Reünie op kinderdagverblijf Toddie Koop een Gazelle omafiets en win een thuisconcert van Gers Pardoel Informatieavond basisschool Elckerlyc Fletcher nieuwe trouwlocatie in Heiloo Nieuwe voorzitter bij Oratoriumkoor Heiloo H E I L O O INGEZONDEN MEDEDELING Lifestyle en Fashion Night Zondagmiddag Café Oud Hollandse liedjes Mergelbeeld Die pet past ons Ketting maken Bewegen Weerbaarheid Veilig verkeer Rondtour Texel Paaslunch Alzheimercafé UITKIJKPOST 14 MAART 2012 HEILOO - Op zaterdag, 31 maart tussen 14.00 en 16.00 uur houdt Kinderdagverblijf Toddie op de Kanaalweg 1 te Heiloo een spetterende actie: 'Zet je Handje op het Pandje'. Alle kinderen die in de afgelopen 25 jaar op kinderdagverblijf Toddie hebben gezeten mogen op 31 maart him hand op het pand van Toddie komen zetten. Iedereen wordt op deze manier vereeu wigd op het pand. Ook alle kinderen die de leeftijd van 4 jaar bereiken en Toddie verlaten, gaan him hand op het pand zetten. Vind je het leuk om je oud-vriendjes en vriendinnetjes van het kinderdagverblijf nog een keer te ontmoeten, kom dan op zaterdag 31 maart tussen 14.00 en 16.00 uur naar de Kanaalweg 1 te Heiloo. Neem je oude fotoboeken, plakboeken en herinne ringen mee en ga genieten van alle verhalen. Wil je nog een keertje kijken waar je je eerste levensjaren hebt doorgebracht of heeft u interesse voor een plekje voor uw kind bij het kinderdagverblijf of bij de BSO, dan bent u wel kom. Het adres is: Kanaalweg 1 te Heiloo. Voor informatie kimt u bellen met de locatie:072-5333838 of met de locatiemanager, Trudy Kok, 06-83707941. HEILOO - Vind je Gers Pardoel helemaal geweldig? Dan heb ben Bosman Tweewielers en Gazelle nu een te gekke actie voor je, die je zeker niet mag missen! In de videoclip van het nummer 'Bagagedrager', de hit waarmee de rapper momenteel op nummer twee in de top 40 staat, rijden Gers en zijn vrienden op de stoere fiet sen van Gazelle. Gers Pardoel en Gazelle bedachten daarom samen een 'muzikale' actie met waanzin nige prijzen. Wat je kunt winnen? Een hoofdprijs die je niet wilt mis sen: een persoonlijk en exclusief concert van Gers Pardoel bij jou in de woonkamer! Voor jou en je vrienden en vriendinnen. Onder het genot van een hapje en een drankje in je eigen woonkamer genieten van een intiem, exclu sief optreden van de overbekende rapper is natuurlijk een unieke ervaring die je maar één keer in je leven meemaakt! Naast deze muzikale hoofdprijs zijn er ook nog eens tien cd-pak- ketten te winnen die door Gers persoonlijk worden gesigneerd! Wie in de actieperiode van 20 februari tot 16 april bij Bosman Tweewielers een Basic omafiets uit de 2011-2012 collectie van Gazelle koopt, maakt kans op zo'n spetterend thuisconcert of één van de vele andere waanzinnige Gers Pardoel prijzen. Laat je gegevens achter op de speciale site www. gazelle.nl/gers. Uit alle deelne mers loot de notaris na afloop van de actie de winnaar van het thuis concert en de gesigneerde cd-pak- ketten. Ben je ook fan van Gers Pardoel, en wil je net als hij en zijn vrienden rijden op zo'n coole omafiets? Kom dan nu naar Bosman Tweewielers voor zo'n trendy Gazelle Basic! Bosman Tweewielers, Westerweg 295 Heiloo, tel. 072-5331241, www. bosmantweewielers.nl. HEILOO - Veel oudere staan ook dit jaar weer voor de keuze voor een goede en geschikte basisschool voor him kind. Op Elckerlyc, basisschool voor freinetonderwijs, staan de eigen ervaring en persoonlijke eigenschap pen van kinderen centraal. Hoe dat werkt? Dat kimnen vaders en moe ders zelf ontdekken op de informatieavond van dinsdag 27 maart. Tijdens de informatieavond hoort u meer over freinetonderwijs en de manier waarop oudere, leerkrachten en kinderen werken en met elkaar omgaan. Klassenvergaderingen zijn bijvoorbeeld heel normaal, net als het wekelijks