Heiloocontact Meer informatie? Bel! Bouwen en wonen Burgerzaken Verkeer Afval en milieu 4 JANUARI 2012 UITKIJKPOST nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Het gemeentehuis is bereikbaar op 072 535 66 66, van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur. Beheer Openbare Ruimte is bereikbaar op 072 535 68 68, van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 16.00 uur De genoemde bouw- en sloopplannen zijn niet altijd direct beschikbaar. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, telefoonnummer 072 535 66 66. Ontvangen aanvragen omgevingsvergunning Burgemeester en wethouders maken bekend dat de volgende aanvragen om een omgevingsvergunning zijn ontvangen: De Rookamer 6, zaaknr. 11 15006 plaatsen dakkapel ontvangstdatum: 19 december 2011 Linde bij Stationsweg 6, iepen bij hoek Ewisweg Bakkersweg, Westerweg 187,199 en 209, kastanjes bij Groenelaan 1 en 27, zaaknr. 11 15321, kappen van 7 bomen ontvangstdatum: 21 december 2011 Zevenhuizerlaan 54, zaaknr. 11 15237, bouwen van 2 woningen en aanleggen uitweg ontvangstdatum: 21 december 2011 Verleende omgevingsvergunningen Burgemeester en wethouders hebben de volgende omgevingvergunningen verleend: Bayershoffweg 49, zaaknr. 11 11549 bouwen woning en aanleggen uitweg verzending: 27 december 2011 Hoogeweg 40 b, reg.nr. 2010/0168 plaatsen van een hekwerk (toegangs poort), verzending: 28 december 2011 Noordergeeststraat 9, zaaknr. 11 14231 kappen boom (zieke iep) verzending: 28 december 2011 Westerweg 112, zaaknr. 11 14729 gedeeltelijk veranderen bijgebouw verzending: 28 december 2011 Verkeersmaatregelen PWN Egmond Halve Marathon Op zondag 8 januari 2012 vindt de PWN Egmond Halve Marathon plaats. De organisatie verwacht ook dit jaar een grote toeloop van deelnemers en toeschouwers. Hiervoor worden speciale pendelbussen ingezet tussen Heiloo/Alkmaar en Egmond. Om de bussen vrije doorgang te kunnen verle nen worden diverse verkeersmaatrege len genomen. Tussen 8:00 en 18:00 uur zal de Heilooër Zeeweg tussen Heiloo en Egmond aan Zee door de politie worden afgesloten voor doorgaand verkeer. Na afloop van de halve marathon (zon dagmiddag) wordt een topdrukte ver wacht vanuit Egmond richting Alkmaar. De politie sluit de Kennemerstraatweg tussen de Kerkelaan en de Heilooër Bezwaar Belanghebbenden kunnen tegen de genoemde besluiten een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemees ter en wethouders van Heiloo, afdeling Bestuursondersteuning, Postbus 1, 1850 AA Heiloo, binnen zes weken na de dag van verzending van het besluit. De datum van verzending vindt u onder de omschrijving van het plan. Een bezwaar- of beroepsschrift heeft geen schorsende werking. Indien er sprake is van een spoedeisend belang kunt u, nadat u een bezwaarschrift heeft ingediend, tevens om een voorlo pige voorziening (schorsing) vragen bij de voorzieningenrechter van de recht bank te Alkmaar, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Indien u van de laatstge noemde mogelijkheid gebruik maakt, bent u griffierecht verschuldigd. Herziening Exploitatieplan Campina. De gemeenteraad van Heiloo heeft bij besluit van 10 mei 2010 het bestem mingsplan Campina en het bijbeho rende exploitatieplan vastgesteld. Het exploitatieplan moet periodiek herzien worden. De gemeenteraad heeft op 12 decem ber 2011 de herziening van het Exploitatieplan Campina vastgesteld. Het betreft een herziening op niet structurele onderdelen. Dit betekent dat er geen inhoudelijke wijzigingen hebben plaatsgevonden. Tolweg (Ring Alkmaar) voor door gaand verkeer af tussen 12:00 en 18:00 uur. Dit geldt voor het verkeer dat richting Alkmaar gaat. Op diverse kruispunten in Heiloo worden ver keersregelaars en politie(motoren) ingezet. Autoverkeer richting Alkmaar wordt met bebording omgeleid via de Kanaalweg. Direct aanwonenden van de Kennemerstraatweg kunnen uiter aard hun woning bereiken. Meer informatie Meer informatie over de halve mara thon en/of bereikbaarheid is te vinden op www.pwnegmondhalvemarathon. nl. Voor eventuele vragen over de verkeersmaatregelen kunt u contact opnemen met de gemeente Heiloo, telefoonnummer 072 535 6666, of met de heer B. van Dijk van de politie Egmond, telefoonnummer 0900-8844. Tegen dit besluit kunnen geen ziens wijzen worden ingebracht. