als vrijwilliger ingezet. Ze lacht: „Ik hoor een beetje bij het meubilair. Ik blijf het graag doen, zolang ik nog kan fietsen!" Het aantal aanvragen naar thuisopvang en incidentele hulp groeit, waarmee de vraag naar vrijwilligere blijft toenemen. Edith: hoogd. U kunt helpen door u op te geven als collectant; na afloop geeft dat een tevreden gevoel en wellicht helpt u daarmee indirect ook een familielid of kennis. Voor informa tie: regio-coördinator Ben Heijnink in Heerhugowaard - tel. 072 5743957. U hoort via hem hoe u de coördina tor in uw omgeving kimt bereiken. „Vooral in Heiloo en Bergen groeit het aantal aanvragen. Nieuwe, ook jonge, vrijwilligere zijn dan ook altijd welkom!" Iedereen die een paar uurtjes per week kan missen en in zich wil inzetten voor de eenzame of hulpbe hoevende oudere of jongere mede mens, kan zich aanmelden bij Edith via e.burgering@humanitas.nl of tel. 072 - 5401800. Meer informatie vindt men op www.humanitas.nl. HEILOO - De laatste maandag avond van december (tweede kerstdag) wordt de Top 100 Rock Empire uitgezonden op de radio op kabel 89.0 en ether 106.3 en op internet wereldwijd. Producer/ presentator Co Meijer van Beat FM Rock Empire maakt, net als in 2010, een setlist van de honderd mooiste en beste rockplaten uit de geschiedenis van de rockmuziek sinds 1962 tot heden. In de Rock Empire Top 100 zijn rocknummers opgenomen variërend van rock, hard/rock en heavy metal, zoals The Beatles, The Stones, The Kinks, The Who en Queen. Ook zijn songs van Nederlandse rockbands en rockartiesten opgenomen. De radio uitzending begint op de laatste maandag (tweede kerstdag) van de feestelijke maand december, en is van 20.00 tot 21.00 uur. De opkomst tijdens de jaarlijkse eindejaarsbijeenkomst die Humanitas voor alle vrijwilligers van de activiteiten thuisopvang (jong) dementerenden en hulpbehoevende ouderen en inciden tele hulp organiseerde, was groot. In het midden Fien Toussaint uit Heiloo. Foto: Carolien Breed ADVERTENTIE

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 5