Heiloocontact La Strada Live Mama! vrijdag 2 maart in De Beun Oplaadpunten elektrische auto's Meer informatie? Bel! 10 nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Bouwen en wonen Achtste G roepers Huilen Niet Kinderkledingbeurs Trefpunt 22 FEBRUARI 2012 UITKIJKPOST Het gemeentehuis is bereikbaar op 072 535 66 66, van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur. Beheer Openbare Ruimte is bereikbaar op 072 535 68 68, van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 16.00 uur De gemeente wil het gebruik van elektrische auto's stimule ren en gebruikers van een elektrische auto's een mogelijk heid geven binnen Heiloo om zijn of haar auto op te laden. Burgemeester en wethouders hebben daarom besloten om de volgende oplaadpunten voor elektrische voortuigen aan te wijzen: -twee parkeerplaatsen in de omgeving van 't Loo, De Schoollaan, -twee parkeerplaatsen in de omgeving van het parkeerterrein Holleweg-de Kreek -twee nieuwe parkeerplaatsen op het bedrijventerrein Oude Werf. Dit wordt in de omgeving van de bovenstaande parkeer plaatsen aangegeven met een blauw bord met aanduiding parkeergelegenheid (verkeersbord E4 van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990), inclusief onderbord met aanduiding e-laad. Ter inzage Dit besluit gedurende zes weken na publicatie ter inzage bij de publieksbalie Bouwen en Wonen in het gemeentehuis. Bezwaar Belanghebbenden kunnen tegen de genoemde besluiten een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Heiloo, afdeling Bestuursondersteuning, Postbus 1, 1850 AA Heiloo, binnen zes weken na de dag van verzending van het besluit. De datum van verzending vindt u onder de omschrijving van het plan. Een bezwaar- of beroepsschrift heeft geen schorsende wer king. Als sprake is van een spoedeisend belang kunt u, nadat u een bezwaarschrift heeft ingediend, tevens om een voor lopige voorziening (schorsing) vragen bij de voorzieningen- rechter van de rechtbank te Alkmaar, Postbus 2511800 BG Alkmaar. Als u van de laatstgenoemde mogelijkheid gebruik maakt, bent u griffierecht verschuldigd. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een mede werker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, telefoon nummer 072 535 66 66. Meldingen wijkavond Noordoost verwerkt Eind november 2011 organiseerden wij een wijkavond voor inwoners van Heiloo NoordOost over de openbare ruimte. Tijdens de avond konden inwo ners informatie krijgen over onder werpen die met de openbare ruimte te maken hebben, zoals het groen, verlichting, wegen, water, verkeer, speelvoorzieningen en handhaving. Inwoners konden ook meldingen doen over de openbare ruimte in de wijk. Een overzicht van de meldingen vindt u op onze website www.heiloo.nl onder Buurt. Wat doen wij met uw melding We hebben de meldingen in ver schillende thema's ingedeeld, zoals speeltuin, bomen, riolering, verlichting, plantsoenen, verkeer en parkeren. Vervolgens hebben we de meldingen ingedeeld in drie groepen: - meldingen die we meteen gaan uit voeren of meldingen die we binnen een paar jaar gaan uitvoeren; - meldingen waarvoor we eerst onder zoek moeten doen of waar nog geen geld voor is; - meldingen die we niet uitvoeren, omdat ze bijvoorbeeld tegen het vastgestelde beleid of tegen de regels zijn. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer G. Buining, kwaliteitsmedewerker afdeling Beheer Openbare Ruimte, telefoonnummer 072 535 66 66 of u kunt een e-mail sturen naar info@heiloo.nl www.heiloo.nl HEILOO - Er was even ondui delijkheid en onzekerheid over de voortzetting van de maande lijkse open podium cq jamses sie avonden bij café La Strada. Op de vierde zaterdag van janu ari waren er problemen gere zen rond zaken als vergunning, geluidsisolatie, eindtijd, portier en roken. Al deze zaken zijn van nu af aan netjes geregeld. Op de vierde zaterdag van februa ri (25 februari) gaat het dus gewoon door, net als op de vierde zaterdag van maart (24 