Voel je goed met Fit4Lady De Lola Garcia Band in Vredeburg Stichting Samen Spelen Akersloot Opgave Vormsel de Egmonden REGIO 17 INGEZONDEN MEDEDELING Katholieke Vrouwen Gilde Ruud Bartlema- De kleuren van de ziel Waardebon voor gratis schilderles Rob de Geus Pax Christi twee speeltoestellen rijker UITKIJKPOST li JANUARI 2012 LIMMEN - Januari is voor veel vrouwen het moment om weer te gaan wer ken aan een gezonde levensstijl. En dat kan bij Fit41ady. Fit41ady biedt een complete conditie- en krachttraining in slechts dertig minuten. Je traint met professionele en persoonlijke begeleiding. Geen ingewikkelde apparaten, maar een leuk een makkelijk trainingsprogramma op het moment dat het jou uitkomt. En met bewezen resultaat bij twee keer per week dertig minu ten trainen. De club is kleinschalig van opzet en je traint in een ongedwon gen sfeer met apparatuur speciaal gericht op het vrouwelijk lichaam. Je wis selt conditietraining af met spierversterkende training op veilige apparatuur van de hoogste kwaliteit. Uiteraard is er ook aandacht voor warming up en cooling down. Met lekkere muziek erbij is trainen bij Fit41ady makkelijk en leuk. De trainsters geven je persoonlijke en professionele begeleiding. Zo blijf je gemotiveerd en werk je aan een betere conditie, meer weerstand, meer energie en een slanker en strakker lichaam. Wil je ook de stap zetten een lekker gaan bewegen? Altijd al een betere conditie, meer energie en een strakker en soepeler lichaam willen hebben? Of heb je weinig tijd? Begin ook met de imieke dertig minuten-training bij Fit41ady, zij helpen je graag. Loop eens binnen of kom langs, ze zijn er voor jou! Fit41ady is in Limmen gevestigd aan de Drie Linden 3, naast Univé. Het plannen van de eerste trai ning of vrijblijvende kennismaking kan worden ingepland door even binnen te lopen of je stuurt een email aan de locatie: limmen@fit41ady.nl. LIMMEN - Na het geweldige en zeer professionele optreden van Barksdale Jazz Moment in de vorige maand brengt Vredeburg iets totaal anders, namelijk de Lola Garcia Band. De Lola Garcia Band is een zevenmansorkest, geformeerd rond zangeres Dolores, die uitge rust is met een geweldige stem en een groot vocaal bereik. Het repertoire is daardoor zeer geva rieerd. Hoewel de band ook jazz standards (liefst een beetje minder bekende) ten gehore brengt, vallen de meeste stukken in de categorie 'Arrow Jazz', een mengeling van popmuziek en jazz. De groep is rit misch sterk vertegenwoordigd met een drummer en een percussionist. Het ontbreken van een toetsenist wordt opgevangen door de com binatie van gitaar en twee blazers. De onontbeerlijke bas (afwisselend akoestisch en elektrisch) comple teert dit alles. Het resultaat is pret tig in het gehoor liggende muziek die een breed publiek aanspreekt. Kom allemaal kijken en luiste ren op zondag 15 januari vanaf 16.00 uur in Vredeburg te Limmen. De toegang is vrij, maar steunen kan door lid te worden voor 7,- per persoon voor het gehele jaar. Inlichtingen: Fred Timmer, tel/fax. 072-5053414, e-mail: timmer.lim- men@worldonline.nl. Zangeres Dolores is met haar geweldige stem het middelpunt van het zevenkoppige orkest. Aangeleverde foto LIMMEN - Op woensdag 18 januari is er weer de ledenavond in de Burgerij in Limmen. De avond begint om 20.00 uur met de jaarvergadering, na de pauze is er Kienen en de opbrengst gaat naar het spaarprojeet. Wilt u een leuk prijsje meenemen voor het Kienen? Gelieve de prijsjes niet in te pakken. De Burgerij, Dusseldorperweg 103, Limmen. AKERSLOOT - De schilder Marc Chagall is een fenomeen. Geboren in het Russische Vitebsk (1887), begint hij in 1906 op negentienjarige leeftijd voor het eerst te schilderen en is dat onaf gebroken blijven doen tot aan de dag van zijn dood in 1985. Aan de hand van een aantal biografi sche notities en afbeeldingen van Chagall's schilderijen gaat Ruud Bartlema in op de achtergrond en de betekenis van deze bijzondere kunstenaar. Zondag 22 