Informatieavond obs Meander Win 'Gewicht op maat lang' en een NEI-sessie Trekker winnaars bij Kees Burger Sjaal ontwerpen Nivon H E I L O O kfUfJ DEUTEKOM BOEK VAN DE WEEK David Servan-Schreiber Je kunt verschillende keren afscheid nemen DOKTERS DIENSTEN Praktijk E. GIANOTTEN is GESLOTEN van 27 februari tot en met 2 maart Dr. Ruurda neemt waar tel 072-5333080 Je kunt verschillende keren afscheid nemen Je kunt verschillende keren afscheid nemen - David Servan-Schreiber Taart voorJefen René Letschert Fit^lady Fotoboek maken Internet en e-mail Mergelbeeld Belastingaangifte Die pet past ons Successierechten Aanbieding Aluminiumcement beelden Gezelschapsbank chineest UITKIJKPOST 22 FEBRUARI 2012 Heerenweg 67-69,1851 KL Heiloo WMHB naast Winkelhof 't Loo, 072 5331483 LIBRIS. Uw Complete Boekhandel e-mail: info.deutekom@libris.nl door David Servan - Schreiber voor 15,00 David Servan-Schreiber overleed afgelopen juli op vijftigjarige leef tijd aan hersenkanker. Toen hij nog maar net de dertig was gepasseerd, werd Servan-Schreiber voor het eerst behandeld voor een kwaad aardige hersentumor. Hij begon zich te verdiepen in complemen taire geneeswijzen en die zoektocht naar methoden om kanker te voor komen en genezen zou de rest van zijn leven duren. Zijn boeken Uw brein als medicijn en Antikanker, een nieuwe levensstijl werden inter nationale bestsellers. In Antikanker beschreef Servan- Schreiber zijn eigen diagnose en genezingspro ces. In Je kunt verschillende keren afscheid nemen komt de auteur terug op de richtlijnen waarvoor hij pleitte in Antikanker en legt hij uit waarom hij - ondanks zijn terug val - nog altijd overtuigd bleef van dezelfde methoden. HEILOO - Op woensdag 7 maart kimt u op verschillende manieren infor matie krijgen over hoe er gewerkt wordt op openbare basisschool Meander in Ypestein. 's Ochtends is er een inloopochtend waar u en uw kind wel kom zijn van 09.00 tot 11.00 uur. U ziet de school dan écht 'in bedrijf. Directieleden, leerkrachten en oudere zijn aanwezig om u de school te laten zien, informatie te verstrekken en al uw vragen te beantwoorden, 's Avonds is er om 20.00 uur een informatieavond waar u ook alle informatie krijgt en vragen kan stellen over onze school en ons ondeiwijs. Nieuwsgierig gewor den? U bent welkom op woensdag 7 maart in de ochtend en/of 's avonds op Meander, De Hucht 2, Heiloo, tel. 072-5339935. Ter oriëntatie kunt u ook de website bezoeken: www.obsmeander.info. HEILOO - In maart 2012 bestaat 'Gewicht op maat' al weer driejaar. Sinds 1 januari heeft 'Gewicht op maat' een nieuwe huisstijl. Bij een nieuwe huis stijl en een driejarig bestaan hoort een feestelijke actie. 'Gewicht op maat' geeft eenmaal het pakket 'Gewicht op maat lang' weg, ter waarde van 290,- en een NEI-sessie ter waarde van 75,- Als u raadt wie het nieuwe logo heeft ontworpen, maakt u kans op deze intensieve begeleiding! Wat moet u doen? raad wie het nieuwe logo heeft ontworpen (Tip: ga naar www. gewichtopmaat.nu, voorpagina of klik op 'nieuws'). Stuur uw antwoord voor donderdag 1 maart naar info@gewichtopmaat.nu; vermeld in uw e-mail uw naam, adresgegevens, gewicht, lengte en telefoonnummer. Voorwaarden: familieleden en vrienden zijn uitgesloten van deelname; u dient gezond te zijn (een gewichtsconsulent verwijst diabetici bijvoorbeeld door naar de diëtist). De winnaar krijgt persoonlijk bericht en de uitslag wordt vanaf maandag 5 maart bekend gemaakt op www.gewichtopmaat.nu. HEILOO - Alweer voor het zesde jaar delen leden van de Provinciale Statenfractie van de WD in de Valentijnsweek taar ten uit aan personen als blijk van waardering voor hun inzet voor een goed functionerende samenleving. Dit jaar viel de eer te beurt aan Jef en René Letschert van Parfumerie Drogisterij Letschert. Statenlid Henk Hansen kwam naar Heiloo met taart om Jef en René Letschert in het zonnetje te zetten en zo te belo nen voor hun energieke inzet en ondernemerschap. Door de lang durige verbouwing van de stationsomgeving heeft de drogisterij het niet makkelijk gehad. Gelukkig weten de klanten inmiddels de weg weer te vinden. Aangeleverde foto HEILOO - Het Nivon in Heiloo biedt op donderdagavond 23 februari en 8 maart een nieu we cursus aan. Sjaal ontwer pen onder leiding van docente Wybrich Hornstra. Door