Verenigingskampioenschap Bowlingvereniging Heiloo GTH turnsters succesvol bij tumwedstrijd DOS sport 17 SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Bridgekampioenschap Heiloo/Limmen Badmintonclub vor 50-plussers 25 jaar jong Ci Vennewater Badminton ongeslagen kampioen zich met de zes games 203,191,206, een weer bijna Perfect game 299,249 en 234 (230,33 gemiddeld) op een eerste finaleplaats. Daar wist hij zijn overmacht te prolongeren met eengemiddelde van 227,16 over zes games. Zij naam? Marco Lammere uit Westzaan, Verenigingskampioen BVH 2012 en houder van de wis selbeker mannen 2012. Een hevige strijd vond plaats om de tweede en derde plaats. Martin Spoelstra uit Beveiwijk, eveneens houder van meerdere Perfect games, plaatste zich, komende vanaf de zevende finaleplaats, als derde op het podi um. Zijn zes games finale met een gemiddelde van 211,83 zette hem op een totaal pinfall van 2460. Daarmee kwam hij vijftien pins te kort op de nummer twee Rik Nap uit Egmond Binnen. Een gemiddelde van 206,25 bracht zijn score op een pinfall van 2475. Bij de mannen B klasse ging de strijd gelijk op. De eerste drie finale plaatsen bleken na de finale ook die van de podiumplaatsen te zijn. Paul Zijlstra uit Alkmaar nam in de voor ronde reeds afstand van zijn concur rentie en liet deze ook niet meer gaan in de finale. Zijn kampioenschap 2012 in deze klasse B was dan ook dik ver diend. In een gelijke strijd wist Ton Ranzijn uit Heerhugowaard net even tachtig pins meer te hebben behaald als de op de derde plaats geëindigde Hans Groot uit Alkmaar. In de finale CD klasse bij de mannen kon Hareld Moerman uit Heiloo zijn achterstand van 72 pins op nummer één niet hele maal weghalen. Hij kwam uiteinde lijk 29 pins tekort en pakte de tweede podiumplaats. In deze klasse werd Richard Meijer uit Heemskerk kam pioen 2012 met een gemiddelde van 190 over twaalf games. Eindstanden: www.bowlingverenigingheiloo.nl. AKERSLOOT - De Cl van het Vennewater Badminton is onge slagen kampioen geworden van hun klasse. Het team bestaande uit Flip de Jong, Feie Bakker, Thomas Kaandorp en Barbara van Noord had maar liefst een voorsprong van veertig punten op nummer 2. Aangeleverde foto REGIO - Op zondag 18 maart houdt bridgeclub Sans Atout zoals elk jaar weer een gezellige bridgedag waarbij gestreden wordt om de bekende wissel bokaal, die wordt uitgereikt aan het paar wat het hoogste eindigt in de A-lijn en zich dus een heel jaar lang kampioen van Heiloo/ Limmen mag noemen. Ook dit jaar zal er weer in verschillende lijnen worden gespeeld al naar gelang van het bridgeniveau van de deelnemers. In alle lijnen zijn er (geld)prijzen voor de paren die op de eerste drie plaatsen eindigen. Deze bridgedrive wordt gespeeld in cultureel centrum Vredeburg te Limmen, van 10.30 tot 17.00 uur. U wordt 's morgens ontvangen met een kop koffie of thee en tussen de middag is er een lunchbuffet met soep en diverse broodjes. Tenminste één persoon van een deelnemend paar dient of woonachtig te zijn in Heiloo of Limmen of lid te zijn van een bridgeclub in één van deze plaatsen. Voor nadere informatie of het doorgeven van gegevens kimt u mailen naar t.mooij l@quicknet.nl of bellen naar tel. 072-5331672. BOWLING HEILOO - Er werd, bij Bowlingvereniging Heiloo, weer hoog gescoord bij de onderlinge strijd om het verenigingskam pioenschap en de klassekampi oenschappen. De drie dagen van voorronden werden afgesloten op donderdag 9 februari met de finales in de diverse klassen. In