januari, dorpskerk aan het Dielofslaantje in Akersloot, aanvang 14.30 uur, entree 7,50 (inclusief koffie en thee). Reserveren mogelijk: Koosje Wiegman tel. 0251-319171 of koosje.wiegman@hetnet.nl. AKERSLOOT - Bij veel Akersloters en mensen uit de omgeving blijkt de stichting Samen spelen niet bekend te zijn en daar wil de stichting graag verandering in brengen. Sinds 1997 heeft deze vrijwilli gersorganisatie uit Akersloot veel activiteiten ontwikkeld om kin deren in ziekenhuizen en instel lingen een leuke dag te bezorgen. Deze organisatie, ontstaan uit een initiatief van Akersloter Siem Schoon, is samengesteld uit ama teur acteurs/actrices uit de hele regio. De stichting heeft inmiddels een naam opgebouwd en treedt met interactieve kinderspelen op in het hele land. Met veel plezier spe len ze afwisselend verschillende sprookjes- piraten- en muziekspe len. Naast het spelen voor kinderen spelen ze ook voor mensen met een verstandelijke beperking. Het grote voordeel is dat de spe lers niet wekelijks vast zitten aan een repetitieavond en dat ze zelf aan kunnen geven wanneer ze mee kunnen doen. Zodoende is deze Naast het spelen voor kinderen spelen de vrijwilligers ook voor mensen met een verstandelijke beperking. Aangeleverde foto hobby ook mogelijk voor mensen met onregelmatige werktijden. De blije gezichten van de kinderen zijn steeds weer een leuke beloning voor de inspanning die de vrijwil ligers leveren. Bovendien kun je er veel creativiteit in kwijt, omdat spelen met kinderen geen enkele keer hetzelfde is en er ruimte is voor improvisatie. De spelers wor den regelmatig bijgeschoold op het gebied van improvisatie/grime en spelpresentatie. Als het spelen bij de stichting Samen Spelen je aanspreekt of je wilt de stichting op een andere manier ondersteunen, kim je con tact opnemen met Siem Schoon, info@stichtingsamenspelen.nl of tel. 0251-317432. REGIO - Atelier Rob de Reus in Uitgeest houdt op zaterdag 14 januari een open dag van 12.00 tot 17.00 uur. Elke bezoeker ont vangt die dag een waardebon voor een gratis schilderles binnen een bestaande groep. Het sfeervolle atelier is gevestigd in het historische gemaalgebouw aan de Meldijk 54 te Uitgeest. Een unieke kans om kennis te maken met de lessen bij Atelier Rob de Reus! Aangeleverde foto EGMOND - Ook dit jaar kunnen de kinderen uit de Egmonden weer gevormd worden. Dit gaat gebeuren op vrijdag 1 juni in de Egmonden. Het Vormsel is een stap in je leven waarin je wordt uitgedaagd iets te gaan doen met het feit dat je gedoopt bent en je eerste com munie hebt gedaan. Mocht u zoon en/of dochter ook mee willen doen aan het vormsel project dan kunt u uw kind hiervoor opgeven tijdens de informatieavond op dinsdag 24 januari om 19.30 uur in de kerk van Egmond aan den Hoef, Herenweg 269. Op deze avond krijgt u infor matie van pastoor Overmars en de vormselwerkgroep De aftrap van het vormprojeet zal zijn op zondag 19 februari om 16.00 uur op de Adelbertakker in Egmond-Binnen. Dit gaat samen met de vormelingen en hun ouders uit Heiloo, Akersloot, Limmen, Egmond aan Zee, Egmond aan den Hoef en Egmond-Binnen. Deze middag zal in het teken staan van ontmoeting. Mocht u nog vragen hebben dan kunt u contact opnemen met Jacqueline, tel. 072-5070077 of Caroline, tel. 072-5067497. LIMMEN - Het coöperatiefonds van de Rabobank ondersteunt allerlei projecten. De Pax Christi school uit Limmen heeft ook financiële ondersteuning gekregen. Het gaat om een bijdrage van maar liefst 2750,-. Zij gaan hiervoor twee speeltoestellen kopen. Een vierpersoons wip voor de kinderen van de onderbouw en een korfbalpaal hoog/laag voor de kinderen van de midden- en bovenbouw. Op maandag 12 december werd een cheque uitgereikt tijdens een bijeenkomst van de Rabobank in de prachtig versierde abdij-winkel in Egmond-Binnen. U begrijpt dat het team en de kinderen van de Pax Christischool hier ontzettend blij mee zijn! Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 17