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer Gerard Apeldoorn, telefoon nummer 072 535 66 66. Toepassing belemmeringenwet pri vaatrecht Oplegging gedoogplicht Betreffende de oplegging van een gedoogplicht ten behoeve van de aanleg en instandhouding van onder grondse gastransportinfrastructuur waarmee de ondergrondse gasopslag in de Bergermeerpolder te Bergen in verbinding wordt gesteld met de gas- behandelingsinstallatie te Alkmaar en de landelijke gastransportnetten. TAQA Onshore B.V. heeft met de meeste grondeigenaren en grondge bruikers, die met de aanleg en instand houding van deze verbinding te maken hebben, overeenstemming bereikt over het gebruik van hun onroerende zaak. Ten aanzien van de rechthebbenden waarmee geen overeenstemming is bereikt, is bij beschikking van 19 Ontheffing voor branden van riet Burgemeester en wethouders hebben op grond van artikel 10.63, tweede lid van de Wet milieubeheer en artikel 5.34, derde lid van de Algemene Plaatselijke Verordening gemeente Heiloo 2010, ontheffing verleend voor het verbranden van riet op drie locaties in 'Het Die' in de Oosterzijpolder aan Landschap Noord-Holland. De ontheffing van het verbod afvalstof fen te verbranden is verleend, omdat het maaien en afvoeren van riet proble men oplevert doordat de locaties moe ilijk bereikbaar zijn en de draagkracht van de bodem erg laag is. Voor de wintervogels blijft in het gebied veel ruimte over om rust en eten te kunnen zoeken. En de weidevogels zijn in de winter niet aanwezig in het gebied. De ontheffing is aan voorwaarden verbon den om gevaar, schade en hinder te voorkomen. Het branden van het riet mag in totaal maximaal twee weken duren binnen de periode van 2 januari tot en met 31 maart 2012, afhankelijk van de weersomstandigheden. Ter inzage De ontheffing ligt tot en met 31 maart 2012 ter inzage op het gemeentehuis. december 2011, nr. RWSCD BJV 2011/1412, genomen door de direc teur Communicatie, Personeel en Recht bij de Corporate Dienst van Rijkswaterstaat namens de Minister van Infrastructuur en Milieu, de gedoogplicht opgelegd ten behoeve van de aanleg en instandhouding van de genoemde ondergrondse gastrans portinfrastructuur. Inzage en beroep Voornoemde beschikking ligt vanaf donderdag 5 januari 2012 tot en met woensdag 18 januari 2012 gedu rende twee weken ter inzage bij de Publieksbalie Bouwen en Wonen in het gemeentehuis van Heiloo. Openingstijden zijn van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en maandagavond van 18.00 tot 20.00 uur. Op andere tijden alleen na afspraak met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, tele foon (072) 535 66 66. Ontvankelijke rechthebbenden kunnen binnen zes weken na de dag van ver zending van de beschikking aan hen door de Minister van Infrastructuur en Milieu, rechtstreeks beroep aantekenen bij de Afdeling bestuursrechtspraak Belanghebbenden kunnen tot en met 15 februari 2012 tegen de ontheffing een gemotiveerd bezwaarschrift indi enen bij het college van burgemeester en wethouders van Heiloo, postbus 1, 1850 AA Heiloo. Zuiderneg het hele jaar losloopgebied In Heiloo zijn een aantal gebieden aangewezen waar honden los mogen lopen, de zogenoemde losloopgebie den. Ook de Zuiderneg is, sinds de jaren '80, aangewezen als losloopge bied. Sindsdien geldt voor dat gebied wel een tijdsbeperking: honden mogen daar niet los lopen van 1 januari tot en met 15 mei. Reden daarvan was de bescherming van vee en de bescher ming van op de grond broedende vogels. De situatie in het betreffende losloop gebied en op de aangrenzende weilan den is in de loop der jaren veranderd. Het college van burgemeester en wet houders heeft daarom op 20 december jongstleden besloten om de tijdsbeper king van het gebied op te heffen. Dit houdt in dat honden het gehele jaar onaangelijnd mogen lopen in het los loopgebied Zuiderneg. van de Raad van State Postbus 20019, 2500 EA te 's-Gravenhage. De beschikking is op 20 december 2011 aan de rechthebbenden verstuurd. Ontwerpbeschikking Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij in het kader van de Wet algemene bepalingen omgevingsrecht voornemens zijn de volgende omge vingsvergunning te verlenen: Vennewatersweg 23, zaaknr. 11 14229 brandveilig gebruik ten behoeve van een buitenschoolse opvang (club gebouw Foresters) Ter inzage De aanvraag, de ontwerpbeschikking en de bijbehorende stukken liggen met ingang van 4 januari gedurende zes weken ter inzage in het gemeentehuis bij de publieksbalie Bouwen en Wonen. Indienen van zienswijzen Tijdens de periode van ter inzage leg ging kan een ieder, bij voorkeur schrif telijk, zienswijzen inbrengen. Deze zienswijzen moeten worden gericht aan burgemeester en wethouders van Heiloo, afdeling VROM, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Wij wijzen u erop dat alleen beroep tegen de uiteindelijke beschikking kan worden ingediend, als de indiener ook een zienswijze heeft ingebracht tegen de ontwerpbeschik king en hij belanghebbende is. Verordening Gemeentelijke Basisregistratie Personen Heiloo (Verordening BRP) Burgemeester en wethouders maken bekend dat de gemeente raad van Heiloo in zijn vergadering van 12 december 2011 akkoord gaat met de nieuwe Verordening Gemeentelijke Basisregistratie Personen Heiloo (Verordening BRP). Het besluit treedt in werking op de eerste dag na die van bekendma king. De Verordening Gemeentelijke Basisregistratie Personen gemeente Heiloo (Verordening BRP) ligt vanaf vandaag kosteloos ter inzage in het gemeentehuis bij de informatiebalie. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met W. Janssen, afdeling Publiekszaken, telefoonnummer 072 535 6720. www.heiloo.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 10