schrijven (en/of tekenen) van een tekst over de eigen belevenissen of inte resses. De organisatie in de klas en in de school is voor een groot deel in handen van de kinderen zelf, al zijn de leerkrachten eindverantwoordelijk. Samen kiezen de kinderen per groep een thema dat centraal staat in het werk in een bepaalde periode. Die verantwoordelijkheid lijkt zijn vruchten af te weipen: leerkrachten horen vanuit het voortgezet ondeiwijs dat leer lingen van de Elckerlyc over het algemeen taakgerichter, socialer en zelf standiger zijn dan gemiddeld. U wordt uitgenodigd om Elckerlyc zelf te ontdekken. Neem alvast een kijkje op www.elckerlyc-heiloo.nl. Hier kimt u zich ook opgeven voor de informatievond. De koffie en thee staan klaar op dinsdag 27 maart om 19.15 uur op basisschool Elckerlyc, Boekenstein 45, Heiloo, tel. 072-5321585. De avond start 19.30 en duurt tot 21.30 uur. HEILOO - Op woensdag 28 maart vindt een imiek evenement plaats in Winkelhof 't Loo in Heiloo. Het gehele winkelcentrum staat in het teken van mode en verzorging en de winkels houden de deuren open tot maar liefst 22.30 uur! Met medewerking van een groot aantal winkels van Winkelhof 't Loo worden twee spectaculaire modeshows voorbereid. Deze vin den plaats om 19.30 en 21.00 uur. Behalve de wervelende mode shows vindt men op de pleinen van het winkelcentrum alles op het gebied van beauty en verzor ging, demonstraties, presentaties, heerlijke hapjes en kookdemon straties. Toegangskaarten a 10,- inclusief koffie, drankje en goodybag - zijn verkrijgbaar bij Didi, Hema en Vastenhoven Mode en Albert Heijn. HEILOO - Fletcher Hotel- Restaurant Heiloo is door de gemeente Heiloo erkend als offi ciële trouwlocatie. Dit betekent dat vanaf 1 april huwelijken kunnen worden voltrok ken in dit prachtige 4-sterren hotel. Tijdens de bmidsbeure, georgani seerd door Bmidsbeure Nederland, op zondag 18 maart wordt om 12.30 uur het hotel als officiële trouwlo catie geopend. Tijdens de opening van deze prachtige locatie zullen een aantal bedrijven hun handen ineenslaan om een veelzeggende opening te verzorgen voor alle geïn teresseerden. Buitengewoon ambte naar Hetty Wennekendonk verzorgt een ceremonieel huwelijk voor een prachtig gekleed bruidspaar. Zij zul len onder begeleiding van (huwe- lijks)zanger Edwin Monteyn over de loper naar het altaar schrijnen. Na het jawoord wordt de bruids taart aangesneden en wordt het glas geheven op de kersverse trouwlo catie: Fletcher Hotel-Restaurant Heiloo. Na afloop is er voor ieder een een feestelijke cupcake en een heerlijk glas bubbels. Voor uw huwelijksfeest bent u bij Hotel-Restaurant Heiloo aan het juiste adres. De imieke locatie biedt HEILOO - Oratoriumkoor Heiloo heeft op zijn ledenver gadering afscheid genomen van voorzitster Gejo Molenaar. Zij leidde het bestuur de afgelopen zes jaar op inspirerende wijze. Harry Maréchal is haar opvol ger. Administrateur Ron Bebelaar vertrekt na bijna tien jaar bij het koor, voor hem is nog geen opvol ger gevonden. Wie geïnteresseerd is om als vrijwilliger de financiën bij te houden, wordt van harte uitgeno digd zich te melden. Het gaat goed met het verenigingsleven van het Oratoriumkoor, zo bleek op de jaar vergadering in de Ter Coulsterkerk. Leden blijven vaak jarenlang lid, gemotiveerd als ze zijn om in het koor mee te zingen. Drie van hen werden in het zonnetje gezet: Lies Bos en Clasien Groot die al 35 jaar koorlid zijn en Henny van Duffelen, met twintig jaar nog 'een jonkie'. Op 30 maart voert het Oratoriumkoor de Matthaus Passion uit, kaarten zijn onder andere nog verkrijgbaar bij de plaatselijke boekhandels. genoeg mogelijkheden voor een fantastische dag. De comfortabele kamers, het culinaire restaurant en de prachtige zalen (met een capa citeit tot duizend gasten) zijn uiter mate