Heel Heiloo aan de gratis Fitness Benck en Bente door naar finale turnen Heiloo kampioen Kennemer Damkring Funakoshi team verrast op Dutch Open Onverwacht goede vangst zeevissers DVW SPORT 21 INGEZONDEN MEDEDELING Diploma's Zwembad Loos Clubkampioen weer aan kop bij Oppositie Darten in het Oosthonk UITKIJKPOST 14 MAART 2012 HEILOO - Dorssports neemt deel aan de nationale fitnesscampagne Fitness in Holland. Dat heeft één groot voordeel voor alle inwoners van Heiloo: iedereen kan een week lang gratis kennis maken met fitness! Manager Donald Koppedraaijer licht toe: „Fitness is als sport ondertussen breed geaccepteerd. Toch zijn er veel mensen in Heiloo die best eens wil len proberen, maar de stap naar een sportschool nog nooit hebben gezet. En er zijn mensen die ooit ergens lid zijn geweest, maar op zoek zijn naar een andere sportschool. Voor deze mensen is de gratis proefweek fitness ideaal!" In Heiloo is Dorssports partner van de nationale Fitness in Holland campagne. Donald Koppedraaijer over de campagne: "We staan volledig achter de #1 boodschap van de campagne: een gratis proefweek fitness om kennis te maken met fitness. Er is niets vervelender dan lid worden van een sportschool en er achter komen dat het tóch niets voor jou is. De week gratis fitness helpt dit probleem de wereld uit!" Geïnteresseerden voor de gratis proefweek fitness melden zich eenvoudig aan via www.dorssports.nl. Aanmelden kan in maart en april. Turnsters van de eerste en tweede wedstrijd. Aangeleverde wedstrijd TURNEN HEILOO - Afgelopen zondag deden elf turnsters van sport vereniging TIOS uit Limmen mee met de finale Zuid in Amsterdam. De meisjes hadden zich hiervoor geplaatst tijdens de rayoncompetitie. De strijd ging tussen rayon Kennemerland, rayon 't Gooi en rayon Amsterdam. Van elke wed strijd gaan de beste 18 turnsters door naar de regiofmale. De instappertjes mochten 's morgens vroeg de spits afbijten. Shen-en Bakker, Benck de Winter, Pien Pepping en Anouk van Dijk waren ontzettend zenuwachtig en moesten met alle zenuwen ook nog eens op balk beginnen. De jury was streng en alleen Anouk wist op de balk te blijven staan. Op de vloer liet Benck een prachtige overslag in haar oefening zien (13.00) en ook op sprong werd haar overslag goed gewaardeerd (13.40). Het beste cij fer voor Pien was op de brug (13.30) en Shen-en scoorde daar ook het hoogst (13.15). Alleen Benck wist zich te plaatsen voor de fmale door op de zeventiende plaats te eindi gen. In de andere baan turnden Lisa Hoeben, Suzanne de Jong en Bente Knijnenberg bij de jeugdmeisjes. Suzanne sprong goed over de pega- sus en turnde een mooie brugoefe- ning (11.40). Helaas kwam ze net 0.05 pimt tekort voor een finale plaats. Ze eindigde als 19de. Bente scoorde iets hoger en belandde mede door een goede vloeroefening (11.10) op de 16de plaats. Zij, maar ook Benck zijn dus terug te zien in de fmale op 14 april in Hoorn. Mila Dekker en Meike Groot turnde in de tweede wedstrijd him oefe ningen. Vooral de brug (14.05) en sprong (13.60) waren bij Meike heel goed. Helaas ging de balk wat min der waardoor zij op de 26ste plaats belandde. Mila behaalde voor alle onderdelen mooie cijfers en kwam maar net 0.10 pimt tekort voor een finaleplaats. Zij werd 19de. Mei-lin Bakker en Irene Molenaar turn den in de laatste wedstrijd. Vloer, sprong en brug waren geen pro bleem. Helaas lukte de balk niet zo goed waardoor ze zich niet voor de fmale plaatsten. HEILOO - Zaterdagmiddag 25 febru ari werd er weer afgezwommen door de leerlingen van zwembad Loos. Alle leerlingen mochten het felbegeerde diploma en de daarbij behorende felicitaties in ontvangst nemen. Iedereen ging blij met zijn/haar diploma naar huis. De geslaagden zijn: Diploma A: Julian Allis, Micha Allis, Tijs Aubertijn, Isa Beers, Mitch de Boer, Sarah Deitmers, Ivar van Goip, Jay de Groot, Steven de Groot, Wessel de Haas, Jelle de Jong, Emma van der Kamp, Sarah Kreher, Anouk Lammere, Nina Olsder, Akar Sharif, Anna Sluiter, Dinan van Veen, Kiki Vonk, Lotte Wilkens, Sanne van Zeist. Diploma B: Nino Beers, Mark de Boer, Julie Boesten, Nali Chaushli, Xander Himnekens, Ref Lust, Job Ooijevaar, Justin Roodbol, Bo Sealtiel, Florine Visser. HEILOO In de twintigste ronde van de interne competitie her overde Albert Bouma de topposi tie die hem als clubkampioen zo vertrouwd is; Johan van der Wal moest met de witte stukken bui gen. Timardi Verhoeff nam er de tijd voor tegen Fred Smith, maar het pionnen met gelijke loper eindspel bleef remise. Bob Bosnia en Jan Jonkheer hadden voor die uitslag veel minder tijd nodig, in het vroege middenspel al teken den ze de vrede. In de partij tegen Richard Sauer kregen Joop Kerst en zijn koning het erg benauwd in een krappe corridor midden op het bord; Richard haalde het pimt fraai binnen. Piet Manni liep tevreden rond