Spannende streekderby Limmen tegen Meervogels GTH turnsters door naar regiokampioenschappen Sla ALS de wereld uit AV Trias pupillen presteren goed bij de cross finale in Woerden AZ Selectiedag bij De Foresters sport 2i SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Goede vangst voor zeevissers van DVW SpM 4 MAART 2012 Zondag 11 maart kwamen (v.l.n.r.) Annabel, Silke en Sjoukje in actie op de finale Zuid vierde divisie te Beverwijk. Aangeleverde foto VOETBAL LIMMEN - Zondag 18 maart is het zover. De gezworen 'aartsri valen' strijden om de trots en eer van de gemeente. Limmen ontvangt Meervogels uit het naastgelegen dorp Akersloot. Deze wedstrijden zijn op zich staande wedstrijden. Al zou het ner gens meer om gaan in de competi tie, geen van beide partijen willen verliezen. Niet alleen in het veld zal het er om spannen, ook buiten het veld zal er menig weddenschapje worden afgesloten op de uitslag. Meerdere families zullen leden heb ben die in Limmen of in Akersloot wonen. Han Visser, trainer van Meervogels verwacht dat suppor ters van Meervogels in grote getale met him geel-zwarte hart (en kle ding) naar Limmen komen. Hoe de TENNIS HEILOO - Op zondag 8 april (eerste paasdag) vindt bij TC Heiloo United een tennisevene- ment plaats. Met dit tennis-evenement wordt geld ingezameld ten behoeve van de Stichting ALS (Amyotrofische ATLETIEK HEILOO - Afgelopen zaterdag was het zo ver voor de 16 pupil len die zich hadden geplaatst voor de finale cross 2012 die gehouden werd in Woerden bij AV Clytoneus. Het parcours was fmale waardig: grasveldjes, modder/kleipaden, heu veltjes op en af, hobbels en bobbels, wedstrijd zal verlopen, is volgens hem moeilijk te voorspellen. „We zijn redelijk aan elkaar gewaagd. Limmen is misschien iets beter in vorm, maar bij zo'n derby spelen er ook andere krachten mee!" Trainer van W Limmen Jos van Velen kijkt naar de derby uit: „Het zijn dé wedstrijden! Er komt altijd een berg publiek op af en dat maakt het leuk. Vervelend voor ons is dat Meervogels zich vaak beter kan opladen voor een wedstrijd als deze. We hopen dat dit nu eens andersom is. Als dat gebeurt, wordt het echt een topwedstrijd en daar ga ik voor!" De Limmers zullen de 'grote invasie' proberen te overstemmen door een overkill aan oranje/wit te laten zien. De eerste wedstrijd in Akersloot eindigde in een 1-1 gelijk spel. Limmen was heer en meester, maar wist de bal niet vaker in het Laterale Sclerose). Doel van de stichting is om meer bekend heid aan deze genadeloze ziekte te geven en om geld in te zame len voor verder onderzoek zodat er snel een medicijn kan worden gevonden. Blijf niet aan de kant staan, maar doe mee. Iedereen vanaf 18 jaar kan inschrijven via: alles was er. Vooral de afdalingen over de kleipaadjes waren opletten geblazen, voor je het wist vloog je de bocht uit. Bijna alle deelnemers vonden het een zwaar parcours. De C pupillen legden een ronde af van 875 meter. De B pupillen liepen 1250 meter en de A pupillen moes ten maar liefst 1750 meter afleggen. Grote verrassing was de prestatie van Raül Tophoff die op het podium doel te krijgen. Meervogels pro beerde met diepe ballen chaos te creëren in de hechte defensie, het geen uiteindelijk in de negentigste minuut lukte. Limmen scoorde de winnende nog, maar de goal werd afgevlagd door de scheidsrechter van Meervogels wegens buitenspel. Limmen staat op dit moment in de middenmoot en doet enkel nog mee voor de derde periode. Meervogels daarentegen staat op de vierde plaats. Afgelopen week won Limmen uit bij WSV'30 met 3-1 en Meervogels verloor met 5-2 uit bij Purmerend. Limmen vraagt een ieder die Limmen steimt zich in het oranje/wit te kleden om zo duidelijk te laten zien waar je vandaan komt. En uiteraard vraagt Meervolgels dit van zijn meegereisde achterban. Aftrap is om 14.00 uur op het com plex van W