Falkland Toneel falklandtoneel.nl Yvonne, Numero Unom Gewoon Te Gek Theater De Beun Vier je kinderfeestje met Falkland Toneel Falkland Toneel al meer dan 85 jaar een begrip in Heiloo i8 HEILOO - De meeste bewoners van Heiloo en omstreken hebben wel eens gehoord van toneelvereniging Falkland. En dat is ook niet zo gek, de vereniging bestaat namelijk al meer dan 85 jaar en mag zich dan ook wel een 'begrip' noemen. In tegenstelling tot veel amateurtoneel werkt Falkland met heel veel verschillende regisseurs en wordt ons genre tel kens afgewisseld. Deze afwisseling maakt het niet alleen voor het publiek verrassend, ook voor de spelers is het steeds weer een uitdaging. Jaarlijks worden er standaard vier producties gemaakt. Twee voor volwassenen en twee voor kin deren. Voor een amateurtoneel vereniging is dit veel. Het vergt dan ook een strakke planning om elk seizoen weer succesvol in het theater te staan. De vereniging kent naast een grote groep spelers ook een heleboel medewerkers, achter de schermen moet namelijk ook veel geregeld worden. Het succes van Falkland Toneel heeft waar schijnlijk te maken met de grote wil om te spelen. Door de ver scheidenheid aan mensen, regisseurs en stukken vormt de vereniging een fantastische hobby voor jong en oud. Avondvoorstellingen Het genre van de stukken wordt keer op keer afgewisseld. Zo is in november vorig jaar 'Schakels' van Herman Heijermans gespeeld. Een prachtig drama waarin heb zucht centraal staat. 30 en 31 maart wordt 'Gewoon te gek' van Ton Davids gespeeld, ijzersterke humor met een duidelijke boodschap. Al een aantal maal is er samengewerkt met de Heilooër Operette Vereni ging, het leverde een aantal gewel dige musicals op. Toneel voor kinderen Van de vier toneelproducties welke standaard op de planken worden gebracht, zijn er twee bij voor kin deren. Al heel veel jaren een groot succes. Tijdens de voorstellingen kun je vaak de spanning voelen in Theater De Beun. Als de lichten in de zaal uitgaan en de spots op het toneel aan, zijn alle oogjes gericht op het spel. Vaak worden de spelers goed geholpen door het uitzinnige publiek. Toneel is voor alle leeftij den leuk, de kinderproducties van Falkland zijn dan ook doorgaans geschikt voor alle kinderen die op de basisschool zitten. Maar het is natuurlijk altijd aan de ouders om het goed in te schatten. 10 en 11 maart speelt Falkland 'Yvonne, Numero Uno' een ver haal waaruit blijkt dat trouwen met een prins niet altijd leuk is.... Bezoek ook onze website informatie foto's reserveren verhalen 10 en 11 maart 2012 I 30 en 31 maart 2012 Voor u en uw (klein)kinderenH Voor een te gekke avond uit! Wil jij iets leuks doen met een kinderfeestje, dan is Falkland Toneel een uitkomst. Onafhankelijk van de weersomstandigheden en voor relatief lage kosten krijg je een hele leuke dag. De jarige krijgt een cadeautje en met een beetje geluk zingt de hele zaal je toe. De voorstellingen voor kinderen worden gehouden in of rond maart en oktober. Maar wanneer de verjaardag ook is, hij mag altijd bij één van onze voorstellingen gevierd worden. Als de jarige drie of meer vriendjes vriendinnetjes meeneemt dan mag de jarige gratis naar binnen. Reserveren is uiteraard wel nodig. Kijk voor meer in formatie op www.falklandtoneel.nl of bel met 072-5334355. Scene uit Minoes oktober 2011 ...en daarbuiten Falkland Toneel voert haar voor stellingen op in De Beun. Een fantastisch theater in het cen trum van Heiloo waarin j e als kij - ker heerlijk kunt verdwijnen in de fantasie van de voorstellingen. Het was dan ook flink schrikken toen begin vorig jaar de zolder van De Beun in brand stond. De schade was nog te overzien en ge lukkig kon er door veel inspanning na een half jaar alweer gespeeld worden. Naast een prachtige zaal welke voorzien is van veel mo derne technieken, heeft De Beun ook een gezellige foyer waar in de pauze en na afloop nog een drankje kan worden gedronken. Locatieprojecten Zo af en toe laat Falkland het theater voor wat het is en trekt de buitenlucht in. Zo is er gespeeld in het Heilooërbos, de duinen van Bergen, Bakkum, Heemskerk en zelfs op Texel. Deze producties vinden plaats naast de reguliere voorstellingen. De sfeer is gewel dig, vooral wanneer het publiek lekker in het zonnetje zit met een glaasje rosé binnen handbereik. Website Wij zoeken... Interesse? Stuur dan een e-mail met uw naam, adres en telefoonnummer aan info@falklandtoneel.nl Wilt u liever iemand spreken, bel dan met 072-5334355. Bij voorkeur vragen wij u te betalen via een automatische incasso. Scene uit Een Moordverhaal november 2010 Twee maal per jaar flyers met informatie Donateur worden? Voor een bedrag van 6,- per jaar kunt u donateur worden van Falkland. U ontvangt dan twee maal per jaar de flyers met infor matie over de stukken en u krijgt korting op de entreekaartjes. FALKLANDTONEEL 15 FEBRUARI 2012 UITKIJKPOST Falkland Toneel Secretariaat Mirjam Pels Westerweg 83 1852 AB Heiloo 072-5337080 info@falklandtoneel.nl www.falklandtoneel.nl ING 5931931 Speeldata 2012 Kindervoorstelling Yvonne, Numero Uno van Elke Geurts 10 maart 13.30 en 16.00uur 11 maart 13.30 en 16.00uur Avondvoorstelling Gewoon Te Gek van Ton Davids 30 maart 20.15uur 31 maart 20.15uur Kindervoorstelling Titel nog niet bekend 6 oktober 13.30 en 16.00uur 7 oktober 13.30 en 16.00uur Avondvoorstelling Titel nog niet bekend 21 oktober 20.15uur 28 oktober 20.15uur Alle opvoeringen in Theater De Beun Heiloo Toegangsprijzen Kindervoorstellingen: Normaal 4,50 Donateur 3,- Avondvoorstellingen: Normaal 9,- Donateur 6,- 65+/CJP 7- Reserveren 6 weken voor de voorstellingen kunnen reserveringen worden gemaakt. Dit kan per telefoon of via internet: Edith Otto: 072-5334355 www.falklandtoneel.nl 2 weken voor de voorstellingen zijn de kaarten ook te ver krijgen bij de volgende voor verkoopadressen: Kassa Theater De Beun di t/m vr 13.30-17. OOuur Boekhandel De Schrijverij Vestiging Stationscentrum Voor een of twee voorstellingen per jaar een enthousiaste theatertechnicus voor licht en/ of geluid. Zoek jij een leuke hobby en heb je affiniteit met toneel? Informeer dan naar de mogelijkheden. Stuur een e- mail aan info@falklandtoneel. nl of neem contact op met het secretariaat. Sponsoren... Wilt u Falkland Toneel spon soren, informeer dan naar de mogelijkheden!

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 18