Samenwerkingsverband Tally-Ho Bergen en BSG Theatergroep Eenhoorn en NLP-koor in Vredeburg ten bate van Alpe d'HuZes Cliënteninformatie in Limmen Openingsaanbieding Beauty by Britt 'Sjeu de Boelen' in Egmond-Binnen Lezing in Vredeburg over reis door Afrika noiD28bi9rlnoorlo< REGIO 17 INGEZONDEN MEDEDELING Speciaal voor Prijsje Geluk maakte rapper Steven Engel een tekst New Voice 'Keer op Keer' verrast Ledenavond KVG ttil9 Yd Ytuoea Fv'G'. U ITKIJ KPOST 14 MAART 2012 LIMMEN - Theatergroep Eenhoorn en het NLP-koor uit Limmen verzorgen een bene fietavond ten bate van Alpe d'HuZes. Alpe d'HuZes is een actie waar bij fletsere, alleen of in een team, geld bijeen fietsen waarmee zij een bijdrage leveren aan de strijd tegen de gevolgen van kanker. En één van deze fletsere is Petra Metzelaar. Petra Metzelaar is acteurbegeleid ster bij Theatergroep Eenhoorn. Deze groep steunt haar graag bij haar inspanning om zoveel moge lijk sponsorgelden in het kader van Alpe d'HuZes bij elkaar te krij gen. Daarom speelt Theatergroep Eenhoorn op deze bijzondere avond de vooretelling Prijsje Geluk. De opbrengst van deze avond komt geheel ten goede aan Petra's missie. Theatergroep Eenhoorn bestaat uit 16 acteurs met een (meervoudige) beperking en repeteert in theater Het Pakhuis in Hoom. De theater groep gaat graag de uitdaging aan om grenzen op te zoeken en haalt altijd onvermoede kwaliteiten van alle acteurs naar boven in een span ningsveld tussen thematiek en maat schappelijke moraal. Op 29 maart speelt Theatergroep Eenhoorn haar nieuwste vooretelling: Prijsje Geluk. Deze vooretelling knipoogt naar de Driestuiveropera van Berthold Brecht, maar Eenhoorn geeft, zoals gebruikelijk, een geheel eigen inter pretatie. Speciaal voor Prijsje Geluk maakte de bekende rapper Steven Engel een tekst en studeerde die in met de acteurs. Zo krijgt een voor oorlogs crisisdrama een eigentijdse twist. Centraal in Prijsje Geluk staat het plaatsen van mensen in hokjes en het plakken van etiket ten. Op elkaar, op alles en iedereen. Worden we daardoor gelukkiger? Rijker? Slimmer? Na afloop van de vooretelling Prijsje Geluk is er een korte pauze. Na de pauze biedt het NLP-koor uit Limmen, bestaande uit twintig enthousiaste dames onder leiding van Lonneke Lute, een geva rieerd programma aan. Lonneke zal wat leadzang op zich nemen en wellicht dat de beide muzikan ten, Dave van der Schaaf en Jean Hanck nog iets uit eigen repertoire ten gehore brengen. Afwisseling genoeg voor een avond vol verras singen. Donderdag 29 maart om 20.00 uur, zaal open: 19.30 uur. Waar: Vredeburg, Dusseldorperweg 64 in Limmen. Toegang: 7,50 inclusief een kopje koffie of thee. Kaarten voor deze benefietavond zijn verkrijgbaar bij Petra Metzelaar. Reserveren doet u door een e-mail te sturen naar petranaardetop® gmail.com, onder vermelding van benefietavond 29 maart. LIMMEN - Op 1 maart opende gediplomeerd schoonheidsspecialiste Britt Zeeman haar nieuwe salon Beauty by Britt (BbB) aan de Kerkweg 2 in Limmen. De professionele en eigentijds ingerichte, ruime salon is gevestigd op de begane grond, centraal gelegen en daardoor makkelijk bereikbaar, ook voor mensen die van buiten Limmen komen. Britt is vorig jaar okto ber voor zichzelf begonnen en toen deze prachtige locatie in beeld kwam, aarzelde ze niet. Het biedt haar volop mogelijkheid om het aanbod van BbB in uiterlijke verzorging te vergroten. Zo volgt Britt momenteel een pedicure opleiding om dit later aan het assortiment toe te voegen. Bij Beauty by Britt kunt u terecht voor een vakkundige schoonheidsbehandeling van gezicht en/of lichaam naar keuze, maar ook voor een heerlijke massage van gezicht, nek en/of rug, dmkpuntvoetmassage, hot stone massage et cetera. Profiteer nog tot en met april van die weldadige openingsaanbieding: bij reservering van een gezichtsbehandeling krijgt u een ontspannende mg, nek of druk- punt voetmassage cadeau! Beauty by Britt, Kerkweg 2, 1906 AW Limmen, tel. 06-51936890, www.beautybybritt.nl. EGMOND - De Egmondse jeu de boule vereniging Sjeu de Binders houdt op 12 mei samen met de Stichting vrienden van JOEB een groot Sjeu de Boeles toernooi op het kerkplein te Egmond-Binnen. Het toernooi is voor recreatieve spelers, maar ook wie nog nooit gespeeld heeft is welkom. Het gaat in Egmond-Binnen om de gezellige sfeer rond het spel met een drankje, een hapje en muziek. Geen ballen? Geen nood! De Sjeu de Binders heb ben ballen genoeg. Er is mimte voor 64 teams van twee personen, opge ven kan per e-mail naar jbkramer® quicknet.nl, vermeld de namen van de spelers en het e-mail adres. De inschrijving sluit op 31 maart en vol is vol! Het toernooi begint om 11.05 uur precies en duurt tot ongeveer 18.00 uur. Voor meer informatie kimt u contact opnemen met Jaap Kramer, tel. 072-5062187. LIMMEN - Gezien