Limmen. www.tcheiloounited.nl. Er wordt gemengd dubbel gespeeld. Kosten zijn tien euro per persoon (meer mag natuurlijk ook). Aanvang 11.00 tot 18.00 uur. Mocht u niet mee spelen maar deze actie wel financieel willen ondersteu nen neem dan contact op met slaalsdewerelduit@gmail.com. eindigde met een fantastische derde plaats. Ploeggenoot Mike Wortel greep net naast de medailles met een zesde plaats. Ook Tijs Haanappel deed het met een achtste plaats van de 66 deelne mers bijzonder goed. Maar ook de overige Trias deelnemers verdienen een pluim, ze hadden zich ten slotte wél geplaatst voor deze mooie fma le! TURNEN HEILOO - Zondag 11 maart kwamen drie turnsters van GTH in actie op de finale zuid vier de divisie te Beverwijk. Silke Dekker, Annabel Jonkhart en Sjoukje Pel turnen allemaal in de categorie instap. Naar aanleiding van deze wed strijd kunnen de turnsters doorstro men naar het regiokampioenschap. De turnsters stonden al vroeg klaar om te starten aan de wedstrijd. De tegenstand was groot, totaal deden er 36 turnsters mee aan de wedstrijd. Het eerste toestel was de balk, de meisjes turnden goede oefeningen. Zowel Sjoukje( 11.40) als Silke(ll.OO) hadden een mooie en stabiele oefening, dit was ook terug te zien in het cijfer. Vloer was VOETBAL HEILOO - Jonge voetballers die hun talenten willen tonen aan de trainers en scouts van de AZ Jeugdopleiding en De Foresters, kunnen op 3 mei terecht op De Vennewatersweg 23 te Heiloo. De Foresters en de AZ Jeugdopleiding houden op die dag een AZ Selectiedag. De AZ Selectiedagen zijn een nieuw initiatief van de AZ Jeugdopleiding en veivangen de AZ Voetbaldagen en Keepersdag die elk seizoen op Sportcomplex 't Lood werden gehouden. Het nieuwe evenement vindt plaats op de complexen van de verschil lende driesterrenpartners van het AZ Talentenplan. Tijdens de AZ Selectiedagen krijgen jonge voet ballers een training aangeboden met verschillende oefenvormen en ervaren zij hoe het is om te trainen bij de AZ Jeugdopleiding. Tijdens de dagen wordt door de scouts van AZ actief gespeurd naar het volgende toestel, Annabel turn de hier een uitstekende oefening; 13.00! Het derde toestel was de sprong, alle drie de dametjes lieten een prima overslag zien, en konden zich klaar maken voor het laatste toestel, de brug. Op brug zijn zowel Annabel, Sjoukje als Silke sterke turnsters, dit was ook te zien in de resultaten. Er werd dan ook door alle drie goed gescoord: 13,65 voor Silke, 13.70 voor Sjoukje en een 13.95 voor Annabel. In het eindklas sement was het dan ook spannend, maar alle drie de meisjes hebben zich weten te plaatsen voor het regiokampioenschap! Op 14 april treden de turnsters in Hoorn weer aan om zich misschien opnieuw te plaatsen, maar dan voor het dis trictkampioenschap. Voor resulta ten: www.gth-heiloo.nl. talent. De voetballers die tijdens deze dagen opvallen, maken mis schien kans op een plaatsje bij de AZ Jeugdopleiding. Alle E- en D-Pupillen en C-Junioren (voetballers gebo ren tussen 1997 en 2002) kun nen zich inschrijven voor de AZ Selectiedagen. Het evenement wordt georganiseerd voor zowel veldspelers als keepers. Aanmelden voor één van de dagen kan via www.az.nl/jeugd. Onder het kopje evenementen vindt de geïnteres seerde het inschrijfformulier. De inschrijving loopt van vrijdag 9 maart tot en met zondag 15 april. Voor het evenement geldt: vol is vol. De kosten voor deelname aan de AZ Selectiedagen bedragen 5,- per persoon. Kinderen die lid zijn van de AZ Juniorclub De Waaghalzen of de AZ AllstarZ kun nen gratis deelnemen. Kinderen die geen lid zijn kunnen in plaats van 5,- ook een ingevuld inschrijf formulier van De Waaghalzen/AZ AllstarZ op de dag zelf inleveren. Alle Trias deelnemers verdienen een pluim, ze hadden zich ten slotte wèl geplaatst voor deze mooie finale! Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 19