maart) enzovoorts. Het beestje heeft een nieuwe com pacte naam gekregen: La Strada Live, maar betreft nog steeds het open podium - jamsessie gebeuren wat in oktober 2011 voor het eerst ingezet is bij la Strada. Met betrek king tot de eerstkomende La Strada Live op 25 februari is er door de ongewisse situatie weinig voorbe reidingstijd. Er zijn nog niet veel vaste bandjes, die een open podium setje komen doen. Wel zijn er al diverse muzikanten/vocalisten, die him komst hebben bevestigd. Er zal door organisator Gert-Paul van der Horst wel enige lijn in de avond aan gebracht worden met tot het laatste moment de gelegenheid voor vaste formaties om zich na aanmelding en in goed overleg te presenteren. Losse muzikanten kunnen zonder opgave gewoon langskomen met him instrument, maar een seintje van te voren aan Gert-Paul is wel zo handig. Dat geldt helemaal voor bands. Die zijn allemaal welkom, maar alleen na opgave en in over leg met Gert-Paul ten behoeve van de programmering. Voor vragen, opmerkingen en aanmeldingen mail of bel Gert-Paul: horsl663@planet. nl of tel. 06-50969586. Op 3 maart treedt The Change op in La Strada, toegang gratis. Hanna Obbeek, Nils Verkooijen, Johanna ter Steege, Eva van der Gucht, Hanna Verboom. Nederlandse jeugdfilm over de stoere achtste-groeper Akkie, die het liefst wil voetballen maar dan plotseling ziek wordt. De stoere Akkie zit in groep 8 en is helemaal wild van voetbal. Tijdens schooltijd wordt haar klas door juf Ina klaar gestoomd voor belangrijke zaken als de Citotoets, het schoolkamp en de fmale van het schooltoemooi. Na schooltijd gaat ze het liefst voetbal len met haar klasgenoten. Het kan haar niets schelen dat Joep voetbal geen sport voor meisjes vindt. Ze is er hartstikke goed in en kan Joep makkelijk aan. Maar dan wordt Akkie ziek. Gelukkig krijgt ze heel veel steim van haar klasgenoten en Juf Ina. Ondanks het verdriet kan de optimistische Akkie het niet laten om zich ook vanuit het zieken huis overal mee te bemoeien. Als het ernaar uit ziet dat ze het voet baltoernooi moet missen, bedenkt Joep een cool plan voor haar... HEILOO - Een komedie over het moederschap. Van de hoogste toppen van euforie naar de diep ste dalen van ellende. Van uitgespuugde babyhapjes tot een trots oudergevoel. Vier topac trices maken van Mama! een lange schaterlach die wordt afgewisseld met zang en momenten van ontroe ring. Ze spelen in een vertaling van Daphne Deckers, vier moeders die hilarische en vertederende anekdo tes vertellen over zwanger zijn en moeder worden. Mama! gaat over ochtendmisselijkheid, over inknip- pen en uitscheuren, over pijnlijke tepels en blubberbuiken en nachten die wreed worden verstoord door babygehuil. Maar Mama! gaat ook over improvisatietalent en verliefd zijn op je eigen kind. Mama! is een voorstelling waarin bijna iedereen zichzelf, zijn partner, een familielid of kennis herkent. Met de actrices Annick Boer, Maiy-Lou van Stenis, Esther Roord en Margo Dames. Deze voorstelling, een absolute 'must see' volgens de redactie van Oudere van Nu, komt in theater De Beun in Heiloo op vrijdagavond 2 maart om 20.15 uur. Kaarten kosten 23 euro en HEILOO - Op zaterdag 17 maart van 10.00 tot 12.00 uur houdt het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo weer een gezellige kin derkledingbeurs. Wilt u een tafel reserveren om uw tweedehands kinderkleding en/of speelgoed te verkopen, dan kimt u contact opnemen met tel. 072-5331297. De afmeting van de tafel is 80 x 160 en kost 7,-. Slechts één tafel per persoon en op is op. kunnen worden besteld en betaald via www.vriendenvandebeim.nl en aan de kassa van het theater, Willibrordusweg 2. De kassa is open van woensdag tot en met vrijdag tus sen 13.30 en 17.00 uur en vanaf een uur voor de aanvang van vooretellin gen, tel. 072-5333156. Annick Boer, Mary-Lou van Stenis, Esther Roord en Margo Dames. Foto: Daniel Maissan

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 10