het gerin ge aantal bezoeken aan het Cliënteninformatiepunt in de bibliotheek in Limmen, is beslo ten de Clip niet mee te verhui zen naar de nieuwe locatie. Het blijft wel mogelijk om dicht bij huis, kort of uitgebreid, geïn formeerd te worden over de vele voorzieningen die worden geboden in het kader van welzijn, wonen HEILOO - Vorige week was het de beurt aan Keer op Keer om het koor uit Egmond Binnen een hart onder de riem te steken. Keer op Keer, de reclyclewinkel op Industrieterrein Oosterzij in Heiloo, dat met de verkoopopbrengst al vele goede doelen in binnen- en buitenland ondersteunde en dat met de weke lijkse 'opkikker' ook de plaatselijke verenigingen of stichtingen helpt. Nu was New Voice - samen met nog een aantal andere koren - uit verkoren voor de 'Opkikker van de Week'. Zij kon daarmee rekenen op 150,- als bijdrage aan de aanschaf van een muziekinstallatie. Het koor dat dienst doet bij de vieringen in de St. Adelbertuskerk in Egmond Binnen, verzorgde optredens in zorgcentra Agnes (Egmond aan Zee) en De Cameren (Limmen). Zeker bij laatstgenoemde zangmid dagen (die de leden van het koor heel veel voldoening hebben gege ven) bleek al snel de toegevoegde waarde van de aangeschafte appa ratuur. Maar ook bij de avondwa ken voor de overledenen is er door de solisten al veelvuldig gebruik van gemaakt. De dirigente, muzikanten en koorleden van New Voice zullen dan ook zeker 'keer op keer' aan deze geste terugdenken! LIMMEN - Het Katholieke Vrouwen Gilde heeft op woens dag 21 maart om 20.00 uur haar ledenavond in de Burgerij Dusseldorperweg 103 in Limmen. Die avond komt de heer van de Wal uitleg geven over glasblazen. Voor de pauze geeft hij uitleg en daarna brengt hij het in de praktijk. Ook introducees zijn welkom. en zorg. Dit kan telefonisch, per mail of op afspraak bij de mensen thuis of op de Clips in Akersloot of Castricum. De Clips zijn per mail bereikbaar via info@welzijncastricum.nl of telefonisch 0251-656562. De vrijwilligers van de Cliënteninformatiepunten geven gratis advies en informatie over het aanbod van de vele organisaties. Zij helpen mensen op weg, brengen LIMMEN - Benno Graas uit Wormerveer beleefde met zijn vrouw Thecla een bijzon der motoravontuur dwars door Afrika. Die tocht van een jaar voerde hen door de meest afgelegen stre ken van het zwarte continent en confronteerde hen met de meest wonderlijke, gevaarlijke, myste rieuze en bizarre gebeurtenissen. Terug in Nederland besloot Benno hun wetenswaardigheden aan het papier toe te vertrouwen, met als hen in contact met de juiste instel lingen of schakelen direct onder steunende hulp in. Ook kunnen zij desgewenst een ouderencoach inschakelen, die met de mensen samen kijkt welke hulp nodig is, wat men zelf kan, wat de omgeving kan bieden en welke organisaties kunnen worden inge schakeld. De ouderencoach kan ook hulp bieden bij het organiseren van een en ander. resultaat een vuistdik boek dat in 2010 werd uitgeroepen tot het beste reisverhaal van het jaar en waaivan de titel luidt: Het aarden Beest. Het succes was van dien aard dat Benno alom gevraagd werd te komen vertellen over zijn 43.000 kilometer lange tocht. Op vrijdag 23 maart komt hij (met zijn motor fiets!) naar Vredeburg in Limmen, om zijn avontuurlijk relaas begeleid door prachtige beelden te houden. De avond begint om 20.00 uur. Zaal open om 19.30. Entree 5, - inclu sief koffie. REGIO - Sinds begin maart ziet een deel van de etalage van Tally-Ho in Bergen er anders uit dan anders. Deze etalage is inge richt met kledingstukken gemaakt door leerlingen van de Berger Scholengemeenschap: Pien Stolk en Ellis Dekker, beiden uit 6 athe neum. De twee jassen zijn ont worpen als werkstuk voor het vak Algemene Natuurwetenschappen (thema: recycling duurzaamheid) en zijn gemaakt van oude fiets banden. Deze actie van Tally-Ho krijgt bovendien een vervolg. Op zondag 11 maart vond de jaarlijk se Tentoonstellingsdag plaats op de Berger Scholengemeenschap. Hoogtepunt van deze dag was een modeshow waarbij tientallen leerlingen zelfgemaakte creaties showden op de catwalk. Tijdens de modeshow selecteerde een deskundige jury, onder leiding van Barbara Leijen (eigenaresse mode keten Tally-Ho) en modeontwer per Ruud Morse (morse code) de mooiste creaties. Deze creaties zul len vanaf deze week gedurende 14 dagen worden getoond in de etala ges van Tally-Ho in Bergen. Daarnaast zal een selecte groep leerlingen een workshop volgen gericht op het succesvol in de markt zetten van unieke kledingontwerpen. Op deze wijze steunen lokale ondernemers de creativi teit en ondememingsdrang van talentvolle scholieren. Foto: Marco Bakker Benno Graas uit Wormerveer beleefde met zijn vrouw Thecla een bijzonder motoravontuur dwars door Afrika. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 17