middel van creatief machi- neborduren en met behulp van in- water-oplosbaar-vlies gaat u aan de slag met de sandwichmethode: er wordt beleg tussen een basis stof en een oplosbare vlies gelegd. Het 'beleg' kan uit allerlei materi aal bestaan, bijvoorbeeld snippers stof, leuke (brei)garens. Deze cur sus vindt plaats in het Cultureel Centrum het Open Huis van 20.00 tot 22.00 uur. Bekijk www.nivonhei- loo.nl. Informatie en opgave: Reina Mulder tel. 072-5333127 en Ria van der Laan tel. 072-5333217. HEILOO - De afgelopen drie weken konden klanten van keurslagerij Kees Burger meedoen met de kassabonnenactie. Kees was weer eens gul en gaf deze keer maar liefst drie speelgoedtrekkere weg. Op de foto ziet u de zeer blije Ydse Gerritsen (1) Fleur Balm (m) en Taeke Leek (r) die de trekkers gewonnnen hebben. Kees wenst ze heel veel trekkerplezier. STICHTING WELZIJN HEILOO Trefpunt Abraham du Bois-hof 2 Heiloo tel. 072-5331297 www.welzijnheiloo.nl stichting@welzijnheiloo.nl Fit41ady wil alle vrouwen een maand lang laten ervaren hoe zij energieker en soepeler worden door training onder begeleiding van Fit41ady. De fitmaand van Heiloo begint op woensdag 7 maart met een gezondheidscheck door een verpleegkundige en een intakege sprek. Daarna volgt een persoon lijk advies en wordt gedurende een maand twee keer per week onder begeleiding getraind. De kosten zijn totaal 52,50. Opgeven vóór 6 maart per e-mail stichting@welzijn- heiloo.nl of tel 072-5331297. Maandag 12 maart om 09.30 uur start deze workshop over het afdrukken van digitale foto's in een fotoboek. Er wordt begonnen met het downloaden van program matuur waarmee u ook thuis kunt werken. U leert werken met lay out, achtergrond en tekst toevoe gen. Neem een eigen USB-stick mee. Drie ochtenden van anderhalf uur voor 40,- (servicepas 38,-), excl. Handleiding 5.-. Woensdag 14 maart om 09.30 uur start deze cursus voor internet gebruikers, die wat meer willen dan alleen eenvoudig e-mailen of surfen. U leert systematisch infor matie zoeken en andere handige toepassingen op het internet en daarnaast leert u voor e-mail onder andere bijlagen hanteren en adres sen beheren. Voor deze cursus is de basiskennis vereist. Vijf Lessen van anderhalf uur voor 99,- (ser vicepas 94,05), excl. cursusboek 15,-. Trudie Buis geeft op woensdag 18 april van 09.30 tot 11.30 uur de eerste les van de cursus mer gelbeeld voor beginners. Mergel is een zachte steensoort die zich makkelijk laat bewerken, ook door mensen met minder kracht in de handen. Kosten: 52,- (servicepas 49,40) voor zes lessen exclusief steen 2,- per kilo). Telefonisch aanmelden via 072-5331297. De deskundige vrijwilligere staan paraat om te helpen bij uw belastingaangifte, tegen een kleine vergoeding. Tegelijk wordt dan gekeken naar de zorgtoeslag en de huurtoeslag. Bel voor 1 maart 072- 5331297. Lezing door politiefunctionaris sen op donderdag 15 maart over het takenpakket van de wijkagent en over de reorganisatie bij de politie. De wijkagenten van Heiloo, Dirk Haasnoot en Johan de Wildt ver tellen u alles over him werkzaam heden. Tijdstip 14.00 tot 16.00 uur, zaal open 13.30 uur, entree 3,75. Reserveren via tel. 072-5331297. Op woensdag 29 februari vertelt notaris Van Leereum alles over nalatenschappen, belastingen en meer zaken, die voor 60plussere belangrijk zijn om te weten. Locatie Trefpunt, aanvang 14.00 uur, entree 3,75, telefonisch reserveren. Zondag 11 maart is er een mid dagtochtje per luxe touringcar naar het molenmuseum in Koog aan de Zaan waar een rondleiding een beeld geeft van de opkomst en neergang van de molenindu- strie. Koffie drinken op de Zaanse Schans. Vertrek Trefpunt 13.00 uur. Speciale prijs 21,50 inclusief kof fie en rondleiding. Reserveer tel 072-5331297. Er zijn nog enkele plaatsen vrij in de cursus Beelden maken van aluminiumcement die begint op vrijdag 9 maart, van 13.30 tot 15.30 uur. Kosten: 55,- (servicepas 52,25) voor vijf lessen, exclusief materiaalkosten 13,-. De Gezelschapsbank houdt op woensdag 29 februari om 17.30 uur weer een plezierig samen-uit-eten. Deze keer in Restaurant Lotus, 't Loo 8. Een compleet driegangen- menu voor slechts 11,50 exclusief drankjes. Graag aanmelden: c.spit® welzijnheiloo.nl of tel. 072-5331297.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 7