Open Tennisdagen op 24 en 25 maart voor iedereen! Aanbieding van het jaar! Gezondheid altijd en Voor jong en oud voor iedereen Iedereen kan het! Tennis, 00JI3H TV Het Vennewater 20 14 MAART 2012 UITKIJKPOST Tennispark Het Vennewater Tennis, altijd en voor iedereferi Op 24 maart start de zomer bij TV Het Vennewater. Een zaterdag middag met tennis, een gezellig drankje op een ruim terras, met de Open Tennisdagen tijdens ons Openingstoemooi. Daar zijn ook niet-leden van harte welkom om te spelen en de sfeer, maar ook de lekkere hapjes te proeven. Op 25 maart 's ochtends heeft de jeugd het park voor zich. Dus maak kennis met tennis zoals tennis bedoeld is. Schrijf in voor de Open Tennisdagen via www.knltb.nl. Kijk voor alle andere informatie op www.tvhetvennewater.nl De club is financieel gezond. Daardoor kunnen we de kos ten van contributie en kantine laag houden. Per jaar betaalt een senior 130 (waarvan 15 voor de KNLTB) voor 365 dagen tennis... dat is maar 36 cent per dag! Jeugd vanaf 10 jaar betaalt maar 73. Maar dat is niet alles, om ook studerenden de kans te geven lekker te sporten, betalen jonge senioren ook maar 73 tot 21 jaar! Voor 2012 is er een gezinsaanbieding: als oudere samen met hun kinderen lid zijn, dan betaalt het 4e en volgende gezinslid alleen maar de bonds- contributie van 15! Voor 2012 zien we ook af van het inschrijf geld, dus is tennis bij onze club voor iedereen bereikbaar. Kosten voor een racket, goede schoenen en sportkleding vallen ook reuze mee, dus gezondheid voor het grijpen! Kijk op www.tvhetvennewater.nl Je kunt niet vroeg genoeg beginnen met tennis, vanaf een jaar of 4 begint puppie-tennis Onderzoek van de International Tennis Federation (ITF) in samen werking met de KNLTB wijst uit dat in vergelijking met normaal actieve mensen, tennissers slanker zijn, meer uithoudingsvermogen hebben (en daardoor minder risico lopen op hart- en vaatziekten), meer 'goed' cholesterol (HDL) hebben naast sterkere botten en spieren en een betere conditie. Dus al uw goede voornemens voor 2012 kun nen nog waargemaakt worden! Toegegeven, niet iedereen is een Djokovic of Wozniacki. Maar een wedstrijd tussen twee spelers op niveau 7 of 8 kan minstens zo spannend zijn: twee spelers, twee rackets, ballen, een mooie baan en veel inzet, verschilt dat nu veel van Wimbledon? Recrea tief tennissen kan altijd, en als je hoger op wilt, dan zijn er drie toptrainers bij de club. Iedereen die Hüseyin, Peter of Inge heeft zien lesgeven, raakt enthousiast van de vrolijke, kundi ge en betrokken manier waarop zij les geven. Techniek en zweten en alles wat tennis allemaal zo mooi maakt, kom t aan de orde tijdens hun lessen. En wat is er nu mooier dan opeens door je zoon van tien of dochter van elf verslagen te worden? Alles draait om de sport, de techniek, maar vooral de lol die samen spotten biedt. bepaalt en een ondergrond die dat allemaal mogelijk maakt. We zien daarom ook vaak opa's en klein dochters, moeders met hele kleine kinderen, of oma's met hun inmid dels grote kinderen tennissen. Het is een familiesport die je ook heel competitief kimt invullen. Want was die bal nu uit? Of net in toernooien en racketochtenden en -avonden waarop je met elke speel- sterkte terecht kimt. Natuurlijk is er midden in de zomer het beroemde Open TANNES toernooi met meer dan 400 deelnemers en hebben we het beregezellige Jeugd Tannes. Uit al die activiteiten zijn vele vrienden groepjes ontstaan, die elkaar weke lijks of vaker ontmoeten. Nazitten in de gezellige kantine met goede muziek en lage prijzen, maken ten nis tot een sportief avondje uit of gewoon een gezellige ochtend in de buitenlucht. En daarom blijkt dat ook nieuwe leden zich snel thuis Voorjong en oud Tennispark Het Vennewater De banen, gelegen in een kom van bomen, hebben een kunstgras toplaag op een speciale dempende ondergrond zodat de kans op bles sures klein is. Doordat water direct wordt afgevoerd, kan het hele jaar door gespeeld worden, bij schroei ende zon, maar ook bij regen en zelfs bij lichte sneeuw! Een ploeg van vrijwilligers houdt het park in topstaat, zodat van 's ochtends vroeg tot 's avonds laat (onder de hoge verlichting) lekker gespeeld kan worden. Dat is ook de kracht van tennis: lekker buiten, toch beschut, op elk moment datje uitkomt. Gezond bewegen op prima banen, met sportkleding en rackets voor elke beurs. Dat is de vrijheid die tennis en een club als Het Vennewater nu juist zo leuk maken. Kijk maar eens op www.tvhetvennewater.nl voelen en him plekje weten te vinden op ons mooie, met vele oude bomen beschutte park! Je kunt niet vroeg genoeg beginnen met tennis, vanaf een jaar of vier begint puppie-tennis. Met voetbal of hockey moetje op een gegeven moment wel stoppen, en dan? Tennis kim je tot op hoge leeftijd spelen: geen lichamelijk contact, weinig blessures, gelijke speelsterk- tes, een tempo dat je lekker zelf TV Het Vennewater biedt al 37 jaar tennis voor iedereen. Voor de echte competitiespeler, de recre ant, de speler die vooral voor de gezelligheid tennist of de jongste jeugd, aan iedereen is gedacht. Ouder-kindtoemooien, de WoeMi (woensdagmiddag) competitie, 55+

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 20