de hoogste klasse A bij de vrouwen werd, na een score van gemiddeld 201,82 in de voor ronden, al duidelijk dat Anita de Boer uit Heerhugowaard het Vereniginskampioenschap bij de vrouwen van 2011 ook voor 2012 zou gaan prolongeren. Met ruime voorsprong op haar teamgenoten uit de Nationale eredivisie, Petra van de Woip uit Beveiwijk en Patricia Groot uit Schagen, die respective- lijk tweede en derde werden, mocht zij de Wisselbeker nog een jaartje in haar bezit houden. Het klasse kampioenschap in de klasse wou wen B was overtuigend voor Corrie Schouten uit Alkmaar, gevolgd door Sheila Péme uit Heerhugowaard, die twaalf pins voorsprong behield op Angelique Hutzezon, die daarmee de derde plaats voor zich opeiste. Een spetterende finale speelde zich af bij de hoogste klasse mannen A. In de voorronde bewees hij niet voor niets houders te zijn van acht drie honderd Perfect games en plaatste De kampioenen Marco Lammers en Anita de Boer. Aangeleverde foto TURNEN HEILOO - Zondag 12 februari hielden GTH Heiloo en DOS Castricum een tweekamp. Alle turnsters hadden er zin in en stonden klaar om de wedstrijd te beginnen. Voor Noa Faas, Esmee Mul en Chanoa Schoehuijs was het vandaag extra spannend, zij turnden vandaag him eerste wedstrijd. Gedurende de wedstrijd werden er door de turn sters mooie oefeningen geturnd. Zo turnde Esmee een mooie vloeroefe- ning (12.00), net als Noa aan de brug (11.30). In deze groep werden Bo Beerepoot, Floor Tervoort en Chanoa Schoehuijs respectievelijk eerste, tweede en vierde. In groep twee was GTH DOS te sterk, alle medail les gingen naar GTH. Eerste werd Veerle Serrarens, tweede Danique Broers, derde Julie Warmenhoven en vierde Jette Hartman. Het was bij groep drie een spannende strijd, alle turnsters waren dan ook aan elkaar gewaagd. Aan brug lieten Nadja Boereen (13.80) en Annabel (13.90) een sterke oefening zien. Isabella Buijs wist op vloer door een keurige oefening een 13.70 te scoren. Sjoukje Pel (eerste), Silke Dekker (vierde) en Roos Tervoort (vijfde) mochten in deze categorie de medailles in ont vangst nemen. Bij de laatste groep werden er goede oefeningen geturnd. Ilse Brouwer kreeg een 13.10 voor haar nette bmgoefening, Jena van Ravenzwaaij mocht het goud in ont vangst nemen. In de middag was het de beurt aan de andere turnsters van GTH. De hele wedstrijd was het een weerzien van mooie oefeningen op alle toestellen. Laura Arends turnde aan de brug een prima oefening, dat leverde haar dan ook een 13.10 op. Brechtje van Haneghem mocht in deze categorie plaats nemen op het hoogste podium! Emma Henriét en Nina Lute wisten er in him cate gorie een spannende wedstrijd van te maken. Met slechts 0,15 verschil won Nina de strijd en kreeg Emma de tweede prijs. Net als Emma werd Milenka Hoom ook tweede in haar categorie door het turnen van een goede wedstrijd. Bij de jeugdmei- den werden er door alle meiden mooie oefeningen geturnd. In het eindklassement was het dan ook even spannend, GTH was goed ver tegenwoordigd. Madelijn Belle kreeg het goud, Romy van Dijk en Myrthe Wols behaalden beide het zilver. De laatste categorie, de junioren bleek een sterk veld te zijn. Patricia Mulder turnde een stabiele wedstrijd, met 0,60 verschil behaalde zij de eerste plaats, Demi de Visser werd tweede. V.l.n.r. achter: Silke, Ilse en Roos, (midden:) Jena, Floor, Julie, Nadja, Sjoukje, Isabella en Annabel, (onder:) Danique, Jette, Veerle, Noa, Bo, Chanoa en Esmee. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 15