na een vlotte winst op Kees Jongkind. Voor de liefhebbers van schaakspektakel was er volop te genieten in een hoek van de speelzaal waar Aart van den Brink de Bird-opening had voorgeschoteld aan Luca Gandossi. Er volgden uiterst cre atieve en griezelige manoeuvres met als resultaat een grote incon gruentie in positie en materiaal. Luca had een hele rij pluspion nen, met het bezwaar dat ze nog ver van him promotieveld waren verwijderd. Aart had een paar stukken meer maar moest bij elke zet wel beducht zijn voor fatale tactische grappen. Onder grote belangstelling van uitgespeelde clubleden creëerde Aart een rnat- net waaraan Luca niet meer kon ontkomen. HEILOO - De deuren van het Oosthonk staan zaterdag 17 maart weer open voor de dartliefheb bers. Een recht toe recht aan 501 toernooi in de welbekende gezellige sfeer met mooie prijzen.Voor vijf euro doet u mee, de koffie staat om 19.00 uur klaar en om 20.00 uur begint men te gooien. Het Oosthonk vindt u aan de Oostkanter te Heiloo. DAMMEN HEILOO - Op vrijdagavond 9 maart werd bij damclub de Broeikas in Akersloot de slot- ronde gespeeld van de competi tie tussen de vier verenigingen die in de Kennemerdamkring actief zijn. De Broeikas trad aan tegen Dos St Pancras en DC Heiloo speel de in Akersloot tegen SNA 4 uit Heerhugowaard. Bij winst zouden de Heilooëre de nieuwe kampioen zijn. De beste spelers van Heiloo clubkampioen, Andre Valkering en Frans Schouten kwamen te kort tegen hun oppenen ten uit Heerhugowaard en verloren vrij kansloos. Simon Droog speelde met geluk remise en ook Cor van Lieshout moest een puntendeling toestaan. Invaller Gerard Kiewitt en Artnold Stegeman wormen met grote overmacht en brachten de stand in evenwicht. Zeer grote druk Giorgio Fung, Fabrice de Boer en Ivan Fung versloegen op spec taculaire wijze het Duitse team. Aangeleverde foto HEILOO - Het team van Funakoshi heeft tijdens de Dutch Open karatekampioen- schappen in Dordrecht voor een daverende verrassing gezorgd door beslag te leggen op de derde plaats. Een prestatie van formaat voor de piepjonge selectie van trainer Johan Doesburg. Voor het eerst maakt de Dutch Open deel uit van de Karate Premier League, een mondiaal wed strijdcircuit van tien toptoernooien waar de beste karateka's ter wereld elkaar ontmoeten. Ruim 500 karate ka's uit maar liefst 35 landen waren dan ook naar Dordrecht gekomen. In de voorronde verloor Funakoshi van de latere winnaars Kroatië. Via de herkansing kwamen Fabrice de Boer en de broers Giorgio en Ivan Fung terug in de strijd om het brons. Met een spectaculaire demonstratie zetten zij de sporthal op z'n kop en versloegen het team van Duitsland met maar liefst 5-0. Grote smaakma kers tijdens het evenement waren de Japanse dames met Rika Usami, de favoriet voor de wereldtitel dit najaar, in de gelederen. Zij verover den in het individuele klassement het gehele erepodium. ZEEVISSEN HEILOO - Een ploeg enthousi aste zeevissers stond zaterdag morgen ondanks het miezerige weer om half acht te trappelen van ongeduld op de grote par keerplaats bij de zuidpier. Ze mochten eindelijk, na een veel te lange winterstop, weer vis sen en dat vonden ze o zo fijn. Na het inweipen waren de ogen gespannen gericht op de top van de hengel om ook maar de geringste beweging die de aanbeet van een vis zou verraden niet te missen. En de aanbeten kwamen en wel niet te missen. Mooie doorbuigers van gullen en vinnige rammels van wij- tinkjes deden de hengels flink in beweging komen. Er werd dus in tegenstelling tot de slechte vangst- berichten heel aardig gevangen. In totaal werden er door 21 man zestig vissen gevangen. De vangst bestond vooral uit gul met uitschie ters tot ruim boven de vijftig centi meter, verder werd er wijting, bot en groene zeedonderpad gevangen. De groene zeedondeipad van 14 centimeter en plusminus 54 gram die door Ernil Wijckelsma gevangen was, bleek een nieuw D.V.W-record te zijn. Na het tellen en wegen bleek Mark Teivoort vandaag de beste visser te zijn, hij had 3230 punten bij elkaar gevist. Menno Kuijper werd tweede met 2800 pimten, hij had maar liefst veertien gulletjes te van gen. Nico van Leeuwen werd derde met 2320 punten. De volgende wed strijd is op 31 maart er wordt dan vanuit Scheveningen op de wrakken gevist, www.devroegtewint.nl. ruste op de schouders van Bert van Leijden, die als laatste met zijn partij bezig was. Alleen een over winning telde. In het eindspel ver raste hij tegenstander Frans Aarts met een fraaie dammzet en deze gaf direct op. Omdat DC Heiloo in november vorig jaar de uitwedstrijd in Heerhugowaard ook had gewon nen, werd het team uit Heiloo op onderling resultaat kampioen. Een kampioenschap waar de club tien jaar op heeft moeten wachten. Dagwinnaar Mark Tervoort wordt gefeliciteerd. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 21