Limmen Artistiek en Creatief Carnaval in Gorteldonk Met veel publiek aan de kant werd het een zeer geslaagde middag Afgelopen weekeinde was het dan zover, het carnavalsweekeinde in Limmen! jitfP Tropical Weekend festival in Joeb te Egmond- Binnen regio 13 Op zondag 4 maart zal er live muziek te horen zijn Carnavalsoptocht in Limmen Met veel publiek aan de kant en een hele hoop kinderen die meeliepen of meefietsten in de optocht werd dit een zeer geslaagde middag. Foto: Bart Kaandorp Ook voor de Prins en zijn raadsleden was het weer een geweldig Carnavalsfeest! Foto: Bart Kaandorp een hele hoop kinderen die mee liepen of meefietsten in de optocht werd dit een zeer geslaagde mid dag. Na afloop van de optocht kre gen alle kinderen die mee hebben gedaan een medaille uitgereikt en konden zij verder feesten in de Burgerij, waar tot in de avond door werd gefeest door jong en oud! Maandagmiddag werd er in ver zorgingstehuis de Cameren door de Uylenspieghels een bingomiddag gehouden. Ook deze middag werd drukbezocht door alle bewoners, die hebben genoten van de bingo, van het optreden van 'de verliefde stieros' en van alle lekkere hapjes en drankjes. De organisatie hoopt dat iedereen er net zo van genoten heeft als zij en hopen u allen volgend jaar weer te mogen begroeten! LIMMEN - Een foto van de optocht in Limmen op 19 februari. Afgebeeld het oude bollenwagentje van Piet van Duin (oude Limmers zullen zich dit karretje zeker herinneren), met achter het stuur een oomzegger van Piet. Foto: Cees Winter LIMMEN - Op zaterdag 3 en zondag 4 maart wordt voor de 38ste maal de expositie Limmen Artistiek en Creatief gehouden. Deze vindt plaats in de cultu rele boerderij Vredeburg aan de Dusseldorperweg in Limmen. De expositie bestaat uit schilderijen in diverse stijlen, beeldhouwwerken, fotografie en sieraden maken. Ook is er een workshop, figuren maken met DASklei. Opgeven bij Marijke Verlaat, tel. 0251-656154. Bij de Alkmaarse Gemaal te Akersloot, in zijde. Gemaakt door mevrouw A. Leijen en te zien tijdens Limmen Artistiek en Creatief. Aangeleverde foto kunstschilder Jan Hoek kunt u zich laten vereeuwigen op het doek. Reserveren tel. 072-5129262. Op zondag zal er live muziek zijn. LIMMEN - Vrijdag werd de aftrap gedaan van de carna valsviering in Limmen, met de viering voor de scholen van Limmen. Het optreden van de clown en het Ren je Rot spel in de ochtend voor de onderbouw en 's middags de playbackshow. Alle kinderen hebben weer geno ten van deze dag en zagen er prach tig verkleed uit! Zaterdagavond was er de foute avond onder begelei ding van de band Back4More in de Burgerij, welke ervoor zorgde dat iedereen op de dansvloer te vin den was! Het thema dit jaar was in Spaanse sferen en dat was goed terug te zien..Diverse originele kos tuums passeerde de revue zoals een aantal pakjes uit Spanje die ver dwaald waren en niet te vergeten de Benidorm Bastards, een hele hoop mooie Spaanse signorita's en uiter aard ook Zorro's. Na deze spetterende avond was het zondag de beurt aan de optocht. Om 13.30 uur vertrokken zo'n vijf tien karren vanaf de Vuurbaak om hun ronde door Gorteldonk te maken. Met veel publiek aan de kant en De openingstijden zijn zowel op zaterdag als zondag van 11.00 tot 17.00 uur en de entree is gratis.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 11