geschikt voor het organiseren van een receptie, diner en/of brui loftsfeest. Uw huwelijksdag is een van de mooiste dagen van uw leven, waaraan veel zorg en aandacht moet worden besteed. Fletcher Hotels neemt graag een stukje zorg uit handen. Bmidsbeure Fletcher Hotel- Restaurant Heiloo, zondag 18 maart van 12.00 tot 16.00 uur. Gratis entree. Harry Maréchal bedankt zijn voorgangster Gejo Molenaar als voorzitter van het Oratoriumkoor. Aangeleverde foto STICHTING WELZIJN HEILOO Trefpunt Abraham du Bois-hof 2 Heiloo tel. 072-5331297 www.welzijnheiloo.nl stichting@welzijnheiloo.nl Het zondagmiddagcafé is weer geopend op 18 maart van 13.30 tot 16.30 uur. Op zondag 18 maart treedt zan ger/entertainer Hans van Hoof voor ons op. Hij zingt met het publiek de liedjes van toen. Er wordt tevens een kleine High Tea geserveerd. Aanvang 14.00 uur, zaal open 13.30 uur, kosten 8,50, telefonisch reser veren via 072-5331297. Trudie Buis geeft op woensdag 18 april van 09.30 tot 11.30 uur de eerste les van de cursus mer gelbeeld voor beginners. Mergel is een zachte steensoort die zich makkelijk laat bewerken. Kosten: 52,- (seivicepas 49,40) voor zes lessen exclusief steen (€2,- per kilo). Telefonisch aanmelden via 072-5331297. Lezing door politiefunctionaris sen op donderdag 15 maart over het takenpakket van de wijkagent en over de reorganisatie bij de politie. De wijkagenten van Heiloo vertellen u alles over hun werkzaamheden. Tijdstip 14.00 -16.00 uur, zaal open 13.30 uur, entree 3,75. Reserveren viatel. 072-5331297. Op vrijdag 27 april van 9.00 tot 12.00 uur geeft Wil Dekker een workshop ketting maken. U krijgt tips voor het maken van unieke en betaalbare kettingen, en maakt daadwerkelijk een ketting. Ook krijgt u een naslagwerkje plus kado- tasje mee naar huis. Kosten 25,- incl. materiaal, (seivicepas 5% kor ting). Aanmelden, tel. 072-5331297. Bezoek op dinsdag 10 of woens dag 11 april vanaf 13.30 uur de introductiemiddag van en bij Bewegings-Massage-instituut Heiloo. Zeer geschikt bij reumati sche klachten, artrose, rugklach ten, MS, fibromyalgie, vastzit tende nek en schouderepieren, stramheid enzovoorts. Kosten 5,- incl. kopje koffie. Opgeven en/ of info via 072-5331297. Dojo 't Loo gaat in samenwerking met de Stichting Welzijn een prak tische cursus Weerbaarheid voor ouderen opzetten. Een proefles wordt gegeven op vrijdag 13 april bij Dojo 't Loo, Bergeonstraat 28. Voorgesprek om 13.30 uur, proef les van twee tot drie uur. De kosten daarvan zijn 12,50. Voor telefoni sche informatie en aanmelden: 072- 5331297 Op dinsdag, 10 april komt Veilig Verkeer Nederland vertellen over de vele gewijzigde verkeersregels Verder vertelt de heer Duijker waar op te letten bij de aanschaf van een elektrische fiets. Locatie: Trefpunt, aanvang 10.00 uur, entree 3,75, reserveren tel. 072-5331297. Zondag 22 april gaan we voor een rondje Texel per luxe touringcar. Een gids vertelt ons alles over dit bijzondere eiland. Vertrek Trefpunt 12.00 uur, ook opstapmogelijkheid Egmond aan Zee. Terug 18.00 uur. Prijs 26,95 inclusief koffie/taart, reserveren tel. 072-5331297, leden buurtbus Heiloo kunnen vervoer huis - Trefpunt vice versa aanvragen. Woensdag 28 maart houdt de Gezelschapsbank een Paaslunch in het Trefpunt. Aanvang 12.30 uur, kosten 7,50; graag telefonisch aanmelden: 072-5331297. Op woensdag 21 maart is het eerste Alzheimercafé in Heiloo; de muziekgroep Achterom geeft een feestelijk tintje. Het Alzheimercafé is bedoeld voor mensen met demen tie, him mantelzorger en andere belangstellenden. Locatie Trefpunt; 19.00 uur koffie/thee; 19.30/21.00 uur Inleiding door Pascalle Schmitz, dementieconsulente bij Geriant, 'Dementie en hoe nu verder', gevolgd door vragenronde plus gedachtewisseling.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 7